Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Michalski06: suabe
- 1
@Kryspin013: Kojima nie potraktował nas z należytym szacunkiem, ale przynajmniej próbował.
- 1
Hej Mirki 30+
Potrzebuje pomocy w odnalezieniu gry z dzieciństwa.
Opis co pamiętam:
- grafika 3d
- rzut 3 osobowy
- konwencja mechy, budowa bazy, stawiało się wieżyczki i budynki.
Potrzebuje pomocy w odnalezieniu gry z dzieciństwa.
Opis co pamiętam:
- grafika 3d
- rzut 3 osobowy
- konwencja mechy, budowa bazy, stawiało się wieżyczki i budynki.
Czy ktoś może kojarzy RAXO z polskiego YT, który nagrywał jako jeden z pierwszych gameplaye-remixy na polskim YT i robiłkosmiczne liczby jak na tamte czasy? Miał nawet "międzynarodowe zasięgi" ( ͡º ͜ʖ͡º) Jego kanał to było 5RAXO5, ale teraz ukrył albo zmienił nazwę.
Ten z tego filmu :D
#staregry #gryprzegladarkowe #darkorbit #polskiyoutube #gry
Ten z tego filmu :D
#staregry #gryprzegladarkowe #darkorbit #polskiyoutube #gry

@SkrajnieZdegustowany: piękne czasy aż lezka się w oku zakręciła
Half-Life 2 to taka gra do której za każdym razem jak wracasz to dziwisz się że gra z 2004 roku może się tak dobrze prezentować no i za każdym razem gra się tak samo przyjemnie.
Przeszedłem tą grę chyba z 15 razy, ale nie pamiętam by robiła na mnie jakieś mega wrażenie gdy grałem w nią za dzieciaka pierwszy raz, pewnie dlatego że tutaj nie jest tak kolorowo i "ładnie" jak w
Przeszedłem tą grę chyba z 15 razy, ale nie pamiętam by robiła na mnie jakieś mega wrażenie gdy grałem w nią za dzieciaka pierwszy raz, pewnie dlatego że tutaj nie jest tak kolorowo i "ładnie" jak w

508
Jak powstawał MDK - RetroStory

Któż nie zna MDK, słynna gra od Shiny Software ma już 25 lat, zapraszam do historii powstania tej kultowej strzelanki z karabinem snajperskim i dziwacznymi pomysłami które do dziś potrafią bawić.
z- 81
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ale ta gra się zestarzała pod względem grafiki, gra się mega przyjemnie nadal ale te wyblakłe tekstury, efekt padającego deszczu rzuca się mocno w oczy no ale najgorzej wyglądają te fale w prologu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie zapamiętałem tę część inaczej :X
#callofduty #cod #takaprawda #gry #staregry
Ogólnie zapamiętałem tę część inaczej :X
#callofduty #cod #takaprawda #gry #staregry

@Lesrley: Remaster wygląda dużo lepiej. Początek "Charlie nie surfuj" robi takie wrażenie jak za dzieciaka (。◕‿‿◕。)
#nintendo #konsole #retrogaming #staregry
Padłem, 128mb ramu a Mario 64 chodzi jak złoto. Ta konsola to jest sztos. Narazie cioram w Diablo 1 , 10 lvl podziemi już i daje radę :)
Padłem, 128mb ramu a Mario 64 chodzi jak złoto. Ta konsola to jest sztos. Narazie cioram w Diablo 1 , 10 lvl podziemi już i daje radę :)
źródło: comment_1660316160B2aRrOtlYfMiq5vgHr5DjG.jpg
Pobierz- 2
@Michalski06: To prawda, ale nie potrzeba 32x więcej pamięci niż zajmuje gra
- 2
@Michalski06: No ale to na windowsy x86 emulator, który w poprzednich wersjach i tak potrzebował mniej RAM-u.
Co i tak nie ma znaczenia, bo na screenie jest natywny port, który może być zoptymalizowany ile się chce.
Co i tak nie ma znaczenia, bo na screenie jest natywny port, który może być zoptymalizowany ile się chce.
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Dużo ciekawsze uniwersum :3
źródło: comment_1660240879dIdy0eBYDItyYFkmqvjJJ2.jpg
Pobierz12
SpellForce: Zakon Świtu | Retro ARHN.EU

Wiele gier na przestrzeni lat romansowało z połączeniem gatunków RPG i RTS, ale SpellForce: Zakon Świtu zdołał to zrobić w taki sposób, że niejeden gracz zarywał wówczas przy nim nocki. Jak dzisiaj wygląda ta niemal 20-letnia gra? Zobaczcie w naszym materiale retro!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ja grałem tylko w demo, ale bardzo dobrze pamiętam tę grę.
#nostalgia #staregry #retrogaming #playstation #gimbynieznajo
#nostalgia #staregry #retrogaming #playstation #gimbynieznajo

