@Jurigag pamiętam jak w dzieciństwie wraz z nadejściem jesiennych chłodów wąchając tę specyficzną nutę lekkiej spalenizny w powietrzu myślałem, że to "zapach mrozu" i nawet na swój sposób lubiłem ten element jesienno-zimowego klimatu. Dzieciaki to głupie są ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 15
Mam pomysł na Polską wersję gry #ingress.
Kominy to portale.
Zgłoszenie portalu to wysłanie zdjęcia do WIOŚ.
Zamiast "Deploy Resonator" będzie "dosyp śmieci".

#smog #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enron: i to jest porządny sprzęt a nie jakieś pseudosportowe pseudomaseczki


@RoastieRoast: @pestis: tak szybko podsumowując:
1. maska jest dobrze regulowana, można sobie precyzyjnie ustawić jak mocno przylega
2. szczelność maski można banalnie sprawdzić, zdejmując filtry i próbując oddychać po zasłonięciu otworów. Owszem, nie da się oddychać ( ͡° ͜ʖ ͡°) W masce "antysmogowej" nie masz pewności, czy odpowiednio przylega do twarzy.
3. W masce typu respro (i każda
  • Odpowiedz