@mirko_anonim: fajnie (jak nie bajtujesz) ale studentka raz w tygodniu i diva z wyższej półki co dwa tygodnie to nie są tanie rzeczy. Dzis jak nie zarabiasz 20k i nie mieszkasz w wojewodzkim to sobie mozesz konia co najwyzej zwalic za darmo.
  • Odpowiedz
@De_Fault: tak jak pisał @suszi wyczuwamy czy ktoś jest pewny siebie czy nie. Jeśli to ci podniesie pewność siebie, to może podnieść twoja atrakcyjność u kobiet, ale jeśli ruchając się z taką panienką będziesz czuł że jednak jest to jakaś transakcja, to obawiam się że efekt może być nawet odwrotny.
  • Odpowiedz
bardziej mając partnerkę i ruchajac regularnie wrasta BARDZO pewnośc siebie - "mogę mieć każdą" i to już one widzą


@suszi: w jaki sposób spotykając się z 3/10 można dojść do wniosku, że możesz mieć 9/10 obracające się wśród milionerów i celebrytów?
  • Odpowiedz
Jakbym miał tak bezuczuciowo uprawiać s--s z prostytutką, to równie dobrze mógłbym zwalić konia, ale to moje osobiste odczucie.


@mirko_anonim: ziomek ale Ty uprawiałeś s-x z lachonem wyrwanym na potańcówce, co był doszczętnie pijany jak i sam byłeś pod wpływem - a nie z dziewicą z miłości xd

to co zrobiłeś po 32 latach abstynencji jest właśnie ekwiwalent masturbacji, i ma się nijak do dobrego s-xu z divą 3 godzinny
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: Tutaj kilku chłopaków miało rozkminy, że było iluś chłopców, a coś tam-coś tam, między wierszami, można było wyczytać. Takie kłamstwo trudno udowodnić, bo nawet ginekolog jakby to stwierdził, nie może bez jej zgody, tego ujawnić itd. Wariograf też obciążony błędem. Dla mnie typowy produkt. Jak Wojtek Es i Agatka Es. Sprzedaje nam baję. Fajną w sumie baję. Zobacz jej agresję. Zobacz jej zachowania. Dla mnie prawdy w niej jest
  • Odpowiedz
Dlaczego nie można np wziasc ślubu bez odpowiedzialności prawnej i pętli na szyję dla chłopa?

@adamsowaanon:
Poczytaj o intercyzie, rozdzielności majątkowej etc.

W sensie przychodzi chłop z babą do kościoła i bierze ślub bo w sumie to ciekawa i fajna tradycja ale bez odpowiedzialności prawnej najlepiej.

Są problemy ale istnieją śluby kanoniczne, Z TYM ŻE jest jedno ale, po co ci ślub kościelny, skoro nie chcesz być z tą osobą do końca życia?
  • Odpowiedz
Albo pojawi się szaleństwo macicy i będzie odwalać cyrki i zdradzać z młodszymi.


@adamsowaanon: Ale zdajesz sobie sprawę, że jakbyś nią malował świata na swoje kolory, to większość zdrad inicjują faceci?
Zakładasz, że żona cię zdradzi ale ty jej nie ;p ciekawe

Więc wtedy chłop mówi ADIOS i kopa w doope babie i ma spokój i nic prawnie mu nie grozi że straci chałupę,
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus mówią tak bo same mają 0 pomysłów co chcą robić, 0 własnego zdania, 0 zainteresowań. Facet ma być ich prywatnym animatorem czasu wolnego i zabierać księżniczkę w miejsca tak by miała co wstawiać na storki
  • Odpowiedz