Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie są w 100% polskie przedsiębiorstwa produkujące czekolady? Goplana odpada - odmówili.
Robimy co roku, akcję społeczną w #skierniewice, a chcieli byśmy ją trochę pchnąć do przodu. I szukamy producenta, który przekaże nam 300-400 czekolad.
#czekolada
  • 17
@aspk: Prawie wszyscy z ekipy oddają, ale czekolady z krwiodawstwa są średniej jakości. To nie czekolady dla nas, a dla dzieciaków, więc fajnie by było gdyby dostały porządne.
Wedel nie jest już polski.


@robsosl: @Ba_Ka: jesteście durni łykając takie głupoty, Lotte Wedel sp. z o.o. to polska firma, zarejestrowana w Polsce, prowadząca tu działalność i zatrudniająca wiele ludzi. To, ze udziały mają Japończycy nie powoduje nagle, że to japońska firma

Dla przykładu Wielton, producent naczep przejął niedawno niemieckiego konkurenta Langendorf GmbH - rozumiem że według waszej logiki Langendorf to teraz polska firma ?
@Ba_Ka Całkowicie Polski jest na pewno Wawel, ale trudno będzie Ci się do nich dobić bezpośrednio przez telefon do firmy. Jak się nie uda, to spróbuj skontaktować się z Mają Głuśniewską z agencji Garden of Words. Odpowiada za PR Wawelu. Wedel jest własnością Japończyków, ale cały zysk i podatki zostają w Polsce. No i z Olą Kusz będzie Ci się łatwiej skontaktować, poza tym jest bardzo sympatyczną osobą na żywo. Do tego
@Ba_Ka Skasowało mi część wiadomości.
Numer do Oli znajdziesz na stronie Wedla.
Z Mają kontaktuj się przez telefon do agencji.
Na odpowiedź na maila możesz niestety poczekać, bo to zajęte osoby.
@Ba_Ka: Dlaczego Goplana odpada? Spamuj ich aż miło. Kilka lat temu załatwiłem sobie u nich wycieczkę po fabryce. Na odchodne dostałem tyle słodyczy, że na najbliższy rok mi wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)