#play #plus #tmobile #plush #redbullmobile #sim mam do sprzedania trochę starterów. Możliwość kupna na sztukę. 2 z playa 1 z rbm 1 z plusa 1 z plusha 1 z tmobile bez opakowania. Numer telefonu danej karty mogę wysłać pv. Wysyłka najlepiej InPost lub DPD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
fifixoon
via iOS- 0
Witam serdecznie. Mam problem z kartą #sim #gsm #play
Otóż przyszła do mnie starsza sąsiadka z prośbą o pomoc. Kupiła sobie telefon komórkowy dla starszych osób oraz prepaid SIM Play. Karta jest zarejestrowana. Działa na innym smartfonie. Moja osobista SIM dziaja na jej telefonie, ale za cholerę nie chce działać w jej karta w jej telefonie. I tu moje pytanie, drogi #helpdesk czy jest
Otóż przyszła do mnie starsza sąsiadka z prośbą o pomoc. Kupiła sobie telefon komórkowy dla starszych osób oraz prepaid SIM Play. Karta jest zarejestrowana. Działa na innym smartfonie. Moja osobista SIM dziaja na jej telefonie, ale za cholerę nie chce działać w jej karta w jej telefonie. I tu moje pytanie, drogi #helpdesk czy jest
@Blondas raczej na pewno chodzi o to, że telefon działa tylko w 2G, a karta loguje się w pasmach 3G-4G. Numer jest zapewne w taryfie internetowej (sprzedawcy nie zwracają na to większej uwagi), bo to internetowe prepaidy w Play nie działają już w 2G.
- 1
- 0
- 0
@Mati4265: Jeśli na kartę, to polecam ten starter: 30 GB na start - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
• 30 GB ważny 15 dni,
• 30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w [regulaminie]( https://www.plus.pl/documents/16/18063833/Regulamin_Promocji_Startery_w_Taryfie_Plus_Elastyczna_na_Karte.pdf)
Poza tymi pakietami, przy każdym zasileniu konta, wpadną Ci dodatkowe
• 30 GB ważny 15 dni,
• 30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w [regulaminie]( https://www.plus.pl/documents/16/18063833/Regulamin_Promocji_Startery_w_Taryfie_Plus_Elastyczna_na_Karte.pdf)
Poza tymi pakietami, przy każdym zasileniu konta, wpadną Ci dodatkowe
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
18
Karta SIM w Twoim telefonie to więcej, niż Ci się wydaje

To, co potocznie nazywamy kartą SIM, to tak naprawdę UICC (universal integrated circuit card) zawierająca procesor, pamięci (ROM, RAM i EPROM), własny system operacyjny, oraz obwody wejścia/wyjścia. Ekspert wyjaśnia, co potrafi taka karta.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Witam,
Rok temu tutaj przy pomocy kogoś od plusa kupiłem starter z 30 GB na start. Do tego użyłem kody m.in. " promocja rok ważności konta cykliczny". Teraz właśnie mija rok i zastanawiam się czy da się to jakoś niskim kosztem przedłużyć na rok kolejny.
Zależy mi na drugim numerze z ważnością konta (nie muszę dzwonić) i netem aby wystarczyło do podstawowego przeglądania neta. Ważne jest, aby było jak najtaniej i bez przesadnych kombinacji.
Proszę
Rok temu tutaj przy pomocy kogoś od plusa kupiłem starter z 30 GB na start. Do tego użyłem kody m.in. " promocja rok ważności konta cykliczny". Teraz właśnie mija rok i zastanawiam się czy da się to jakoś niskim kosztem przedłużyć na rok kolejny.
Zależy mi na drugim numerze z ważnością konta (nie muszę dzwonić) i netem aby wystarczyło do podstawowego przeglądania neta. Ważne jest, aby było jak najtaniej i bez przesadnych kombinacji.
Proszę
@damian125: tak, na nowym starterze 30 GB będzie ważne przez rok.
- 0
Mam Plusa na kartę i zmieniłem online kartę SIM na E-SIM. Dostałem PDFa, zeskanowałem kod QR i przy próbie aktywacji "karty" przerwało aktywacje i nie dodało jej. Na starym telefonie SIM się dezaktywowała, a na iPhonie (13) E-SIM się nie dodała.
Przy próbie ponownego dodania E-SIM pojawia się komunikat, żeby spróbować ponownie później.
