#play #plus #tmobile #plush #redbullmobile #sim mam do sprzedania trochę starterów. Możliwość kupna na sztukę. 2 z playa 1 z rbm 1 z plusa 1 z plusha 1 z tmobile bez opakowania. Numer telefonu danej karty mogę wysłać pv. Wysyłka najlepiej InPost lub DPD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, jest jakaś oferta na rynku, żeby dobrać numer, się bez karty #sim? Mam dwie karty w #nju i z tego co widzę, to jest opcja na trzeci numer w ramach tej samej umowy, ale chyba tylko z kartą. No kurde bele, nie mam trzeciego slotu...
#gsm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam serdecznie. Mam problem z kartą #sim #gsm #play
Otóż przyszła do mnie starsza sąsiadka z prośbą o pomoc. Kupiła sobie telefon komórkowy dla starszych osób oraz prepaid SIM Play. Karta jest zarejestrowana. Działa na innym smartfonie. Moja osobista SIM dziaja na jej telefonie, ale za cholerę nie chce działać w jej karta w jej telefonie. I tu moje pytanie, drogi #helpdesk czy jest
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blondas raczej na pewno chodzi o to, że telefon działa tylko w 2G, a karta loguje się w pasmach 3G-4G. Numer jest zapewne w taryfie internetowej (sprzedawcy nie zwracają na to większej uwagi), bo to internetowe prepaidy w Play nie działają już w 2G.
  • Odpowiedz
Hej, mam pytanko, szukam odpowiedzi ale nie znalazlem... jak mam karte fizyczna sim powiedzmy w routerze, a chce np miec tez ten sam internet, rozmowy itp na telefonie, moge zrobic tak ze simka bedzie w routerze a esim tej samej karty bedzie w moim telefonie?
#esim #sim #telefony #operator #internet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam pytanko, szukam odpowiedzi ale nie znalazlem... jak mam karte fizyczna sim powiedzmy w routerze, a chce np miec tez ten sam internet, rozmowy itp na telefonie, moge zrobic tak ze simka bedzie w routerze a esim tej samej karty bedzie w moim telefonie?
#esim #sim #telefony #router
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mati4265: Jeśli na kartę, to polecam ten starter: 30 GB na start - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
30 GB ważny 15 dni,
30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w [regulaminie]( https://www.plus.pl/documents/16/18063833/Regulamin_Promocji_Startery_w_Taryfie_Plus_Elastyczna_na_Karte.pdf)

Poza tymi pakietami, przy każdym zasileniu konta, wpadną Ci dodatkowe
  • Odpowiedz
Witam,
Rok temu tutaj przy pomocy kogoś od plusa kupiłem starter z 30 GB na start. Do tego użyłem kody m.in. " promocja rok ważności konta cykliczny". Teraz właśnie mija rok i zastanawiam się czy da się to jakoś niskim kosztem przedłużyć na rok kolejny.

Zależy mi na drugim numerze z ważnością konta (nie muszę dzwonić) i netem aby wystarczyło do podstawowego przeglądania neta. Ważne jest, aby było jak najtaniej i bez przesadnych kombinacji.

Proszę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam Plusa na kartę i zmieniłem online kartę SIM na E-SIM. Dostałem PDFa, zeskanowałem kod QR i przy próbie aktywacji "karty" przerwało aktywacje i nie dodało jej. Na starym telefonie SIM się dezaktywowała, a na iPhonie (13) E-SIM się nie dodała.
Przy próbie ponownego dodania E-SIM pojawia się komunikat, żeby spróbować ponownie później.

Wygenerować nowej E-SIM nie mogę, bo przychodzi kod SMSem... a nie mam jak tego SMSa odebrać, bo żadna karta SIM nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę w #uk przez około 3 tygodnie i potrzebuję mobilny internet na ten czas, powiedzmy ok. 10GB - jaka #sim będzie najlepszą cenowo opcją?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, jaki wał jest w tych ofertach na alledrogo kart #sim z #internetmobilny np #orange 55GB ważne przez rok?
W aukcji stoi że:

Procedura zakupu i proces rejestracji karty

-Kupujesz wybraną kartę SIM.

