Mirki, który operator ma najtańszy internet na kartę sim, potrzebuję do monitoringu, 1 kamera.


@PilotBombowca: Jeśli chodzi o internet na kartę SIM do monitoringu, nie jestem w stanie wskazać konkretnego operatora. Niemniej jednak, jeśli potrzebujesz do tego także kamery, to polecam rzut oko na https://www.security.gd.pl/. Możliwe, że znajdziesz tam kompleksowe rozwiązanie dla swojego monitoringu wizyjnego.
  • Odpowiedz
Play wprowadził możliwość przejścia na eSim. Warto / nie warto?
Bo jak dla mnie plusem jest to, że nikt z iPhona nie wyjmie karty, i tak długo jak będzie bateria będzie dało się zlokalizować telefon. (a iphona można lokalizować nawet wyłączonego z tego co czytałem)

#sim #esim #play #orange #plusgsm #tmobile #apple #iphone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flito: Ja mam (w Orange) bo mam AW z LTE, ale jak nie masz AW a podróżujesz to też się przydaje, bo wtedy masz wolny fizyczny slot na miejscową kartę.
  • Odpowiedz
Elo
Kiedyś przeczytałem wpis o apce która działa jako karta esim, gdzie wpłacasz jakiś hajs i możesz przełączać między sieciami w całej europie, potrzebuje czegoś takiego do internetu w DE i UK. Macie pomysł która apka byłaby najlepsza, i jak w ogóle z tego korzystać?
Pozdro i dzięki
#sim #esim #internet #ue
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sim #telefony #operatorzykomorkowi

Witam.
Szybkie pytanko - czy ktoś z Was orientuje się u jakiego operatora jest możliwość aktywacji karty sim poprzez formularz internetowy i to bez logowania się poprzez aplikację bankową - jak to ma miejsce np. w plusie?
Ważne jest też żeby po wspomnianej aktywacji operator nie wysyłał żadnej korespondencji na podany adres zamieszkania.
Serwisy internetowe z tymczasowymi numerami telefonu - zarówno te darmowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W plusie na karte mama ma zgromadzone na koncie 100 zł, a ważność konta wygasła. Kod przedłużenia ważnosći konta na rok/30 dni nie działa przychodzi mi SMS "nie jesteś uprawniony do udziału w promocji" Mam pytanie co mogę zrobić żeby te środki jakoś wypłacić? Ewentualnie jak przedlużyć ważnośc konta żeby te pieniadze jakoś wykorzystać?
#plus #telekomunikacja #sim #telefony #plusnakarte
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam iPhone'a 11 Pro Max, czy korzystając z funkcji DualSIM w sieci #play (profilaktycznie wołam też @play_polska) mogę mieć swój standardowy plan abonamentowy jako eSIM, a będąc zagranicą włożyć prepaida innej sieci (iPhone bez simlocka), żeby mieć z niego sam pakiet danych internetowych? W taki sposób, by nie naliczało internetu z mojego abo. Chodzi tu o wygodę w kwestii braku konieczności żonglowania fizycznymi kartami SIM. #sim
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, szukam #router #lte dla teściów, którzy mieszkają w domku letniskowym w okresie letnim i potrzebują w miarę pewnego i uzywalnego dostępu do #internetmobilny. Mają kartę #sim od #orange z pakietem 400gb. Ogólnie 200-300 metrów od nich zasięg orange jest już akceptowalny, ale akurat na ich działce łapie max jedną kreskę lte a z reguły jest h+. Mają dwie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Joiny20: Ja polecam huawei b535 232, s mam, też mam podłączona antenę signalflex i trytytka przyczepioną do komina i neta mam tak około 150/20 przy 4 kreskach zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ostatnio sporo korzystam z #rower Robię trasy krajowe, Niemcy i Czechy. Potrzebuję jakiejś karty do telefonu na którym jest postawiona #strava - ten telefon głownie robi mi za GPS, czasami ewentualnie ciś sprawdzę na szybko w internecie, ale bardzo sporadycznie. Potrzebję karty #sim do tego celu. Najlepiej żeby było konto ważne rok/ bezterminow, działało w roamingu. Który #operator #gsm ma najlepszą ofertę?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaszczomp27: co miesiąc bo używam tego telefonu na co dzień. Oczywiście jak nie będę miał tych 30zł na koncie to się tylko taryfa nie włączy, nie jest to abonament. Czyli możesz sobie brać taką taryfe na wakacyjne miesiące a przez resztę roku nie płacić nic.
  • Odpowiedz
@galonim: czemu taką badziewiastą ofertę polecasz? W Orange za każde 5 zł doładowania masz 12 GB, 5 zł możesz sobie wykorzystać na co chcesz i masz pełną elastyczność co z tym zrobisz (np. potrzebujesz rozmów w dany dzień - uruchamiasz pakiet bezpłatnych rozmów za 1 zł, potrzebujesz internet w UE - wykupujesz sobie 1GB za 1 zł lub pakiety z większymi ilościami)
  • Odpowiedz
Mirki
Czy jest coś tańszego niż pakiet w Fakt Mobile: 50 minut i 50 SMS do wszystkich sieci oraz 250 MB Internetu za 3 zł na 31 dni?