Wygenerować nowej E-SIM nie mogę, bo przychodzi kod SMSem... a nie mam jak tego SMSa odebrać, bo żadna karta SIM nie
Przy próbie ponownego dodania E-SIM pojawia się komunikat, żeby spróbować ponownie później.
Wygenerować nowej E-SIM nie mogę, bo przychodzi kod SMSem... a nie mam jak tego SMSa odebrać, bo żadna karta SIM nie
@adrnrtkvski: voxi lub giffgaff. Obie za 10£ dadzą tobie minimum 10gb
- 0
@adrnrtkvski: Swego czasu korzystalem z Three i bylem zadowolony. Za bodajze 35F masz nielimitowany internet, polaczenia i smsy.
- 0
Mircy, jaki wał jest w tych ofertach na alledrogo kart #sim z #internetmobilny np #orange 55GB ważne przez rok?
W aukcji stoi że:
W aukcji stoi że:
Procedura zakupu i proces rejestracji karty
-Kupujesz wybraną kartę SIM.
-Na maila dostajesz dane tej karty wraz z instrukcją rejestracji, możesz zarejestrować kartę online przez bank, za pomocą SMS, bądź w punkcie. Szczegóły dostaniesz w mailu z danymi karty
- 0
@krak: Generalnie chodzi o to, że sprzedawca zna sposób na to, by uzyskać to, co dla zwykłego użytkownika nie jest dostępne (na przykład wiedzą, że aktywując pakiety w odpowiedniej kolejności systemy operatora sprawią, że pakiet podziała nie np. regulaminowe 30 dni, a rok). I po to by nie dzielić się tą wiedzą, w reakcji na obowiązek rejestracji kart SIM konieczna jest najpierw aktywacja startera przez kupującego, potem wykonanie "trików" przez
- 3
@skipper2342: tmobile
- 1
@skipper2342:
Lebara unlimited, pakiet do wyboru w zależności od potrzeb
Lebara unlimited, pakiet do wyboru w zależności od potrzeb
#anonimowemirkowyznania
Siema Mirasy i mirabelki, dajcie jakiś pomysł jak pozbyć się 20 euro z konta na telefonie...
Mam zagraniczną kartę(sim) na której zostało mi 20euro, szkoda żeby przepadło a w WOT nie mogę doładować sobie golda przez sms...;/
#pytanie #kartyprepaid #sim #euro #gry #smspremium
Kliknij
Siema Mirasy i mirabelki, dajcie jakiś pomysł jak pozbyć się 20 euro z konta na telefonie...
Mam zagraniczną kartę(sim) na której zostało mi 20euro, szkoda żeby przepadło a w WOT nie mogę doładować sobie golda przez sms...;/
#pytanie #kartyprepaid #sim #euro #gry #smspremium
Kliknij
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: na eneba.com można kupować gry za sms
@AnonimoweMirkoWyznania: moze sie da kupic /doladowac konto na paysafecard?
- 0
#sim #abonament #siecikomorkowe #telefony
mirki, jest poza Orange jakaś spoko oferta na rynku z roczną taryfą, tj. płacę kilka stówek i mam spokój na rok?
mirki, jest poza Orange jakaś spoko oferta na rynku z roczną taryfą, tj. płacę kilka stówek i mam spokój na rok?
- 0
@Czlowiek_Ludzki: tylko właśnie zależy mi żeby można było jedną płatność na rok wykonać z fakturką vat. Tak żeby się nie rąbać wysyłając księgowej co miesiąc fakturę na 19zł
@sudety: no to same doładowanie będziesz miał na fakturę, co do pakietów to tylko potwierdzenia SMS
- 0
Czy jest takie urządzenie ( #router ) które ma możliwość połączenia się z siecią #wifi ale jednocześnie nadaje jej sygnał dalej do urządzeń, przy czym urzadzenie te jest jak gdyby pierwszą warstwą połączenia z płatnym wifi więc w setupie jego trzeba będzie podać hasło (tu każdy widzi #repeator i ok) A teraz gwóźdź. To urządzenie musi być też routerem z #sieci #gsm
- 2
@merti: Z wbudowanym LTE zapomnij. Do wyrzeźbienia takie coś na jakimś sprzęcie z USB i OpenWRT/Lede. Do odbierania i nadawania wifi w tym samym czasie i tak trzeba dwa interfejsy radiowe aby jakoś to działało, jeden w trybie klienta drugi jako AP z NAT-en dhcp itd po drodze - i do tego celu dobrze sprawdzi się jakaś stara płyta routerboard w stylu rb433 z osadzonymi dwoma kartami radiowymi.
