Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakaś oferta, na kartę lub abonament do 30 zł z minutami, smsami bez limitu + 10GB wzwyż, najlepiej żeby się kumulowało?
Myślę nad Mobile Vikings, ale trochę szkoda, że nie mają internetu za granicą. Jeśli zdarzyłby mi się wyjazd to trzeba by ogarniać drugą kartę czy coś, a mam dual sima tylko hybrydowego, co więc problem.
Wyjazdów nie planuję, ale wiadomo jak to jest xd
#telefony #sim #abonament #komorka #siecikomorkowe #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
@Shatter: @dejwit93: Mogę rzucić reflinkiem do Flex bo sam z 3 miesiące temu sobie dodałem go i kurde jestem zachwycony z bardzo wielu względów (moge wylistować :D), w dodatku pakiet danych w roamingu EU jest świetny więc argument za standardowymi abonamentami mi odpadł w końcu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saeglopur: @Shatter: zamiast flexa oferta roczna od Orange za 360zl. Płacisz raz za wszystko bez limitu a w razie wyjazdu masz ponad 20GB w UE(wartość skumulowana za cały rok)
  • Odpowiedz
@archi3: Hmmm ale nadal: Flex lepszy wg mnie bo na upartego tylko 300zł na rok a masz w sumie tak samo a jeśli wyjazdy do EU rozlozone w czasie to tym lepiej. Powiem odwrotnie: przyjeżdżam do PL raz na jakiś czas na przeważnie 1-2 tyg bądź miesiąc i wtedy moge sobie aktywować Flex, reszte czasu jest wręcz zawieszony - zero opłat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saeglopur: @archi3: nie no ja wyjeżdżam za granicę bardzo bardzo bardzo rzadko, ale przy nawigacji jeden wyjazd bez internetu może okazać się problemem xd sprawdzę ten Orange, ale myślałem, że coś na łączach Play dałoby lepszy zasięg
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: w razie wyjazdu jeśli masz Orange z pakietem rocznym masz ok 24GB w UE(na cały okres trwania umowy). Moim zdaniem to super opcja bo rzadko kto jedzi za granicę co miesiąc a tak GB z tego czasu by przepadły - Tu kumuluja się. Co do zasięgu zależy od miejsca ale Orange powinien mieć lepszy zasięg. Ps w innych sieciach w tej kwocie nie masz 5g tu do czerwca testowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archi3: nie mam telefonu z obsługą 5G, więc to do mnie nie przemawia. Teraz mam pewnie z 2GB w Unii i wiadomo, że na normalny wyjazd to wystarczy. Raczej potrzebuje internetu w Polsce, ale nie chciałbym po prostu zostać kiedyś tam na lodzie i kupować nowej karty na tygodniowy wyjazd. Sprawdzę jak z zasięgiem Orange w rejonie (na wsi mieszam, plus działa elegancko, ale zdarzało mi się jechać gdzieś w
  • Odpowiedz