Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam być może durne pytanie ale proszę bez śmiechu. Generalnie jest wszystko spoko ale chciałbym troche bardziej popracować nad tym, żeby mojej partnerce było jeszcze lepiej podczas naszych intymnych chwil. Zastanawiam się czy są jakieś dobre źródła (ksiązki, filmiki itp), gdzie mógłbym zasięgnąć trochę teorii, wiecie jak dobrze / inaczej poprowadzić grę wstępną, co mógłbym zrobić aby ją zaskoczyć i sprawić, że będzie jej jeszcze lepiej. Będę wdzięczny jak się ktoś czymś podzieli :)

#s--s #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: digitallord

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: pogadaj z nią.
Większość poradników "jak zrobić kobiecie dobrze" czy "jak zrobić mężczyźnie dobrze" jest o kant d--y potłuc bo ludzie są różni i kręca ich przeróżne rzeczy.

Oczywiście zakładam że wiedzę elementarną typu gdzie jest łechtaczka czy które strefy erogenne działają najmocniej już posiadłeś.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak już wiesz gdzie jaka część ciała kobiety jest to teraz musisz z nią pogadać i poeksperymentować. Pamiętając też przy tym, że może jej jest dobrze jak teraz i nie chce eksperymentować (teraz na tym etapie relacji albo w ogóle) czy być zaskakiwana w łóżku bo woli poczucie czułości i bezpieczeństwa w intymnych chwilach. Pamiętaj że s--s ma być dla Was obojga fajny i próby polepszenia tego na siłę dla
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja tam pobieram wiedzę z p---o. Nie jakiegoś chamskiego brazzers, tylko filmów z castingów itd. Potem wdrażam. Niektóre rzeczy się nie spodobają, niektóre wręcz przeciwnie. I tak sobie twórczo rozwijam różne akcje. Działa.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Nieironicznie- r----ć, obserwować. Rób długą grę wstępną i obserwuj jak reaguje. Poza tym dwa paluszki i języczek lubi praktycznie każda kobieta, o ile lubi s--s oralny(a większość lubi).
Tylko zawsze zaczynaj powoli, pogłaskaj, pomiziaj po udach, podotykaj delikatnie zanim włożysz palec itp.
  • Odpowiedz