Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@jordanos: to chyba pozostaje ci kupić adapter usb -> ethernet i pociągnąć kabel
- 0
@cyberfreak: tak
- 1
Z jakich stron korzystacie do przeglądania różnych elektronicznych urządzeń (telefony, sprzęty komputerowe, inne)? Zastanawiam się, czy są do tego przeznaczone jakieś odpowiednie strony, bo sam zawsze patrzę Morele (niekoniecznie tam kupuję) bądź inne sklepy internetowe.
#sklepyinternetowe #sprzetkomputerowy #sprzet
#sklepyinternetowe #sprzetkomputerowy #sprzet
Zna się tu ktoś może na głośnikach przenośnych?
Zastosowanie:
- podpiąć instrument "w plenerze" gitara/wiolonczela aby pograć ze znajomymi
Wymagania:
Zastosowanie:
- podpiąć instrument "w plenerze" gitara/wiolonczela aby pograć ze znajomymi
Wymagania:
- 1
@Kokos: dzięki
@slabehaslo: @Kokos: Jeśli chodzi o głośniki do wokalu i gitary akustycznej (ewentualnie elektrycznej, ale BEZ przesteru) to mogą być dokładnie być takie same - czyli szerokopasmowe. Na tych samych głośnikach da radę nagłośnić też o dziwo ;) gitarę basową - ale najlepiej, żeby jednak typowy wzmacniacz do basu jednak był.
- 0
Mireczki, polećcie jakąś dobrą kosę spalinową w cenie do 500 zł. Najlepiej żeby moc oscylowała w granicach 2KM. Będzie użytkowana do dokaszania trawy przy ścianach itp., ale też czasem do skoszenia większej trawy.
#kosa #spalinowa #ogrod #dom #narzedzia #sprzet #poradafachowca #porada #kiciochpyta
#kosa #spalinowa #ogrod #dom #narzedzia #sprzet #poradafachowca #porada #kiciochpyta
- 1
@Silimarillo: mam kolegę który od 15 lat serwisuje sprzęt ogrodniczy i powiedzial mi ze w tej cenie to jest dobra opcja i zebym smialo bral. Wzialem, nie zaluje.
@Gomorrah: no tak średnio. 3 razy w serwisie była. Ale chyba usunęli usterkę. Okaże się wiosna.
Dobry aparat dla początkującego?
Chce troszkę nauczyć się cykac fotki i odrabiać je. Szukam aparatu do 4k.
#fotografia #sprzet #zakupy
Chce troszkę nauczyć się cykac fotki i odrabiać je. Szukam aparatu do 4k.
#fotografia #sprzet #zakupy
@GizmerTV: Używana pełna klatka Nikona lub Canona z 50mm 1.4 na początek. Da Ci mnóstwo frajdy.
@GizmerTV z obecnym cashbackiem od canona wziąłem Eos 77d i do tego szkło Sigma 17-50mm 2.8 i jestem super zadowolony. Jakość zdjęć z tym obiektywem jest kosmiczna, do tego na początek zoom będzie lepszy niż stalka moim zdaniem. Z cashbackiem wychodzi właśnie około 4k za zestaw
- 0
Mirki mam nadzieję, że już jednej z moich ostatnich postów odnośnie #monitory / #monitor
Po dłuższej analizie doszedłem do wniosku, że chciałbym spróbować z Widescreenem i wybór padł na taki egzemplarz od LG:
https://www.ceneo.pl/64026785 w cenie 999 zł (RTV/ AGD)
Początkowo myślałem, żeby wybrać tę wersję tańszą:
Po dłuższej analizie doszedłem do wniosku, że chciałbym spróbować z Widescreenem i wybór padł na taki egzemplarz od LG:
https://www.ceneo.pl/64026785 w cenie 999 zł (RTV/ AGD)
Początkowo myślałem, żeby wybrać tę wersję tańszą:
- 0
@SomeoneFromPoland: no i ma niby HDR...
