Ogląda ktoś #serial outlander? Początek był ciekawy potem przyszło parę odcinków średnich a teraz znów się rozkreca
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Bored to death
Bardzo przyjemny #serial Lekki a przy tym inteligentny humor, absolutnie nie dla konserw.
http://www.imdb.com/title/tt1255913/?ref_=nv_sr_1
https://www.youtube.com/watch?v=eQ8B3HXH3mI
Bardzo przyjemny #serial Lekki a przy tym inteligentny humor, absolutnie nie dla konserw.
http://www.imdb.com/title/tt1255913/?ref_=nv_sr_1
https://www.youtube.com/watch?v=eQ8B3HXH3mI
#seriale #oswiadczenie #serial #narzekambomoge
Zaprzestanie oglądania jakiegoś serialu z braku czasu, a później chęć wrócenia do niego jest okropna. Nigdy nie pamiętam na którym odcinku skończyłem, a jak włączę od początku to wydarzenia już tak nie ciekawią, gdy pamięta się prawie wszystkie wątki.
Zaprzestanie oglądania jakiegoś serialu z braku czasu, a później chęć wrócenia do niego jest okropna. Nigdy nie pamiętam na którym odcinku skończyłem, a jak włączę od początku to wydarzenia już tak nie ciekawią, gdy pamięta się prawie wszystkie wątki.
- 2
@Bunis: Ja już jakiś czas temu stwierdziłem, że powinny być robione długie, kilkudziesięciominutowe podsumowania każdego sezonu. Przydałoby się to głównie w sytuacji, gdy po roku serial wraca z nowym sezonem, a ty w międzyczasie obejrzałeś tyle seriali, że nie pamiętasz co się działo, ani na czym się skończył ten serial, który wraca z nowym sezonem.
Ale w twojej sytuacji takie coś też by się przydało.
Ale w twojej sytuacji takie coś też by się przydało.
@Sebeq92: Zawsze na youtube można znależć podsumowania, niestety kilku(nastu) minutowe jedynie.
#film #film #serial #seriale #napisy24 #napisy #grupahatak #projecthaven
http://napisy24.pl/program/
Program do pobierania napisów od napisy24.pl, jeszcze nie testowałem, ale ma tą przewagę nad napiprojekt, że na ich stronę napisy wrzuca większość grup tłumaczących i masz większą szansę na lepszej jakości napisy.
http://napisy24.pl/program/
Program do pobierania napisów od napisy24.pl, jeszcze nie testowałem, ale ma tą przewagę nad napiprojekt, że na ich stronę napisy wrzuca większość grup tłumaczących i masz większą szansę na lepszej jakości napisy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Siwariusz: jeśli pobiera napisy tylko od GH to dziękuje bardzo za taki program... Sons.of.Anarchy.S07E03.iNTERNAL.720p.HDTV.x264-2HD, napisy są (nie od GH) ale mi ich nie pobiera, podobnie z The.Big.Bang.Theory.S08E01.720p.HDTV.X264-DIMENSION
4
Pilot 'Gotham' okazał się małym zawodem...

Premiera najbardziej oczekiwanego debiutu tego sezonu już za nami. Pierwszy odcinek serialu 'Gotham' od stacji Fox obejrzało prawie 8 milionów widzów, co można przyjšć jako wstępny sukces. Jednak czy produkcja podołała pokładanym w niej oczekiwaniom?
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#pytanie #zombie #serial Z Nation daje rady czy zawodzi?http://www.filmweb.pl/serial/Z+Nation-2014-713334
źródło: comment_59kxT3IQCsDqammL3Pise5AjaIEDf6qH.jpg
Pobierz@Betonowykosmonautaizboze: Polecam Ray Donovan, Extant nawet spoko, Utopia, Under the Dome ma swoje momenty no i jeszcze The Knick ale czasem nudzi.
- 1
@OS7RY: Sprawdzę Dżejsona bo jakem pacholęciem był to , różowe paski za nim sikały jak śpiewał ( ͡º ͜ʖ͡º)