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie mogą być przykłady przydatności w użytkowaniu karty esim?
Założmy że mam w samochodzie retrofit nawigacji, czyli kupiony inny moduł z ekranem który ma sobie wgrany android i zarazem androidauto/applecarplay. One pewnie nie obsługują esim, ale gdyby- rozumiem że mogę z jeden karty sim mieć tam dane mobilne? Czym wtedy różni się to od połączenia przez bluetooth, gdzie i tak telefon przekazuje rozmowy i dane mobilne do np. nawigacji?
Założmy inny przykład
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@interpenetrate: Esim to zwykły zamiennik plastikowej karty sim, bez zadnego czary mary, dublowania kart itp. W iphonie jest dualsim z czego szufladka jest tylko na jednego sima, więc reszta miejsca jest zagospodarowana inaczej, np na baterię.

Przykład smartwatchy to nie esim, tylko „Dodatkowa Karta Esim” - oddzielna usluga drugiej karty do jednego numeru - dzialająca tylko w niektorch taryfach Orange i tylko w konkretnych urządzeniach (apple watch i jakiś samsung).
  • Odpowiedz
macie do polecenia jakąś dobra ofertę na internet mobilny w uk? Lecę do Londynu na weekend i przydałby się jakiś pakiet, może być nawet większy gdyż pokorzystamy w kilka osób

#uk #internetmobilny #sim
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Judiman Smarty: £10 za 60GB
£15 za 200GB
£20 unlimited
Używam tej sieci i prędkości nie są potężne ale w miarę stabilnie, youtube/Netflix bez problemu oglądam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest jakaś oferta, na kartę lub abonament do 30 zł z minutami, smsami bez limitu + 10GB wzwyż, najlepiej żeby się kumulowało?
Myślę nad Mobile Vikings, ale trochę szkoda, że nie mają internetu za granicą. Jeśli zdarzyłby mi się wyjazd to trzeba by ogarniać drugą kartę czy coś, a mam dual sima tylko hybrydowego, co więc problem.
Wyjazdów nie planuję, ale wiadomo jak to jest xd
#telefony #sim
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archi3: nie mam telefonu z obsługą 5G, więc to do mnie nie przemawia. Teraz mam pewnie z 2GB w Unii i wiadomo, że na normalny wyjazd to wystarczy. Raczej potrzebuje internetu w Polsce, ale nie chciałbym po prostu zostać kiedyś tam na lodzie i kupować nowej karty na tygodniowy wyjazd. Sprawdzę jak z zasięgiem Orange w rejonie (na wsi mieszam, plus działa elegancko, ale zdarzało mi się jechać gdzieś w
  • Odpowiedz