Dziś mój brat miał zajebiste mikołajki. Nie zdał praktycznego egzaminu na b, chciał umówić kolejny ale nie udało się. Zgubił dowód osobisty XD
Poszedł do egzaminatora, szukali 2x w aucie, na placu, i w jego papierach. Potem podwiozlem go na miejsce gdzie się przesiadł i też lipa.
To się miesięczną przerwa zapowiada xD



![[wykopnieefekt] Czekolady dla dzieciaków i dla dorosłych o dobrym sercu!](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_B0wy5U8fb5QyvBgju34LvITk9hom9Y1M,w220h142.jpg)























źródło: comment_Vpk1NJNhkyNzA912KCMH0CZRiEUOmA1u.jpg
Pobierz@kotbehemoth: Całkowicie serio ;-)
Nawet film LALKA był kręcony częściowo w Skierniewicach. Widać dworzec na filmie :-)
A sam dworzec pobudowano dla cara Rosji. Polecam też zobaczyć carski pałac w Skierniewicach. Jest w parku, ale wchodzi się od strony urzędu miasta.