- 1
Mircy, polecacie może jakiś fajny #serial do oglądania z #rozowypasek tak na co dzień, po pracy, dla relaksu? Właśnie skończyliśmy The Office, najlepiej jakby to było coś podobnego :) Big Bang Theory, Family Guy, American dad odpadają bo już zaliczone przeze mnie ;)
#seriale #pytanie
#seriale #pytanie
@bartzov: New girl
- 1
@whahazhutou: ja tak :) Zdecydowałem się na ten Parks and recreations, zobaczymy co to :) Dzięki za propozycje wszystkim @banannq: @koob: @icek_: @thorin87: @progreso: @spontan1: @archlinuxuser: @toodrunktofuck:
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@everowy: Halo Hans.
- 0
@LubieDlugoSpac: 3 razy tak.
@LubieDlugoSpac: świetny serial
konto usunięte via iOS
- 9
@SUQ-MADIQ: polecam książkę.
Mirki potrzebuję #serial, nie tasiemiec, który bardzo mocno mnie wciągnie z odcinkami po około 45 minut. Co polecacie? Generalnie od kiedy skończyłem House of Cards ciężko zabrać mi się za cokolwiek innego. Breaking Bad widziałem.
- 4
- 4
@MasterSoundBlaster: Najlepsza rola Natalie <3 podobno.
Zaczynam oglądać Doctora Who, bo ma wysoką ocenę i był mi bardzo polecany, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka przeżyłem szok i nie wiem czy dalej oglądać ... później będzie lepiej?
Przecież to wszystko wyglądało jak jakiś familijny, niskobudżetowy gniot rodem z lat 90' ...
WTF?
#oswiadczenie #pytanie #pytaniedoeksperta #serial #seriale #doctorwho
Przecież to wszystko wyglądało jak jakiś familijny, niskobudżetowy gniot rodem z lat 90' ...
WTF?
#oswiadczenie #pytanie #pytaniedoeksperta #serial #seriale #doctorwho
@LubieDlugoSpac: @biczplis: Doctor Who łączy w pewnym sensie "taniochę" ze swoimi unikalnymi elementami (których nie widać w każdym odcinku) i tworzy bardzo rozbudowane i elastyczne (ale zarazem ścisłe!) uniwersum.
@biczplis: Niektóre odcinki to trochę wypełniacze, nie wszystkie wychodzą super świetnie i każdemu się podobają. Obejrzyj trochę więcej, ale nic nie obiecuję, nie każdemu musi sie podobać Doktor. Ale są tacy, których zachwyca i uważają serial za
@biczplis: Niektóre odcinki to trochę wypełniacze, nie wszystkie wychodzą super świetnie i każdemu się podobają. Obejrzyj trochę więcej, ale nic nie obiecuję, nie każdemu musi sie podobać Doktor. Ale są tacy, których zachwyca i uważają serial za
@LubieDlugoSpac: Bo to jest familijny, niskobudżetowy gniot rodem z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cała siła serialu polega na wyobraźni widzów, mieszaniu wszelkich konwencji i na tym, że trzeba go oglądać z przymrużeniem oka, z logiką odłożoną gdzieś, gdzie nie będzie przeszkadzać. Ale jak już wciągnie, to nie puści ;)
@Norbiss: jeślli są dobre to nigdy, a jak słabe to też nigdy. Taka zasada.
@Norbiss: Seriale które odświeżałem to aktualnie soprano i do obiadu itp jak się nie trzeba skupiać oglądam komediowe thats70 show ,the big bang theory ,how i met your mother oraz two and half men oraz oczywiście friends na weeb.tv są zapętlone całe sezony seriali .
- 2
Mirki, polećcie jakiś #serial komediowy taki wiecie do 30 minut, niekoniecznie sitcom... moje ulubione: The Office(USA).... Parks and Recreation, Community, Entourage, Malcolm in the Middle, My Wife and Kids,That '70s Show, Weeds, How I Met Your Mother....coś tego tupu, ważne by serial nie był "miałki" tylko z tzn jajem. Z tak mocnymi postaciami jak np. Michael Scott, Dwight Schrute, Ron Swanson, Pierce Hawthorne czy Ari Gold.
Istnieją jeszcze takie seriale,
Istnieją jeszcze takie seriale,
- 2
- 1
@archlinuxuser: chyba własnie za to się zabiorę, podobno podobny styl do Office, wiec musi byc grubo.
























#gotham #batman #serial
w drugim sezonie na pewno już będzie lepiej bo wyciągną błędy z pierwszego, może ten serial nie jest django/django ale jest całkiem całkiem dobry :)