nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego dzisiaj kobiety nie mogą się ubierać normalnie, tylko albo jak jakieś gimby w kocach, albo wyzywająco jak prostytutki w GTA San Andreas? Też macie wrażenie, że z wymienionych przeze mnie poniżej 2 grup, ta druga to wręcz na wymarciu jest?

-Odsłanianie brzucha (dla mnie chyba nr 1 pod względem pokazania, że jest sie lekkich obyczajów. Nie znoszę tego)
-Odsłanianie dziar nad cycami
-Duży dekolt
-Mini odsłaniające pośladki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh...Babki, jesteście najpiękniejsze NATURALNE i ubrane zarówno na luzie, jak i elegancko. Nie musicie ubierać się jak modelki 18+ i psuć swojej urody sztucznym plastikiem.


@Kopyto96: Tylko, że widzisz. To najczęściej nie jest kwestia chcenia lub niechcenia a tego, że ogromnej ilości kobiet ich własne zdanie i gust dyktuje moda, jeśli coś jest modne to zaczyna wjeżdżać narracja, że jak coś jest modne to nie jest wyzywające chociaż najczęściej laski
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie jest możliwa naturalnie opalenizna w zimę z racji poziomu prawie zerowego uv w Polsce, a solarium to już nie jest naturalnie. Piszesz naturalnie, a chodzi Ci o wspomaganie, ale jeszcze w Twoim naturalnym guście. A latem nie każdy musi się jarać na słońcu, ja mam karnację jakiegoś cygana jak wyjdę na słońce, jak i moja rodzina. 2 dni wyjazdu do kraju gdzie słońce jest cały dzień i robię
  • Odpowiedz
  • 3
@stormi: z tego co wiem brak pożycia stanowi powód do udzielenia rozwodu przez sąd, więc jeśli nie ma dzieci ani wspólnego mieszkania to Chłop powinien rzucić papierami rozwodowymi, może wtedy by się baba ogarnęła
  • Odpowiedz
Dzięki tak postawionej granicy kobieta czuje się niepewna, ale jednocześnie ma do ciebie szacunek i uważa co robi.

Wiadomo że s--s wtedy jest intensywniejszy, c--a mokra. Bo nie zachowujesz się jak frajer, jak kukold, ty rozdajesz karty i rządzisz.


@adamsowaanon: wy blackpillowcy macie zryte mózgi że aż mnie przeraża. Powinniście jakoś się oznaczać, żeby normalni ludzie mogli was unikać jako potencjalnie niebezbiecznych psychopatów.

Edit. Zrobiłeś z siebie jeszcze większe pośmiewisko
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Około rok temu przestaliśmy uprawiać normalny s--s z różową. Po prostu "przestała tego potrzebować". Po jakimś czasie jakakolwiek wzmianka na temat seksu lub próba inicjacji strasznie ją rozdrażniała i kończyło się to często kłótniami.
W ramach pokazania, że nie zależy mi tylko na mojej przyjemności oświadczyłem, że zależy mi już na jakiejkolwiek intymności i wystarczy mi nawet jakby od czasu do czasu pozwoliłaby mi choć zrobić jej minetkę. Musiałem
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #s--s
Nigdy z kobietą nie spałem w jednym łózku. Na starość pewnie wykupie "pakiet cała noc" u jakiejś prostytutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różowy pasek here. Spotykam się od dłuższego czasu (3 miesiące) z Afroamerykaninem poznanym na tinderze. Początkowo to miało być zwykłe ons, ale spodobał nam się nasz kontakt i zaczęliśmy się regularnie spotykać. Praktycznie widzimy się 3-4 razy w tygodniu towarzysko, po czym zazwyczaj trafiamy do mnie na keksy (co spotkanie to najlepsze w moim życiu). Nie wiem, co mam z tym dalej zrobić, ponieważ od mało spodziewanego zauroczenia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, pytanie z obszaru relacji damsko-męskich: Czy powinienem powiedzieć przyszłej dziewczynie, że mam za sobą spotkania z kilkoma dziewczynami za pieniądze z portalu escort? Uważam to za ciekawe doświadczenie, ale jednak nie wydaje mi się, żeby na dłuższą metę takie spotkania były dla mnie. Moim zdaniem powinno się poinformować o tym dziewczynę w sytuacji, kiedy jest dziewicą - jeśli natomiast ma za sobą przynajmniej jednego chłopaka to można
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różowa która ma 33 lata nigdy ani przez moment nie chciała mieć dzieci, dalej nie chce mieć dzieci, chce zastosować nieodwracalną trwałą antykoncepcję (salpingektomia, pomijając legalność). Chyba w takim wieku i z takimi poglądami trudno mówić o jakichś minusach takiej decyzji?

#rozowepaski #ciaza #s--s #antykoncepcja #antynatalizm #zwiazki #childfree

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MP1990: Na starość, czyli kiedy? Bo mnóstwo razy czytałam na wykopie, że po trzydziestce się kobietom odmienia, ja tymczasem zaraz 35 lvl i jestem coraz bardziej przekonana, że brak dzieci to dobra decyzja i mam konkretne argumenty. Więc ile mam jeszcze czekać? Koty też tak średnio lubię xD
  • Odpowiedz
@MP1990: co ty p--------z? Większość kolesi ma jebla na przekazaniu swoich genów (chociaż nie ma czego ) . Odwalacie magika z samotności oraz 90% manosfery piszczy, że nie ma baby. Te koty to też niezły cope.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wstydzicie się/krępujecie, uprawiać s--s w waszych mieszkaniach lub zachowywać głośno, wiedząc że ściany są z papieru i sąsiedzi wszystko słyszą? Mam taki problem że tak mam, i serio, wiedząc że nade mną są jacyś ludzie, albo co gorsza pokój dzieci, co mieliby wysłuchiwać towarzyszących współżyciu odgłosów to dla mnie totalnie oblodzenie atmosfery i brak możliwości wyluzowania się bo to jest cały czas z tyłu głowy że ktoś też
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach