Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@iustus niestety to nie to. Grafika była słabsza i gra nie była aż tak mocno rozbudowana
Kiedyś to były gry, teraz to nie ma :x
Ten mroczny klimat i poczucie bezpieczeństwa w obozie nadal mega
#stalker #gry #staregry #takaprawda
Ten mroczny klimat i poczucie bezpieczeństwa w obozie nadal mega
#stalker #gry #staregry #takaprawda

- 0
Jeżeli ktoś ma ochotę, to zapraszam na stream z Heroes of Might and Magic! Wersja niemiecka, ale komentarz po polsku.
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #strategie #niemiecki
https://www.twitch.tv/osh1980
#staregry #retrogaming #strategie #niemiecki

@OSH1980: o ty bandyto, moja tapeta. Pogrywasz w elitke?
źródło: comment_1659898945QBDeConcr8ktIh8XJsZnen.jpg
Pobierz- 1
@Kryspin013: a temu, że to jest moja zdobyta za 110 EUR wersja w bigboksie. I tak, gram po niemiecku, bo lubię grać po niemiecku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śmiechu warte.
Chłop pod 40 a w gierkę pyka.
#gimbynieznajo #gry #amiga #civilization #nostalgia #retro #staregry #retrogaming #pcmasterrace
Chłop pod 40 a w gierkę pyka.
#gimbynieznajo #gry #amiga #civilization #nostalgia #retro #staregry #retrogaming #pcmasterrace
źródło: comment_1659872457nTOS54qdoUuFUy1k6gCqzm.jpg
Pobierz@4pietrowydrapaczchmur gierka chyba też pod 40
@4pietrowydrapaczchmur: Nie rozumiem postów typu "mam x lat a gram w gierki". Nieważne ile ma się lat, stare dziadki grają w gierki i się dobrze bawią. Jeżeli sprawia Ci to przyjemność, to graj.
- 10
- 104
Zapraszam do rozdajo Rise of the Triad czyli ramake klasycznego FPS'a z 1994r.
Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
1. Zielonki out
Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
1. Zielonki out
źródło: comment_1659815360R1wDrSDAecP3y0ITDblciy.jpg
Pobierz#retrogaming #nostalgia #staregry #psx
Wersje demonstracyjne oryginalnych gier o tematyce horroru stylizowanych na gry z ery psx. Interaktywny interfejs w formie zwiedzania muzeum. Dla osób tęskniących za wersjami demonstracyjnymi jak kiedyś w niecodziennej (nietamtejszej?) formie. W sam raz na sobotni wieczór.
Haunted PS1 Demo Disc i inne produkcje na:
https://hauntedps1.itch.io/demodisc2021
Wersje demonstracyjne oryginalnych gier o tematyce horroru stylizowanych na gry z ery psx. Interaktywny interfejs w formie zwiedzania muzeum. Dla osób tęskniących za wersjami demonstracyjnymi jak kiedyś w niecodziennej (nietamtejszej?) formie. W sam raz na sobotni wieczór.
Haunted PS1 Demo Disc i inne produkcje na:
https://hauntedps1.itch.io/demodisc2021
źródło: comment_1659784221wwVTL3ELmVMc2EmCrzZVcS.jpg
Pobierz- 0
@Michalski06: aj szkoda że stary poczciwy plejak jedynka tego nie odpali.
- 9
Od jakiegoś czasu robię w wolnych chwilach grę, która najwięcej czerpie z Robbo, ale nie tylko, bo jest więcej grania na wyczucie czasu i zręczność (na tyle, ile pozwala mechanika) #staregry #indiegamedev #indie #8bit #pixelart
Jest na takim etapie, że w zasadzie już dziś mógłbym wrzucić demo do ogrania, więc dajcie mi jeszcze kilka miesięcy i wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest na takim etapie, że w zasadzie już dziś mógłbym wrzucić demo do ogrania, więc dajcie mi jeszcze kilka miesięcy i wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1659609210y3e169Yh69L7u7khP9Yo6l.jpg
Pobierz- 1
- 1
dzięki, za info, czekam( ͡° ͜ʖ ͡°)
@odislaw: mam zamiar niedługo pokazać na kanale ( https://youtube.com/channel/UCbv0S75HhZusf3ILQm9gsLA ) kilka sekund z gameplayu, potem wrzucę gdzieś demo do pobrania. Stay tuned ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzisiaj gra, która powstawała krócej niż Wykop 2.0, i zapewne i tak jest bardziej udana niż nowa wersja portalu ze śmiesznymi obrazkami będzie - a mianowicie Duke Nukem Forever z dwoma DLC
Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
1. Zielonki out
2. Wielbiciele wszelkich patorozrywek out (ง ͠°
Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
1. Zielonki out
2. Wielbiciele wszelkich patorozrywek out (ง ͠°
źródło: comment_1659512241cMpFSIEviXuVJT4uoWnls0.jpg
