Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, szukam #router #lte dla teściów, którzy mieszkają w domku letniskowym w okresie letnim i potrzebują w miarę pewnego i uzywalnego dostępu do #internetmobilny. Mają kartę #sim od #orange z pakietem 400gb. Ogólnie 200-300 metrów od nich zasięg orange jest już akceptowalny, ale akurat na ich działce łapie max jedną kreskę lte a z reguły jest h+. Mają dwie anteny wkrecane na zlaczu sma od sąsiada 12 dpi więc fajnie gdyby do tego routera można było właśnie ten typ anteny dołączyć. W domu na routerze będą pracowały max 4 urządzenia po #wifi i jeden tv po kablu #ethernet. Z uwagi na preferencje teściów, router musi być do kupienia nowy na #allegro bądź w innym markecie pokroju #rtvagd czy #mediaexpert, oczywiście nie za milion monet(najlepiej do 300 zł). Z góry dzięki za pomoc
  • 5
@Joiny20: Ja polecam huawei b535 232, s mam, też mam podłączona antenę signalflex i trytytka przyczepioną do komina i neta mam tak około 150/20 przy 4 kreskach zabiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@BooB Kupiłem ten router i już jest znacząca poprawa. Nie ma jednak cudów i muszę dokupić anteny żeby router nie musiał stać na werandzie (tam na razie najlepiej zbiera sygnał). Jaki masz model tych Signaflex, na co ogólnie zwrócić uwagę przy zakupie takiej anteny?