Wpis z mikrobloga

nananan ukochana służba zdrowia - dostałem skierowanie do laryngologa. W przychodni powiedziała mi, że najbliższy termin na jaki może mnie zarejestrować to CZERWIEC, ale żebym spróbował przez internet bo będzie szybciej. Przez internet można planować wizytę tylko na miesiąc w przód, z tymże pokazuje lekarzy i wolne terminy z okręgu. Nie ma oczywiście żadnego wolnego terminu. Kurde, do laryngologa?!

#gorzkiezale #sluzbazdrowia #narzekam
  • 4
@krytykujacy_zrzeda: lul idz prywatnie, albo znajdz jakiś prywatyy gabinet co przyjmuje na nfz. ja tak do dematologa poszedłem już 2 wizyty były, a jak poszedłem do przychodni i tam chciałem się zapisać to mi kurfa na październikipowiedzili ;c
@krytykujacy_zrzeda: @zdechly_jez:

Jeżeli macie jakieś ograniczenia dostępności do świadczeń w służbie zdrowia, opiszcie dany przypadek, anonimowo oczywiście (wskazanie (rodzaj choroby, ból itp itd) + świadczenie (wizyta u laryngologa, usg dopplera itp.)) i wyślijcie na sekretariat@korektorzdrowia.pl, fundacja WHC doda wasz przypadek do rankingu, tworzonego na podstawie monitorowania kolejek w służbie zdrowia. Zachęcam:)