Mirki, czy AirPods2 są warte swojej ceny? (719,99 na morele). Chcę kupić jakieś bezprzewodowe słuchawki do słuchania muzyki, bo słucham 24/7, ale nie znam nikogo kto ma, a lepszych jakość/cena nie mogę znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#apple #sprzet #audio #muzyka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z jakich stron korzystacie do przeglądania różnych elektronicznych urządzeń (telefony, sprzęty komputerowe, inne)? Zastanawiam się, czy są do tego przeznaczone jakieś odpowiednie strony, bo sam zawsze patrzę Morele (niekoniecznie tam kupuję) bądź inne sklepy internetowe.
#sklepyinternetowe #sprzetkomputerowy #sprzet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zna się tu ktoś może na głośnikach przenośnych?

Zastosowanie:
- podpiąć instrument "w plenerze" gitara/wiolonczela aby pograć ze znajomymi

Wymagania:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@slabehaslo: @Kokos: Jeśli chodzi o głośniki do wokalu i gitary akustycznej (ewentualnie elektrycznej, ale BEZ przesteru) to mogą być dokładnie być takie same - czyli szerokopasmowe. Na tych samych głośnikach da radę nagłośnić też o dziwo ;) gitarę basową - ale najlepiej, żeby jednak typowy wzmacniacz do basu jednak był.
  • Odpowiedz
  • 1
@GizmerTV z obecnym cashbackiem od canona wziąłem Eos 77d i do tego szkło Sigma 17-50mm 2.8 i jestem super zadowolony. Jakość zdjęć z tym obiektywem jest kosmiczna, do tego na początek zoom będzie lepszy niż stalka moim zdaniem. Z cashbackiem wychodzi właśnie około 4k za zestaw
  • Odpowiedz
Mirki mam nadzieję, że już jednej z moich ostatnich postów odnośnie #monitory / #monitor
Po dłuższej analizie doszedłem do wniosku, że chciałbym spróbować z Widescreenem i wybór padł na taki egzemplarz od LG:

https://www.ceneo.pl/64026785 w cenie 999 zł (RTV/ AGD)

Początkowo myślałem, żeby wybrać tę wersję tańszą:
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vevnx: Planet plus to program cashbackowy, wchodzisz na ich stronę, przechodzisz na aliexpress i dostajesz od 3 do 7 % zwrotu. Wtedy kiedy ja brałem głośnik mieli zabawę i udało mi się wstrzelić w 45% cashback.

Co do głośnika to bierz ten LINK. Mały, ale wariat, na max głośności trzymał mi prawie 6 godzin(mam hałas w pracy). Dźwięk nawet przyzwoity choć bez szału, jest poręczny i wygląda estetycznie, jedyny
  • Odpowiedz
Pomocy! "Komputer zwolnił", tj. długo mieli, większość czasu działa normalnie, lecz czasem długo włączają się aplikacje, gry, dziś po resecie system nie chciał wstać, "narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania" nie chciało zatrybić, po którymś restarcie wstał. Jak myślicie, jest to problem z dyskiem (załączam screeny z diagnostyki), systemem (moja winda stoi już ponad 7 lat), czy może płyta główna i kontroler SATA (AsRock Z68 Pro3 Gen3, kupowana w 2012)?

#komputery
Dimol - Pomocy! "Komputer zwolnił", tj. długo mieli, większość czasu działa normalnie...

źródło: comment_PCV4e2M7kuXtZRZh796yxQqdGXu3DIY8.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Są jakieś wady?


@marasgruszka: Całe mnóstwo. Ubranie po suszeniu w pralko-suszarce jest mocno wygniecione, przesuszone i specyficznie "pachnie" (nie jest to smród, ale zapach jest nieprzyjemny). Do tego pralko-suszarki (nie wiem czy wszystkie, moja na pewno) nie mają filtra na kłaki (takiego, jak mają oddzielne suszarki - możesz wyprać czarne ubranie z opakowaniem jednorazowych chusteczek higienicznych i po wysuszeniu w suszarce będzie jak nowe).

Dodaj do tego mniej programów, dłuższy
  • Odpowiedz
@marasgruszka: potwierdzam wypowiedź odnośnie wielu wad. Kupiłam pralko-suszarkę, bo mam małe mieszkanie, mało miejsca na stawianie suszarki, a ciuchów codziennie sporo - małe dziecko. To był najgorszy zakup w moim życiu w kategorii drogich rzeczy. Sens ma jedynie przesuszanie rzeczy, bo schną potem na wieszaku szybciej. Ale jaki to ma sens tak naprawdę :D. W przypadku mojego urządzenia, aby pranie było suche na wiór, musi suszyć się prawie siedem godzin.
  • Odpowiedz
@Szamanmati: dotarły i nie wiem co napisać. Wadą Tri S to w zasadzie przestrzeń na rzeczy osobiste. Zmieszczą si co najwyżej kanapki. W sumie aparat z obiektywem sigma 17-50 też ledwie wchodzi. Ale za to wygląda lepiej. Na wyjście na miasto fajniejszy.

Ten drugi bardziej trekingowe. Zdecydowanie więcej miejsca. Więcej kieszonek. Ale to też chyba nie to :)

Podobno u mnie na wsi jest fotojoker. Muszę podotykac Tri m, Tri
  • Odpowiedz
@Mq555: Mam podobna z Lidla, sprawdza się ok. Najlepsze ze jak robisz frytki to możesz na nie położyć później schabowego i tez wychodzi dobry. Ja robię w niej frytki, właśnie schabowe, paluszki rybne i pałki z kurczaka. Najlepsze jest to ze prawie w ogóle nie ma zapachu w kuchni podczas smażenia, w porównaniu do zwykłej frytkownicy.
  • Odpowiedz
#sprzet #drukarki
Mam drukarkę hp deskjet 2620
A nie mam kabla USB ani nie mam hasła do połączenia przez WiFi ani nie mam instrukcji.
Jak ją skonfigurować? Skąd wziąć PIN/hasło, żeby się z nią połączyć z PC?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Witam! Polecicie jakieś dobre słuchawki o nast. wymogach:
Cena do 70zł.
Impedencja 32 lub 64 om.
Duża czułość czy jak to się nazywa, grają w miare głośno przy niskiej mocy sterującej.
Nauszne, najlepiej pokrywające całe ucho.

Poszukuję
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach