Mam w PC 4 dyski. Jeden mały SSD, drugi SSD z Windowsem 10 i dwa pozostałe to HDD 2x1TB. Na jednym z tych dwóch HDD był kiedyś Windows 10. Problem polega na tym, że komputer za każdym razem w BIOS-ie widzi pozycję: "UEFI: Windows Boot Manager" z tego starego dysku HDD. Da się to jakoś wywalić, żeby ten dysk nie traktował jako dysk, z którego można zabootować (niedziałającą) instancję Windowsa? #windows
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka myjka ciśnieniowa do domu, ogrodu, auta. Mam 3 propozycje:

Nr 1. Verto 52G400 cena z wysyłką 489 zł
zalety:
– ciśnienie max. 160 bar
– aluminiowa pompa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vdr: Cholera - pospieszyłem się...dzięki za propozycję lecz postanowiłem zainwestować te 40zł i kupić MSX.
Przyszedł, zamontowałem i wydaje się w porządku a ile wytrzyma nie mam pojęcia. Ale możesz napisać co za ramie kupujesz, będę mieć jakieś info na przyszłość (ew. zapytam się za jakiś czas jak się sprawuje).
  • Odpowiedz
Jaki blender kielichowy polecacie max, do 300zł (najlepiej do 200zł). Min. 600W, pojemność nie jest bardzo ważna ale te 0.6l minimum by było dobre, najlepiej minimum 1l. Dobrze aby była regulacja prędkości przynajmniej 2, trub pulsacyjny optymalnie.

#kuchnia #agd #sprzet #blender
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mireczki potrzebuje routera do domu do 300 złotych. Ważne aby miał dobry zasięg wifi i nie robił problemów gdy po wifi korzysta więcej jak 5 urządzeń. ( przy obecnym zdarza się i to dość często że rozłącza losową osobę jak sobie nie radzi ). Może ktoś ostatnio sam szukał albo wie co polecić

#kiciochpyta #router #wifi #sprzet #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kilka lat temu jak pracowałem w popularnej sieci ze sprzętem elektronicznym to świadomie wprowadzałem klienta w błąd nie mówiąc mu całej prawdy celem zwiększenia dochodów sklepu (naciski nazi kierownictwa), ale po kilku miesiącach zrezygnowałem, bo czułem się jak szmata, kiedy babcia z dziadziusiem przychodzą do sklepu bo widzieli w reklamie ze na 0 procent mogą wziac jakis telewizorek, a ja im musze wciskać kit ze tak ale pod pewnymi wzgledami i nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieDlugoSpac jak to u mnie mówili... sumienie trzeba zostawić przed wejściem. Praca w takich sklepach to masakra, wieczne ciśnięcie na wynik, wieczne wciskanie wszystkiego. Także w większości sieci tak jest.
  • Odpowiedz
Potrzebuję kamerę szpiegowską w formie jakiegoś zegarka, misia czy czegokolwiek, ale zależy mi na w miarę dobrej jakości, nie musi być jakaś żyleta ale żeby nie było to jakieś 120p. Ktoś coś może polecić?

#hardware #sprzet #komputery #kamery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie macie klawiatury bezprzewodowe, których używacie dłuższy czas i jesteście w stanie polecić? Główne wymogi to wygoda (i głośność) pisania oraz obecność numpada. Mój Logitech K340 ma już około siedmiu lat i się mocno zużył, piszę co prawda bezwzrokowo, ale kilka przycisków jest bez żadnego napisu i czuć, że klawiatura ma swoje lata po "skoku" przycisków. #klawiatura #klawiatury #sprzet #hardware #pc #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki! Jakie słuchawki bezprzewodowe dokanałowe polecacie do treningu siłowego?

Miałem Panasonic RP-NJ300BE-K, ale drażnił mnie akumulator, który przeszkadzał, źle się układały przy wyciskaniu i słuchawki musiały być zawsze z przodu pod brodą, nie dało się puścić kabla z tyłu bo wypadały z uszu.

- Do 150zł
- Sterowanie spotify słuchawkami, ale to chyba każde mają taką funkcje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, potrzebne mi słuchawki bezprzewodowe do Iphone 7 a nie chce wydawać tyle siana na AirPods i myślałem o Savio tws-01. Posiada to ktoś albo posiadał i może napisać opinie? Bo przeszukałem pół internetu i nic nie ma, żadnych opinii, albo jakieś inne tez do 100 zł bezprzewodowe douszne słuchawki zeby na ip7 działały. Z góry dziękuje #iphone #airpods #sluchawki #sprzet #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M1KNG: ja używam samsunga uflex - nie dość że pogadam przez telefon na głośnej przemysłowej hali to jeszcze bateria trzyma więcej niż 12 godzin - 199 w sklepach nie dla idiotów, na necie powinny być tańsze
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuje pomocy. Planuje kupić nowy telewizor ale niekoniecznie się na tym znam. Więc może jakaś dobra dusza pomoże ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tv będzie używany głównie do grania na ps4 i oglądania Netflixa. Kwota - do 3000zł najlepiej gdyby miał 55-60 cali. Czytałem też, że bardzo ważne jest odświeżanie, ale na ogół to ściema. Są w tej kwocie jakieś modele godne polecenia?
#sprzet #ps4
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach