Play wprowadził możliwość przejścia na eSim. Warto / nie warto?
Bo jak dla mnie plusem jest to, że nikt z iPhona nie wyjmie karty, i tak długo jak będzie bateria będzie dało się zlokalizować telefon. (a iphona można lokalizować nawet wyłączonego z tego co czytałem)
#sim #esim #play #orange #plusgsm #tmobile #apple #iphone
Bo jak dla mnie plusem jest to, że nikt z iPhona nie wyjmie karty, i tak długo jak będzie bateria będzie dało się zlokalizować telefon. (a iphona można lokalizować nawet wyłączonego z tego co czytałem)
#sim #esim #play #orange #plusgsm #tmobile #apple #iphone




























Mirki, który operator ma najtańszy internet na kartę sim, potrzebuję do monitoringu, 1 kamera.
@PilotBombowca: Jeśli chodzi o internet na kartę SIM do monitoringu, nie jestem w stanie wskazać konkretnego operatora. Niemniej jednak, jeśli potrzebujesz do tego także kamery, to polecam rzut oko na https://www.security.gd.pl/. Możliwe, że znajdziesz tam kompleksowe rozwiązanie dla swojego monitoringu wizyjnego.