Na dobrą sprawę to w ogóle nie opłaca się urodzić, tylko dlatego, że cały ten świat jest poobsadzany i zabetonowany przez staruchów.

Kiedy jeszcze młodych ludzi nie ma na świecie staruchy betonują wszystko pod siebie i ustawiają system tak, że zanim ten młody dorośnie i zdąży coś zrobić to już jest po ptokach. Całe życie większości młodych ma być przeżyte pod dyktando staruchów.

Od małego zatruwają życie i pilnują, żebyś był grzeczny,
@Ynfluencer
jeśli jesteś młody to żyjesz w najlepszych czasach. Możesz zmieniać robotę co miesiąc, mieszkać gdzie tylko chcesz na świecie, możesz otwierać biznesy, inwestować, możesz dzisiaj lezesz w Bieszczadach a jutro pracować na drugim końcu świata, możesz pracować zdalnie, możesz mieć 10 dzieci jak i w ogóle i nikt Ci nic nie zrobi. Możesz jeść co chcesz, na miejsce albo w domu. #!$%@? wykopki - cofnięcie się pokolenie do tyłu i zobaczcie
Czemu w #krakow od chyya na escort pell jest dziewczyn w wieku -18-23 ładnych szczupłych niektóre jak modelki które się prostytuują...? O co chodzi XD Ile taka klientów dziennie może przyjąć... Myślice że warto jak mam kasę takie obracać co parę dni inną..? Ps. Mam 22 lata one z reguły starszych czy młodszych przyjmują? brać bombonierki jak będę szedł?
Ile diva zarabia na miesiąc?

#divyzwykopem #seks #przegryw #ladnapani #zwiazki #damskiprzegryw
L.....n - Czemu w #krakow od chyya na escort pell jest dziewczyn w wieku -18-23 ładny...

źródło: temp_file.png96049457065029602

Pobierz