Wpis z mikrobloga

Mircy, jaki wał jest w tych ofertach na alledrogo kart #sim z #internetmobilny np #orange 55GB ważne przez rok?
W aukcji stoi że:

Procedura zakupu i proces rejestracji karty

-Kupujesz wybraną kartę SIM.

-Na maila dostajesz dane tej karty wraz z instrukcją rejestracji, możesz zarejestrować kartę online przez bank, za pomocą SMS, bądź w punkcie. Szczegóły dostaniesz w mailu z danymi karty


Proces rejestracji jest bezpieczny

Proces rejestracji jest w pełni bezpieczny ponieważ NIE ZNAMY Twoich danych i ich nam nie przekazujesz. Samodzielnie rejestrujesz numer czy to w punkcie, czy online. My jedynie wiemy że karta jest aktywna i nabijamy pakiet danych. Nie przekazujesz nam żadnych swoich danych jedynie informacje o tym, że kartę zarejestrowałeś. Wysyłamy Ci kartę.


Czy to nie może być tak że ja rejestruję tę kartę, oni sobie ją kopiują i potem mi wysyłają. Następnie na swojej kopii mogą robić jakieś wałki na mnie?!
Przydałaby mi się taka karta na okazjonalne wyjazdy na działkę, dlatego szukam czegoś taniego bezobsługowego i z orange, bo ma tam najlepszy z tych kiepskich zasięgów.

#pytanie #pytaniedoeksperta #siecikomorkowe #operatorzykomorkowi #telefony #karta
  • 3
@krak teoretycznie nie skopiuja bo nie jest na nich zarejetrowwnq tylko na ciebie
MMA w praktyce to większe walki się zdarzają i twój nomrwlny numer moga nawet zajebsc
@krak: Generalnie chodzi o to, że sprzedawca zna sposób na to, by uzyskać to, co dla zwykłego użytkownika nie jest dostępne (na przykład wiedzą, że aktywując pakiety w odpowiedniej kolejności systemy operatora sprawią, że pakiet podziała nie np. regulaminowe 30 dni, a rok). I po to by nie dzielić się tą wiedzą, w reakcji na obowiązek rejestracji kart SIM konieczna jest najpierw aktywacja startera przez kupującego, potem wykonanie "trików" przez sprzedawcę,