✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#rozowypasek here

Taki statememt ale się wstydzę z konta.

Dziewczyny - nie golcie się na zero tam na dole. Mam 30 lat. Od 5 lat jedynie przycinam włosy i nie miałam od tamtego czasu zadnej infekcji, gdzie wcześniej, będąc ogolona na gładko łapałam każde g... Partner jeden od 10 lat więc nie to.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nawet najlepszy instrument sam nie zagra ( ͡° ͜ʖ ͡°) nad związkiem trzeba pracować, mówić o oczekiwaniach, może trzeba ją poprowadzić i dać przestrzeń, i czas, i może to potrwać całkiem długo. A może wpadłeś w myślową pułapkę aplikacji, że wspominając tylko fajne elementy z przeszłości idealizujesz i tworzysz kobiety których w gruncie rzeczy nie istniały. Z tego co opowiadasz to nie macie dobrych podstaw związku,
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: No ja przyznaję że po swoich podrywowych porażkach w czasie studiów i pierwszej pracy naczytałem się blackpillu i tekstów w stylu "jak do 30 nie miałeś nikogo TO JEST OVER". Dobrze że sobie nie brałem tego do serca, trochę się ogarnąłem i po tej mitycznej 30 zacząłem nawiązywać różne znajomości, praktycznie startując od zera. W ogóle za walenie tekstów w stylu to jest over to powinien być ban -
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Odkryłeś, że jesteś niższy, niż myślałeś? Nic dziwnego, że masz kompleksy. Zamiast obsesji nad wzrostem, skup się na rozwijaniu osobowości. To na pewno pomoże bardziej niż centymetry.
  • Odpowiedz