@Kermii: ma hdr ponieważ ma te 50 candeli więcej imo z tego co widze to jedyna różnica to jasność (czyli hdr) ja bym brał droższy bo będzie lepszy pod względem jasności
Polecacie jakiś fajny bezprzewodowy głośnik? Taki do 100 PLN. #aliexpress #gearbest #zakupyzchin #sprzet #glosnik #audio #cebulaonlinelive #cebuladeals
@vevnx: Planet plus to program cashbackowy, wchodzisz na ich stronę, przechodzisz na aliexpress i dostajesz od 3 do 7 % zwrotu. Wtedy kiedy ja brałem głośnik mieli zabawę i udało mi się wstrzelić w 45% cashback.
Co do głośnika to bierz ten LINK. Mały, ale wariat, na max głośności trzymał mi prawie 6 godzin(mam hałas w pracy). Dźwięk nawet przyzwoity choć bez szału, jest poręczny i wygląda estetycznie, jedyny
Co do głośnika to bierz ten LINK. Mały, ale wariat, na max głośności trzymał mi prawie 6 godzin(mam hałas w pracy). Dźwięk nawet przyzwoity choć bez szału, jest poręczny i wygląda estetycznie, jedyny
Jaki telefon kupić jeśli zależy mi na bardzo dobrym aparacie, tak do 1500zł?
#telefon #telefony #sprzet #sprzetfoto #multimedia #technologia
#telefon #telefony #sprzet #sprzetfoto #multimedia #technologia
- 1
Pomocy! "Komputer zwolnił", tj. długo mieli, większość czasu działa normalnie, lecz czasem długo włączają się aplikacje, gry, dziś po resecie system nie chciał wstać, "narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania" nie chciało zatrybić, po którymś restarcie wstał. Jak myślicie, jest to problem z dyskiem (załączam screeny z diagnostyki), systemem (moja winda stoi już ponad 7 lat), czy może płyta główna i kontroler SATA (AsRock Z68 Pro3 Gen3, kupowana w 2012)?
#komputery
#komputery
źródło: comment_PCV4e2M7kuXtZRZh796yxQqdGXu3DIY8.jpg
PobierzCzy gdy kupie laptopa huaweia i microsoft zakonczy wspolprace z huaweiem mozliwe bedzie zainstalowanie na tym laptopie windowsa?
#laptopy #informatyka #sprzet
#laptopy #informatyka #sprzet
- 1
@maestrozo: Bez żadnego problemu, na sprzedawanych laptopów nie powinno być problemów tym bardziej w Polsce. Bardzo szkoda gdyż to na prawdę udana seria, osobiście mam nadzieję że skończy się ta nagonka.
Ranking laptopów https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html
Ranking laptopów https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html
- 1
@maestrozo: Nada się.
Czy jest ktoś z Was użytkownikiem pralko-suszarki? Sprawdza się? Są jakieś wady?
#mieszkanie #sprzet #agd #lazienka #pralka #remontujzwykopem #nieruchomosci
#mieszkanie #sprzet #agd #lazienka #pralka #remontujzwykopem #nieruchomosci
- 4
Są jakieś wady?
@marasgruszka: Całe mnóstwo. Ubranie po suszeniu w pralko-suszarce jest mocno wygniecione, przesuszone i specyficznie "pachnie" (nie jest to smród, ale zapach jest nieprzyjemny). Do tego pralko-suszarki (nie wiem czy wszystkie, moja na pewno) nie mają filtra na kłaki (takiego, jak mają oddzielne suszarki - możesz wyprać czarne ubranie z opakowaniem jednorazowych chusteczek higienicznych i po wysuszeniu w suszarce będzie jak nowe).
Dodaj do tego mniej programów, dłuższy
@marasgruszka: potwierdzam wypowiedź odnośnie wielu wad. Kupiłam pralko-suszarkę, bo mam małe mieszkanie, mało miejsca na stawianie suszarki, a ciuchów codziennie sporo - małe dziecko. To był najgorszy zakup w moim życiu w kategorii drogich rzeczy. Sens ma jedynie przesuszanie rzeczy, bo schną potem na wieszaku szybciej. Ale jaki to ma sens tak naprawdę :D. W przypadku mojego urządzenia, aby pranie było suche na wiór, musi suszyć się prawie siedem godzin.
12
Jaki fotel wybrać i jak go ustawić pod siebie?

