haha ty mówisz serio? Ja strzeliłem zupełnie z tym Wokulskim. Zobaczyłem gościa w takim kapeluszu to mi się klimat Lalki przypomniał


@kotbehemoth: Całkowicie serio ;-)

Nawet film LALKA był kręcony częściowo w Skierniewicach. Widać dworzec na filmie :-)

A sam dworzec pobudowano dla cara Rosji. Polecam też zobaczyć carski pałac w Skierniewicach. Jest w parku, ale wchodzi się od strony urzędu miasta.
  • Odpowiedz
#zalesie #logikaniebieskichpaskow #skierniewice

Dziś mój brat miał zajebiste mikołajki. Nie zdał praktycznego egzaminu na b, chciał umówić kolejny ale nie udało się. Zgubił dowód osobisty XD
Poszedł do egzaminatora, szukali 2x w aucie, na placu, i w jego papierach. Potem podwiozlem go na miejsce gdzie się przesiadł i też lipa.
To się miesięczną przerwa zapowiada xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirabelki i Mirki,

Akcja jest, chociaż akcja ma slogan "od skierniewiczan, dla skierniewiczan", każdy może wysłać czekoladę. Na czym polega akcja? U nas w #skierniewice jest mało pozytywnych akcji, które nie są nastawione na kasę! Nie zbieramy pieniędzy tylko czekolady. 6 grudnia, biegamy i rozdajemy je głownie dzieciakom. Miejsca akcji są zazwyczaj "tajne", jednak w tym roku wygadał nam się Szpital, tam na pewno będziemy, ale chcemy jeszcze pobiegać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie są w 100% polskie przedsiębiorstwa produkujące czekolady? Goplana odpada - odmówili.
Robimy co roku, akcję społeczną w #skierniewice, a chcieli byśmy ją trochę pchnąć do przodu. I szukamy producenta, który przekaże nam 300-400 czekolad.
#czekolada
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wedel nie jest już polski.


@robsosl: @Ba_Ka: jesteście durni łykając takie głupoty, Lotte Wedel sp. z o.o. to polska firma, zarejestrowana w Polsce, prowadząca tu działalność i zatrudniająca wiele ludzi. To, ze udziały mają Japończycy nie powoduje nagle, że to japońska firma

Dla przykładu Wielton, producent naczep przejął niedawno niemieckiego konkurenta Langendorf GmbH - rozumiem że według waszej logiki Langendorf to teraz polska firma ?
  • Odpowiedz
Potrzebuję małej pomocy. Dwa lata temu trafiłem przypadkowo do domu wychowawczego albo czegoś podobnego, gdzieś między #skierniewice a #mszczonow lub #zyrardow. Pamiętam że był to taki niby dworek, gdzieś w lesie, w okolicach wymienionych wcześniej miast. Kiedyś udało mi się to odnaleźć, jednak wszystko wyparowało mi z głowy.
Każda wskazówka będzie dla mnie cenna, potrzebuję odnaleźć to miejsce, lub skontaktować się z kimś.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem 3 tyg. temu w lasach na Białołęce oraz w Markach (Puszcza Słupecka) i nie znalazłem nawet jednej sztuki. Było bardzo sucho a od tamtej pory niestety nic nie padało.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Mirki z Warszawy i okolic kieruje to rozdajo głównie do was ze względu na małą ilość czasu. Mi się posypała ekipa i zmieniły plany. Biletów sprzedać się nie udało wiec jak ktoś ma ochotę spędzić spontaniczne popołudnie podziwiając uroki motoryzacji to mam do oddania zaproszenie na OLDTIME WARSAW SHOW

http://oldtimerwarsaw.com

https://www.youtube.com/watch?v=qNt9xaEVsJw

Zaproszenie jest dla
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skąd mogę pobrać/kupić aktualne testy na prawo jazdy? Kurs już zrobiłam kilka lat temu, więc odpada odpowiedź "no przecież dostajesz jak się zapisujesz na kurs durr" xD Podobno da się kupić np. na miesiąc, ale na stronie WORDu (konkretnie #skierniewice) nic nie znalazłam.
#kiciochpyta #prawojazdy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach