Po godz. 7 strażacy z Gdańska zostali wezwani do pożaru autobusu miejskiego, którym podróżowały cztery osoby. Wszyscy zdołali się z niego ewakuować. Płomienie objęły początkowo tył pojazdu, ale ogień szybko się rozprzestrzenił.
Z uwagi na akcję gaśniczą zamknięto na kilkadziesiąt minut ul. Spacerową. Autobus należał do


















Może dobrze ze tego #solaris sprzedali.
źródło: comment_WvJ6RwoEItRRLpd1JCmtxvji45RUNxeA.jpg
PobierzZresztą to kolejny co w tym miejscu nie dał rady