W opinii wielu ergonomistów (wszystkich?) kubełkowe fotele przypominające te z samochodów wyścigowych to kompletna pomyłka. W tym filmie opowiadam dlaczego potrzebujemy innego designu fotela oraz kilku innych funkcji aby zachować zdrowie
z- 1
- #
- #
- #
- #
Mirki jaki polecacie laptop dla informatyka programisty do 2700zl? Huawei matebook d to dobry wobor?
#informatyka #programowanie #sprzet #laptopy
#informatyka #programowanie #sprzet #laptopy
@maestrozo: a co chcesz na nim kodować?
- 0
@maestrozo: Tak jest to dobry wybór. Alternatywy https://forum.techlords.pl/co-kupic-f4/zestawienie-polecanych-laptopow-ranking-laptopow-c-t5.html
Potrzebny mi jakiś fajny plecak na aparat. Poza kieszenią na sprzęt potrzebne jest miejsce na jakieś prywatne rzeczy. Coś w stylu LowePro Hatchback BP150 AW II. Macie coś do polecenia? #fotografia #aparat #sprzet #pytanie #nikon
@Szamanmati: dzisiaj mam dostać dwa plecaki:
Plecak Manfrotto Advanced Tri S
Plecak Manfrotto Off Road Hiker 20L popielaty
Napiszę Ci opinie który wybiorę. No chyba że oba zwrócę :)
Plecak Manfrotto Advanced Tri S
Plecak Manfrotto Off Road Hiker 20L popielaty
Napiszę Ci opinie który wybiorę. No chyba że oba zwrócę :)
@Szamanmati: dotarły i nie wiem co napisać. Wadą Tri S to w zasadzie przestrzeń na rzeczy osobiste. Zmieszczą si co najwyżej kanapki. W sumie aparat z obiektywem sigma 17-50 też ledwie wchodzi. Ale za to wygląda lepiej. Na wyjście na miasto fajniejszy.
Ten drugi bardziej trekingowe. Zdecydowanie więcej miejsca. Więcej kieszonek. Ale to też chyba nie to :)
Podobno u mnie na wsi jest fotojoker. Muszę podotykac Tri m, Tri
Ten drugi bardziej trekingowe. Zdecydowanie więcej miejsca. Więcej kieszonek. Ale to też chyba nie to :)
Podobno u mnie na wsi jest fotojoker. Muszę podotykac Tri m, Tri
- 1
Mam dysk zewnętrzny 1TB podpinany przez USB. Coś się porobiło, że jego maksymalna pojemność to 31,9GB. Ktoś wie jak to rozwiązać?
#kiciochpyta #pytanie #komputery #sprzet #sprzetkomputerowy #pomocy
#kiciochpyta #pytanie #komputery #sprzet #sprzetkomputerowy #pomocy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@FredzIo: ustaw partycje
@FredzIo: narzędzie diskpart, wygoogluj i usun wszystkie partycje po czym załóż nową/nowe
- 0
Czy ktoś testował airfryer/frytkownice beztłuszczową z biedronki (Hoffen)? Czytałam opinie na forach ale są podzielone...
#pytanie #kiciochpyta #biedronka #sprzet
#pytanie #kiciochpyta #biedronka #sprzet
@Mq555: Mam podobna z Lidla, sprawdza się ok. Najlepsze ze jak robisz frytki to możesz na nie położyć później schabowego i tez wychodzi dobry. Ja robię w niej frytki, właśnie schabowe, paluszki rybne i pałki z kurczaka. Najlepsze jest to ze prawie w ogóle nie ma zapachu w kuchni podczas smażenia, w porównaniu do zwykłej frytkownicy.
- 0
Witam! Polecicie jakieś dobre słuchawki o nast. wymogach:
Cena do 70zł.
Impedencja 32 lub 64 om.
Duża czułość czy jak to się nazywa, grają w miare głośno przy niskiej mocy sterującej.
Nauszne, najlepiej pokrywające całe ucho.
Poszukuję
Cena do 70zł.
Impedencja 32 lub 64 om.
Duża czułość czy jak to się nazywa, grają w miare głośno przy niskiej mocy sterującej.
Nauszne, najlepiej pokrywające całe ucho.
Poszukuję
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
- 0
@nex0
Panie, bieda we wsi.
Panie, bieda we wsi.
























#apple #sprzet #audio #muzyka