@Silvanesti: Populous The beginning ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@soadfan Również się zagrywałem w DEMO, później dorwałem pełną wersję <3
@soadfan Również się zagrywałem w DEMO, później dorwałem pełną wersję <3
@soadfan: To ja na PC ogrywałem :) Nie mogę zrozumieć czemu nie powstanie remake albo zupełnie nowa część. To jest materiał na złoto
#staregry #retrogaming
Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay
tytuł który był moim zdaniem lepszy niż Half Life 2 i Far Cry 3 . Dobra grafa, ciekawa fabuła, fajny gameplay i dobre textury.
Chronicles of Riddick - Escape from Butcher Bay
tytuł który był moim zdaniem lepszy niż Half Life 2 i Far Cry 3 . Dobra grafa, ciekawa fabuła, fajny gameplay i dobre textury.

- 0
@wuwuzela1: Dwie sam wymieniłeś, czyli Riddick i FC, co jeszcze ogrywałem wtedy i wolałem od HL2? Dodałbym trzeciego Dooma, Painkillera, Call of Duty, drugi Splinter Cell, Vietcong, Hidden and Dangerous 2, nawet komiksowa XIII była imo lepsza, a już w sieci to w ogóle, wyszedł wtedy BF Vietnam, UT2004, SW Battlefront to też jakoś ten okres, zaraz potem BF2, CoD2, FEAR itd.
Nie czaiłem tego hajpu wtedy a i dziś
Nie czaiłem tego hajpu wtedy a i dziś
- 0
@pesimist: przeciez doom3 to było barachło z kiepskimi texturami. Painkiller to tępe mordobicie było. Tragedia ale wiadomo, made in PL to trzezeba chwalić. BF Vietnam nawet spoczko ale graficznie, ficzynie czy fabularnie nie miał podskoku żadnego.
Diabuł tkwi w szczegółach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak odpaliłem Far Cry3 po uprzednim graniu w Crysis1 i to było jak uderzenie w beton, jakby ktoś wyjał całą fizyke ze świata. Tragedia. Mialo sie wrażenia grania w jakiś tutuł B class.
Tutaj dominacja Fizyki FAR CRY 2 nad Far Cry 5.
#staregry #retrogaming #gry
Pamiętam jak odpaliłem Far Cry3 po uprzednim graniu w Crysis1 i to było jak uderzenie w beton, jakby ktoś wyjał całą fizyke ze świata. Tragedia. Mialo sie wrażenia grania w jakiś tutuł B class.
Tutaj dominacja Fizyki FAR CRY 2 nad Far Cry 5.
#staregry #retrogaming #gry

Pamiętam jak jeszcze nie dawno grało się w tę grę w rozdzielczości 800x600, niskich detalach i niestabilnych 20 klatkach a i tak człowiek się bawił świetnie no ale co się dziwić jak ta gra momentami aż przesadza z klimatem.
Takie momenty jak w 12:35 gdy utrzymaliśmy pozycje i ruszamy z kontratakiem są piękne po prostu :X
#callofduty #cod #staregry #gry #nostalgia #
Takie momenty jak w 12:35 gdy utrzymaliśmy pozycje i ruszamy z kontratakiem są piękne po prostu :X
#callofduty #cod #staregry #gry #nostalgia #

Ciekawostka: I Nintendo miało swoj kawałek tortu w kategorii RPG
Taki gral od Nintendo
#retrogaming #staregry #nintendo #gamecube #gry
Taki gral od Nintendo
#retrogaming #staregry #nintendo #gamecube #gry
źródło: comment_1660058496AFjjECfyQffI8AswlCJoKx.jpg
PobierzZrzutka na #goblins, po 47 zł.
https://www.kickstarter.com/projects/pierregilhodes/gobliiins5-pc
#staregry #retrogaming
https://www.kickstarter.com/projects/pierregilhodes/gobliiins5-pc
#staregry #retrogaming
źródło: comment_1660025374VgWbgHgHbwfU5g0VfgPTqs.jpg
Pobierz- 3
Jeżeli ktoś ma ochotę, to zapraszam na stream z Heroes of Might and Magic! Wersja niemiecka, ale komentarz po polsku.
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #strategie #niemiecki #oshgra
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #strategie #niemiecki #oshgra

- 2
@QAtester: co to za gra
- 1
@januszerka: Clash 1998



























źródło: comment_1660711905RVEru2oLXiHCnls0gJJ8iD.jpg
Pobierz