@mirko_anonim: Dla mnie sprawa oczywista. Bardzo często k0biety mają ogromny skrywany żal do męża, że są z nim. Bo był za niski, za brzydki, za biedny, za słaby w łóżku. Te pare lat temu nie widziały tego tak bardzo, a teraz to im uwiera i uważają że to jego wina. Więc chcą go zgnoić, żeby lepiej się poczuć, a chłop to po prostu ma problem że mu za mało razy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to rób to i sprawdz czy ci odpowiada, kto ma ci powiedzieć?
o ile znasz jakieś kobiety, bo może być tak że nie nadajesz się ani do związków, ani do sponsoringów, ani w ogóle do kobiet
  • Odpowiedz
@mirko_anonim zaznaczyłem maksymalna opcję w ankiecie bo moja żona wygląda super zarówno bez jak i z makijażem. Mam na myśli to, że makijaż nie dodaje jej specjalnie urody (a odnoszę wrażenie, że dla większości zmienia mocno).

Pamiętam, że jak byłem na studiach to w grupie była ładna dziewczyna, która zawsze chodziła w makijażu. No i raz przyszła bez. Zupełnie inna osoba (na minus). Więc to różnie z kobietami jest.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@tom1988 Facetom to się wydaje, że jak mają 30+ to są jak młody bóg. Większość nie jest. ;) Też się starzeją i fizycznie i mentalnie.
Z wiekiem u mężczyzn też się pogarsza jakość nasienia, a jak palą to już w ogóle. No i też nie wszyscy ludzie w obecnych czasach w ogóle chcą mieć dzieci.

A normalna, stabilna psychicznie laska lat 20 nie będzie się prowadzać, facetem lat 30, a tym
  • Odpowiedz
@fortySeven:
1. Pierwszych kilka dni w suspensorze, drugi tydzień bez żadnej aktywności profilaktycznie a potem już człowiek zapomina o jakimkolwiek zabiegu.
2. W warszawie robiłem, dr. Kulik, pełna profeska.
3. Przez cały miesiąc czujesz jakbyś piłką dostał od grania z chłopakami na boisku. Tak bardzo delikatnie, ale to takie uczucie.
  • Odpowiedz