@merti: dowolny MikroTik np popularny hAP ac2.
- 0
Dostanę gdzieś angielską sim poza ogłoszeniami prywatnymi (allegro/olx)? Potrzebowałbym najlepiej na dziś, a w okolicy nie widzę.
#siecikomorkowe
#operatorzykomorkowi
#sim
#telefony
#siecikomorkowe
#operatorzykomorkowi
#sim
#telefony
na stronie giffgaff można za darmo wysyłkę. niestety nie przyjdzie dziś a za około 2tyg.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@karolinkaaa2001: psycholog mi powiedział, że wyjaśnianie tępych zielonek dobrze robi na samopoczucie
Siema mirki
Wiecie może gdzie mogę kupić dużą ilość (no tak może z 10-15) starterów sim? Lub czy są jakieś sieci które dają starter za darmo? Sieć obojętna. Widzę, że są ogłoszenia na allegro sklepów które sprzedają za ok 2-3zł ale jestem ciekaw gdzie kupić taniej można
Wiecie może gdzie mogę kupić dużą ilość (no tak może z 10-15) starterów sim? Lub czy są jakieś sieci które dają starter za darmo? Sieć obojętna. Widzę, że są ogłoszenia na allegro sklepów które sprzedają za ok 2-3zł ale jestem ciekaw gdzie kupić taniej można
- 1
@Paczelokinka: Ale to przez bankowość internetową można rejestrować startery albo np. w żabce
@bitcoholic: @Dolan: Nie nie żadne na słupa i innych nielegalnych rzeczy nie robię, potrzebuję do tworzenia kont na stronie gdzie chcą weryfikację SMS, no chyba że znacie podobne strony jak https://sms-activate.ru/ itp. gdzie tanio można wynająć numer do weryfikacji (bo tam w bazie mają chyba mało numerów tel przez co po jakimś czasie
@bitcoholic: @Dolan: Nie nie żadne na słupa i innych nielegalnych rzeczy nie robię, potrzebuję do tworzenia kont na stronie gdzie chcą weryfikację SMS, no chyba że znacie podobne strony jak https://sms-activate.ru/ itp. gdzie tanio można wynająć numer do weryfikacji (bo tam w bazie mają chyba mało numerów tel przez co po jakimś czasie
konto usunięte via Android
- 0
@supermichalpol Z tego co się orientowałem to raczej ceny porównywalne z innymi stronami (zaufanymi) np. smshub. Ogólnie mogę śmiało polecić smspva, mam dokładny wgląd jak to u nich wygląda - każdy numer telefonu jest używany do konkretnej usługi tylko raz, dobre też jest to, że nie są to jakieś wirtualne numery telefonów tylko rzeczywiście każdy numer to oddzielna karta SIM. Jak już będą tam moje telefony to zrobię jakiś update
- 0
Mirki, czy wiecie skąd można kupić naładowaną białoruską kartę sim? Albo czy jest gdzieś w necie jakaś sprawdzona usługa wirtualnego numeru z białoruskim prefixem?
#sim #telefony #operatorzykomorkowi
#sim #telefony #operatorzykomorkowi
Poleca ktoś z was jakąś ofertę na kartę, korzystam bardzo żadko z dzwonienia i z smsów interesuje mnie najbardziej internet 10gb miesięcznie powinno wystarczyć
#sim #smartfon #karta #internetmobilny #internet #pytanie #pytaniedoeksperta
#sim #smartfon #karta #internetmobilny #internet #pytanie #pytaniedoeksperta
- 0
@zapalsobiekota: nadal działa, bo korzystam właśnie z tej promocji.
- 0
@CeZiK_: :O no to przedłużyli do sierpnia



























@ryrzzjapkami: Niektóre sieci mają oferty typu Orange Ekstra Numer, Play Xtra Numer, ale to raczej rzadkość.
Polecam poczytać też o eSIM i VoIP. To pierwsze musi sieć i Twój telefon obsługiwać. To drugie ustawisz za pomocą aplikacji, z tym, że operatorem nie jest operator komórkowy, a operator VoIP.