Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Debile mogliby w końcu podnieść te normy o te kilkaset % aby człowiek przestał się truć. (σ ͜ʖσ)
#smog
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, czy ktoś z Was używał jakiejś maski anty-smogowej do uprawiania sportu "na świeżym" zimowym powietrzu i może coś polecić? Potrzebuję czegoś na rower bo można się udusić w tym lublinie jak tylko robi się chłodniej.
Btw to w ogóle działa? Bo słyszałem głosy że to lipa, że tam za mało jest węgla aktywnego żeby to cokolwiek dało.
Będę wdzięczny za jakieś obiektywne opinie
#sport #smog
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wszystko_zajete_ zeszłej zimy nie zmieniałem, w tym roku założę nowy. W zimie jeżdżę 2-3 razrazy w tygodniu po kilka godzin, ale zawsze staram się wyjeżdżać z miasta, najczęściej do lasu i wtedy za miastem zdejmuję maskę. Nie zauważyłem żadnego spadku "mocy" maski.
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: nie byłoby inaczej, bo Polska to kraj cebulaków, jak coś jest "za darmo' (czytaj - i tak mam te butelki bo kupuje wode to co ja będę je wyrzucać) to będą tego używać
  • Odpowiedz
@SinShop:
ja mogę polecić sencora8400/webbera8400 . chińszcyzna sprzedawana w Polsce, ale daje radę. budżetowy ale skuteczny, filtry za 60 zł możesz nawet w media markt kupić. brak czujnika powietrza, wg mnie lepiej kupić zewnętrzny, te w oczyszczaczach zawsze będą przekłamywać pomiar

opis odnośnika
  • Odpowiedz
Dzień dobry mirki i węgierki
Jesteście w stanie polecić mi jakąś maskę której używaliście? Nie do żadnych sportów, po prostu żeby filtrowała ten syf przy swobodnym oddychaniu. Budżet wiadomo :D

#smog #zdrowie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reepo: To na pewno samochody, lato się skończyło, to kierowcy zaczęli jeździć w kółko wokół domów nocami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba im dowalić jeszcze ze 3 podatki i opłaty środowiskowe.
  • Odpowiedz