Wpis z mikrobloga

jakaś najtańsza karta sim z minimum 25gb internetu ważna na rok? będzie w telefonie który będzie służyć jako gps na moto, w sumie tylko do tego - dlatego zależy mi żeby byla ważna przynajmniej 9 miesięcy to kupię na początku sezonu

#motocykle #sim #telefony
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzorDzoneRRo: a to spoko, w #!$%@? mnie robili xD to w takim razie nie kupuję, te offline mi wystarczą jeśli pobiorą sobie kilka dookoła miejsca gdzie mieszkam i zrobię update przed jazdą, dzięki
@oreze: @DzorDzoneRRo: mapa będzie, ale bez dostępu do neta nie wyznaczy trasy. Jak już wyznaczy, to nawigować bez netu da radę (standardowy problem w górach - na miejsce dojedziesz, ale jak się wraca, to nie ma neta i trzeba kawałek jechać, żeby trasę wyznaczyło po złapaniu sygnału GSM).
@WormRider: @oreze: działa wszystko elegancko, w Polsce nigdy nie miałem problemów, teraz jestem w Wietnamie i tutaj coś nie łapie lokalizacji ale i z włączonym netem ma jakiś problem, kumpel jeździ dużo po Czechach i podobnych i też tak zawsze robi że ściąga i jeździ na offline
@oreze Jeśli to smartfon jedynie do GPS i nie jest uzywany codziennie to może wystarczy

https://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte/120 Do tego mapy offline.

Teraz weszła tez taka siec fonia gdzie masz ofertę z internetem za wyświetlanie reklam ale tam jest opłata aktywacyjna 49zl, nie wiem w praktyce jak to wygląda.

W sumie ciekawy jestem czy do map offline wystarczyłby dostęp do internetu w ramach tzw lejka. W Orange Free na karte po przeniesieniu dostajesz rok