Moja #coolstory ze #sluzbazdrowia z dzisiaj:
Rozchorowałem się - 39,6 więc dzwonię do przychodni czy łaskawie jakiś szaman mnie przyjmie.
Oczywiście z jakimś tam dąsem ale słyszę, ze skoro taki stan to niech zajrzę za pół godziny, bo będzie nowy lekarz i jeszcze jest w miarę mała kolejka.
Na
Rozchorowałem się - 39,6 więc dzwonię do przychodni czy łaskawie jakiś szaman mnie przyjmie.
Oczywiście z jakimś tam dąsem ale słyszę, ze skoro taki stan to niech zajrzę za pół godziny, bo będzie nowy lekarz i jeszcze jest w miarę mała kolejka.
Na




















#gorzkiezale #sluzbazdrowia #nfz
źródło: comment_Lf2P4npwGKI46hc5pk5qlV17uzQBgqYU.jpg
Pobierz