Pobierz- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dwójka ma nieporównywalnie lepsza fabułę, której sedno niestety mało osób zrozumiało (na czele z Rockstarem)
- 19
@Lesrley: Jedynka jest w miarę prostą historią o zemście z paroma zwrotami akcji, dwójka jest opowieścią o przepracowywaniu traumy i straty, a ostatnia kwestia dialogowa ("I had a dream of my wife. She was dead. But it was all right") jest dla mnie jedną z najpiękniejszych w historii gamingu. Właśnie dlatego tak bardzo nie znoszę fabuły trójki, która to wszystko spuszcza w kiblu.
- 6
Wpisz się jako gracz GOURANGA, a nastepnie wpisz:
schurulz - podwójne zniszczenia,
godofgta all - wszystkie bronie i max. amunicji
muchcash - $500,000 kasy,
rsjabber - god mode,
schurulz - podwójne zniszczenia,
godofgta all - wszystkie bronie i max. amunicji
muchcash - $500,000 kasy,
rsjabber - god mode,
- 29
Ostatni post jaki Marti Wong dodał na swoim Twitterze jest z 6 lutego. Czy projekt Little Fighter 2 Remastered jest nadal rozwijany?
Użytkownik discorda Little Fighter Empire o nicku MangaD podobno kontaktował się z Martim i prace nad LF2R trwają, jednak są opóźnione ze względu na życie osobiste. Według niego szacowana data premiery to 2023 rok.
W komentarzu wrzucam zestawienie dotychczasowo zremasterowanych projektów postaci. Wrzucam również linki do social mediów Martiego.
https://twitter.com/MartiWong
Użytkownik discorda Little Fighter Empire o nicku MangaD podobno kontaktował się z Martim i prace nad LF2R trwają, jednak są opóźnione ze względu na życie osobiste. Według niego szacowana data premiery to 2023 rok.
W komentarzu wrzucam zestawienie dotychczasowo zremasterowanych projektów postaci. Wrzucam również linki do social mediów Martiego.
https://twitter.com/MartiWong
źródło: comment_16592590294yUANe5QHHA87PfALIZN4t.jpg
Pobierz- 4
@tos-1_buratino: Nie trzeba podmieniać żadnych plików, wystarczy wpisać na klawiaturze lf2.net i postać się sama odblokuje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
@tos-1_buratino: dało się go "zrobić" jak się grało na 2 graczy Freezem i Firenem. Trzeba było się zderzyć przy małej ilości hp
- 24
@ye88: za czasów przeźroczystych Gameboyów podobały mi się też pagery Motoroli :)
źródło: comment_1659195132b2n2zzuETPp6sMsQrCDFdE.jpg
Pobierz- 79
@rbk17: do dziś żałuję, że nie było sensownego sequela :(
@Keris może @rbk17 pomyliło się jeszcze z Gorky Zero - to był prequel w formie taktycznej strzelanki. Pamiętam że w Polsce ja strasznie promowali że względu na pełny dubbing w którym główną postać grał Mirosław Baka, który w tym czasie był na topie że względu na jakiś serial policyjny w którym grał (chyba Sfora). Piękne to były czasy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 9
Gram już kilkanaście godzin w niepubliczną wersję z npcami i nie mam słów, które by były w stanie opisać jak ciężko jest się od tego oderwać
#projectzomboid
#projectzomboid
źródło: comment_1659134336h8eiGbbbC9ByK8YHsB85cS.jpg
Pobierz@KoninaBeZiomeczka spróbuj "Sims" :D
@Leithain: thx
- 1
Zna ktoś sposób jak odpalić #stronghold #crusader w rozdzielczości ultrawide 3440x1440 (proporcje 21:9)?
#gry #staregry #strongholdcrusader #kiciochpyta #pomocy
#gry #staregry #strongholdcrusader #kiciochpyta #pomocy
- 228
Piątek, piąteczek, piątunio. Zanim sięgnięcie po zimny browar, to zapraszam do kolejnego rozdajo.
Dziś oddam klucz Steam do Grim Fandango Remastered
Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
Dziś oddam klucz Steam do Grim Fandango Remastered
Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
źródło: comment_1659108424MZnlacEr4bOVDG60E96IIH.jpg
Pobierz@Lookazz: mam, grałem w oryginał, jedna z najpiękniejszych przygodowej ever. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie licz mnie do losowania.
Nie licz mnie do losowania.
Plusik dla gry, skończona 3 razy. Raz w 1998 :D






































Ogólnie w 4 robotę robiła możliwość grania we dwóch i sporo trybów rozgrywki no ale mapy zdecydowanie ciekawsze i bardziej pomysłowe były w trzeciej części. Pamiętam lotnisko, statek wycieczkowy czy małe osiedle w których znajdował się nawiedzony dom
CNE & WSZ - Chcą ciągnąc od nas
CNE & WSZ - J.A.K
Fisz - 30 cm
Mezo - Rejs czwarty
OSTR