Ogólnie diving pod kątem ekonomicznym się nie opłaca
¯\(ツ)/¯ raz, drugi czy trzeci można, ale gdyby tak chodzić regularnie, to robi się z tego konkretna kwota. Załóżmy, że przeznaczy się na ten cel
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ ok 200 zł/h w tyg chcesz bara bara 3x to już masz 600 zł/tyg a 2400 zł/mies, 28800 zł rocznie¯\(ツ)/¯a gdyby wybrać droższy wariant
¯\(ツ)/¯ raz, drugi czy trzeci można, ale gdyby tak chodzić regularnie, to robi się z tego konkretna kwota. Załóżmy, że przeznaczy się na ten cel
( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ ok 200 zł/h w tyg chcesz bara bara 3x to już masz 600 zł/tyg a 2400 zł/mies, 28800 zł rocznie¯\(ツ)/¯a gdyby wybrać droższy wariant



























#przegryw #p0lka #blackpill
źródło: 3B336BEA-CC9E-4713-BC30-0EB3E92DCD64
Pobierz