Wpis z mikrobloga

Witam,
Rok temu tutaj przy pomocy kogoś od plusa kupiłem starter z 30 GB na start. Do tego użyłem kody m.in. " promocja rok ważności konta cykliczny". Teraz właśnie mija rok i zastanawiam się czy da się to jakoś niskim kosztem przedłużyć na rok kolejny.

Zależy mi na drugim numerze z ważnością konta (nie muszę dzwonić) i netem aby wystarczyło do podstawowego przeglądania neta. Ważne jest, aby było jak najtaniej i bez przesadnych kombinacji.

Proszę o porady.

#plus #telekomunikacja #sim #telefony #siecikomorkowe #play #orange
  • 7
@damian125: ten starter dalej jest dostępny, więc jeśli chcesz drugi numer, to jak najbardziej możesz taki starter nabyć.
Zmieniły się jednak zasady rocznej ważności konta. Aktualnie jest to usługa płatna 29 zł i włącza się ją SMS-em wł. treści: 365 pod nr 80009

Inna możliwość, to zmiana taryfy na Nowy Plush. Tam usługa Rok Ważności Konta jest darmowa. Wystarczy przed zasileniem wpisać kod usługi. Tutaj możesz sobie podejrzeć jakie pakiety
@Specjalista_Plus: Jednak lipa, że nie ma długiej ważności pakietów i trzeba to kupować co miesiąc.
Pamiętam, że wcześniej musiałem doładować chyba właśnie 30 zł.
Jak sprawdzić stan konta na tym numerze? Zastanawiam się czy da się zrobić doładowanie z tego starego numeru na nowy.
Nie ma możliwości przedłużenia na kolejny rok ważności konta czy po prostu musiałbym zapłacić te 29 zł i tyle? Nie pamiętam jednak jak to wyglądało z pakietami
@damian125: stan konta najprościej sprawdzić kodem: *100#.
Ważność konta można przedłużyć na rok, jednak w tej taryfie byłoby to płatne 29 zł. W tej drugiej taryfie (Nowy Plush), jest to darmowy - wystarczy, ze przed zasileniem (min. 5 zł) wpisze się odpowiedni kod.
Ważność konta to jedno, a ważność pakietu to druga sprawa. Pakiet ważny przez rok dostępny jest tylko na tym nowym starterze. Natomiast w standardowej ofercie najdłuższą ważność
@Specjalista_Plus: Da się jakoś kasę przesłać pozostałą na starym numerze na nowy? Mam tam 29 zł właśnie, to by stykło na przedłużenie. Będę musiał sprawdzić też do kiedy mam tą ważność konta na starej karcie, bo teraz to nawet nie pamiętam.