-Na maila dostajesz dane tej karty wraz z instrukcją rejestracji, możesz zarejestrować kartę online przez bank, za pomocą SMS, bądź w punkcie. Szczegóły dostaniesz w mailu z danymi karty
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krak: Generalnie chodzi o to, że sprzedawca zna sposób na to, by uzyskać to, co dla zwykłego użytkownika nie jest dostępne (na przykład wiedzą, że aktywując pakiety w odpowiedniej kolejności systemy operatora sprawią, że pakiet podziała nie np. regulaminowe 30 dni, a rok). I po to by nie dzielić się tą wiedzą, w reakcji na obowiązek rejestracji kart SIM konieczna jest najpierw aktywacja startera przez kupującego, potem wykonanie "trików" przez
  • Odpowiedz
@mp107: @krak: ten tekst to dupochron - allegro zakazuje sprzedazy zarejestrowanych kart. Kupiłem taką z podobnym tekstem w ofercie i przyszła zarejestrowana na firme sprzedawcy i dzialala od strzała
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: tylko właśnie zależy mi żeby można było jedną płatność na rok wykonać z fakturką vat. Tak żeby się nie rąbać wysyłając księgowej co miesiąc fakturę na 19zł
  • Odpowiedz
Czy jest takie urządzenie ( #router ) które ma możliwość połączenia się z siecią #wifi ale jednocześnie nadaje jej sygnał dalej do urządzeń, przy czym urzadzenie te jest jak gdyby pierwszą warstwą połączenia z płatnym wifi więc w setupie jego trzeba będzie podać hasło (tu każdy widzi #repeator i ok) A teraz gwóźdź. To urządzenie musi być też routerem z #sieci #gsm
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@merti: Z wbudowanym LTE zapomnij. Do wyrzeźbienia takie coś na jakimś sprzęcie z USB i OpenWRT/Lede. Do odbierania i nadawania wifi w tym samym czasie i tak trzeba dwa interfejsy radiowe aby jakoś to działało, jeden w trybie klienta drugi jako AP z NAT-en dhcp itd po drodze - i do tego celu dobrze sprawdzi się jakaś stara płyta routerboard w stylu rb433 z osadzonymi dwoma kartami radiowymi.
  • Odpowiedz
Siema mirki

Wiecie może gdzie mogę kupić dużą ilość (no tak może z 10-15) starterów sim? Lub czy są jakieś sieci które dają starter za darmo? Sieć obojętna. Widzę, że są ogłoszenia na allegro sklepów które sprzedają za ok 2-3zł ale jestem ciekaw gdzie kupić taniej można

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Paczelokinka: Ale to przez bankowość internetową można rejestrować startery albo np. w żabce

@bitcoholic: @Dolan: Nie nie żadne na słupa i innych nielegalnych rzeczy nie robię, potrzebuję do tworzenia kont na stronie gdzie chcą weryfikację SMS, no chyba że znacie podobne strony jak https://sms-activate.ru/ itp. gdzie tanio można wynająć numer do weryfikacji (bo tam w bazie mają chyba mało numerów tel przez co po jakimś czasie
  • Odpowiedz
@supermichalpol Z tego co się orientowałem to raczej ceny porównywalne z innymi stronami (zaufanymi) np. smshub. Ogólnie mogę śmiało polecić smspva, mam dokładny wgląd jak to u nich wygląda - każdy numer telefonu jest używany do konkretnej usługi tylko raz, dobre też jest to, że nie są to jakieś wirtualne numery telefonów tylko rzeczywiście każdy numer to oddzielna karta SIM. Jak już będą tam moje telefony to zrobię jakiś update
  • Odpowiedz
Mirki, czy wiecie skąd można kupić naładowaną białoruską kartę sim? Albo czy jest gdzieś w necie jakaś sprawdzona usługa wirtualnego numeru z białoruskim prefixem?
#sim #telefony #operatorzykomorkowi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach