Po rozstaniu z dziewczyną przysiągłem sobie, że będę celebrować rocznicę rozstania mojego wieloletniego ch**owego związku, w którym to ona marzyła, by być żoną i matką, nie okazując przy tym ani jednego atrybutu żony i matki przez te wszystkie lata.
Rocznica minęła już jakiś czas temu, a ja kompletnie o tym zapomniałem xD

Trzymajcie się mireczki i zapamiętajcie sobie jedno - zły wybór partnerki może permanentnie zniszczyć wam życie, dlatego rozstanie to jedno
Anka to w sumie wygrała życie. Zwykła p0lka jakich miliony, poznała Robercika jak był piłkarzyną w Zniczu Pruszków. Chłop w miarę wysoki (185) i wysportowany, więc dla przeciętnej kartoflanej p0lki dobra partia (chociaż pewnie i tak wybrzydzała bo liczyła na lepszego Chada, ale jak sie nie trafił to uznała że niech będzie lewy). A tutaj nagle się okazuje że Lewy ma talent jak #!$%@? i idzie grać do Bundesligi xDD. Koleżankom p0lkom
pominales jeszcze fakt ze gral w lechu poznan zanim przeszedl do bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mineciarz69: @iMarek22: Przeprowadzka do Poznania to nie coś czego koleżanki będą zazdrościć ale zakładam, że jeśli jej koleżanki z podstawówki mają sociale to strasznie im pęka dupa, że one mają jakiegoś Mariusza programistę a Anka ma męża sportowca-celebrytę-milionera i mieszka w Barcelonie xDDD.
#biedanonim
Miałem dyskusję ze swoim ultra liberalnym kolegą (ja jestem konserwą), na temat zachowania #lewandowska

J - ja, K -kolega, a o to ta rozmowa:

J - https://wykop.pl/cdn/c3201142/aa8e431351eade32f609e6ef9f23566dbe9b976246adfd9a66acc406c6ef9e9f.jpg

J -xD

K - wtf? XD

J - O stary, jest afera na wykopie. XD

J - https://wykop.pl/mikroblog/gorace/6

J - Dobrze wiedzieć, że są jeszcze moralni ludzie: https://wykop.pl/wpis/71097161/sprawa-jest-prosta-jak-slonce-jesli-szanujesz-swoj

K - Zekren później bo zasięgu nie mam

J - Afera obyczajowa, bo Anka ćwiczy erotyczne
@mirko_anonim: Nie wiem. Sam w sumie myślę podobnie do niego. Imo jeśli ktoś ma jakieś poglądy, które nie dyskryminują nikogo kto zachowuje się jak człowiek, to nie wiem o co się do takich osób przypieprzać. Lubsz Kościół? Spoko, twoja sprawa, tylko nie bądź proszę tym denerwującym radykałem, który wszystkich i wszystko chce nawracać. Jesteś ateistą, super. Tylko nie dyskryminuj ludzi wierzących tylko dlatego że się nie zgadzacie co do postrzegania świata.
które by te kobiety urodziły z takich orgii

zapłodnić, ulotnić się do kolejnej w tym samym celu i niech inni frajerzy wychowują myśląc, że to ich


@mirko_anonim: OPie proszę cię, spróbuj przez 5 minut pomyśleć nad tym jak w dzisiejszych czasach rodzą się dzieci.
Czy kryzys demograficzny i niska dzietność wśród Polek bierze się stąd, że żyją w masowym celibacie? xD
A czy kobiety grające w porno rodzą z tego powodu
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

#lewandowski Na poważnie. Wiecie co by się działo gdyby to Robert wrzucał filmiki z prawie nagą, gorącą latynoską, dotykał, podniecał się tym jak jest spocona (a żona z dziećmi piętro niżej). Idąc dalej -zabierał na wydarzenia, by obserwować z nią z widowni swoją żonę (są już tu i takie zdjęcia..). Także niby #afera śmieszna, ale im dłużej się nad tym zastanawiam, tym bardziej...
tagi

wykop14 - #lewandowski Na poważnie. Wiecie co by się działo gdyby to Robert wrzucał f...
#przegryw

Chłopy moja opinia jest taka że jak się jest przegrywem przez to że uważa się że nie ma się laski to nie jest to do końca prawda i ewentualne znalezienie jej nic by nie dało.
Co więcej będąc przegrywem raczej tego związku byście nie utrzymali a gdy już doświadczylibyście smaku miłości/bliskości/pocałunków/seksu to po rozstaniu stalibyście się większymi przegrywami z bardziej porytą głową niż ją macie teraz.
Najpierw ogarniać trzeba głowę/pracę/hobby/ciało a

Zgadzacie się?

  • Tak 81.5% (53)
  • Nie 18.5% (12)

Oddanych głosów: 65

L.....n - #przegryw 

Chłopy moja opinia jest taka że jak się jest przegrywem przez t...
czytaj ze zrozumieniem tej,nie mówię że single to przegrywy


@LonNon: sorki użyłeś zdania złożonego i tylko przeczytałem pierwszą połowę
nie byłem przygotowany na takie coś że na wykopie ktoś sypie zdaniami złożonymi
Podam bardzo skuteczny sposób jak wyrwać milfiska i nie tylko. u mnie działa.

A więc, jedziemy na parking supermarketu, parkujemy,
I obserwujemy, jak pojawia się fajny samotny milf to jak już pójdzie na zakupy to spuszczamy jej powietrze z koła przy drzwiach kierowcy.
Wystarczy poluzować zaworek, będzie to wyjaśnienie na potem że się poluzował i zeszło powietrze.
Oddalamy się do swojego samochodu i czekamy.

No więc jak milf wraca z siatami, ładuje
Ale @Mamaboss @WyzwolonaPodrozniczka przestańcie już udawać że Ania/agencja wynajęta przez Anie to nie Wy XD I skończ Aneczko już pisać głupoty że masz inną naturę niż typowa #p0lka. Prawda jest taka że chcesz poskakać na Hebanowym Buzdyganie. Robert powinien kopnąć Cię w tyłek, wynająć najlepszego prawnika i zabrać Ci dzieci na zawsze.

#zwiazki #zdrada #lewandowski #lewandowska #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #przegryw #blackpill #afera
Miguelos - Ale @Mamaboss @WyzwolonaPodrozniczka przestańcie już udawać że Ania/agencj...

źródło: 4CC7E502-CE1A-45E9-A232-31E3E4A42EA0

Pobierz