Hej Mirki 30+
Potrzebuje pomocy w odnalezieniu gry z dzieciństwa.
Opis co pamiętam:
- grafika 3d
- rzut 3 osobowy
- konwencja mechy, budowa bazy, stawiało się wieżyczki i budynki.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś może kojarzy RAXO z polskiego YT, który nagrywał jako jeden z pierwszych gameplaye-remixy na polskim YT i robiłkosmiczne liczby jak na tamte czasy? Miał nawet "międzynarodowe zasięgi" ( ͡º ͜ʖ͡º) Jego kanał to było 5RAXO5, ale teraz ukrył albo zmienił nazwę.

Ten z tego filmu :D
#staregry #gryprzegladarkowe #darkorbit #polskiyoutube #gry
SkrajnieZdegustowany - Czy ktoś może kojarzy RAXO z polskiego YT, który nagrywał jako...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Half-Life 2 to taka gra do której za każdym razem jak wracasz to dziwisz się że gra z 2004 roku może się tak dobrze prezentować no i za każdym razem gra się tak samo przyjemnie.

Przeszedłem tą grę chyba z 15 razy, ale nie pamiętam by robiła na mnie jakieś mega wrażenie gdy grałem w nią za dzieciaka pierwszy raz, pewnie dlatego że tutaj nie jest tak kolorowo i "ładnie" jak w
L.....y - Half-Life 2 to taka gra do której za każdym razem jak wracasz to dziwisz si...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ta gra się zestarzała pod względem grafiki, gra się mega przyjemnie nadal ale te wyblakłe tekstury, efekt padającego deszczu rzuca się mocno w oczy no ale najgorzej wyglądają te fale w prologu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie zapamiętałem tę część inaczej :X

#callofduty #cod #takaprawda #gry #staregry
L.....y - Ale ta gra się zestarzała pod względem grafiki, gra się mega przyjemnie nad...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lesrley: Remaster wygląda dużo lepiej. Początek "Charlie nie surfuj" robi takie wrażenie jak za dzieciaka ()
  • Odpowiedz
@Michalski06: No ale to na windowsy x86 emulator, który w poprzednich wersjach i tak potrzebował mniej RAM-u.
Co i tak nie ma znaczenia, bo na screenie jest natywny port, który może być zoptymalizowany ile się chce.
  • Odpowiedz
#staregry #retrogaming
Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay
tytuł który był moim zdaniem lepszy niż Half Life 2 i Far Cry 3 . Dobra grafa, ciekawa fabuła, fajny gameplay i dobre textury.
wuwuzela1 - #staregry #retrogaming
Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay
...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuwuzela1: Dwie sam wymieniłeś, czyli Riddick i FC, co jeszcze ogrywałem wtedy i wolałem od HL2? Dodałbym trzeciego Dooma, Painkillera, Call of Duty, drugi Splinter Cell, Vietcong, Hidden and Dangerous 2, nawet komiksowa XIII była imo lepsza, a już w sieci to w ogóle, wyszedł wtedy BF Vietnam, UT2004, SW Battlefront to też jakoś ten okres, zaraz potem BF2, CoD2, FEAR itd.
Nie czaiłem tego hajpu wtedy a i dziś
  • Odpowiedz
@pesimist: przeciez doom3 to było barachło z kiepskimi texturami. Painkiller to tępe mordobicie było. Tragedia ale wiadomo, made in PL to trzezeba chwalić. BF Vietnam nawet spoczko ale graficznie, ficzynie czy fabularnie nie miał podskoku żadnego.
  • Odpowiedz
Diabuł tkwi w szczegółach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak odpaliłem Far Cry3 po uprzednim graniu w Crysis1 i to było jak uderzenie w beton, jakby ktoś wyjał całą fizyke ze świata. Tragedia. Mialo sie wrażenia grania w jakiś tutuł B class.

Tutaj dominacja Fizyki FAR CRY 2 nad Far Cry 5.

#staregry #retrogaming #gry
wuwuzela1 - Diabuł tkwi w szczegółach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak odpaliłem Far Cry3 po...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak jeszcze nie dawno grało się w tę grę w rozdzielczości 800x600, niskich detalach i niestabilnych 20 klatkach a i tak człowiek się bawił świetnie no ale co się dziwić jak ta gra momentami aż przesadza z klimatem.

Takie momenty jak w 12:35 gdy utrzymaliśmy pozycje i ruszamy z kontratakiem są piękne po prostu :X

#callofduty #cod #staregry #gry #nostalgia #
L.....y - Pamiętam jak jeszcze nie dawno grało się w tę grę w rozdzielczości 800x600,...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach