Chce mi się teraz mocno #s--s a Sarenka wraca do domu dopiero za dwie godziny - wtedy już d--a bo będę spał. Czy istnieją jakieś metody na dojście bez użycia kobiety?
Mysiekpysiek - Chce mi się teraz mocno #s--s a Sarenka wraca do domu dopiero za dwie ...

źródło: dochodze

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweLwiatko: samemu z ręką lepiej, bo masz 100% kontroli nad tym co i jak będzie się działo, a z laską musisz uzgadniać co ona chce a czego nie itd. Nie rozumiem tej ekscytacji ruchaniem i dewaluacji masturbacji. Masturbacja jest o niebo lepsza.
  • Odpowiedz
Taka prawda. Kobieta zawsze wybierze nadsamca alfa z ogromnym khutasem 25cm, nawet jeśli jest mniej inteligentny.
Mikrusy 18cm mogą zdobywać umiejętności, pieniądze, władze, mogą się dobrze ubierać i jeździć zajebistymi furami a na koniec i tak przegrają z wielkim Khutasem. Natura

#dickpill #redpill #blackpill #takaprawda #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka #zwiazki #s--s #mokebe #seksuologia
Polacco00 - Taka prawda. Kobieta zawsze wybierze nadsamca alfa z ogromnym khutasem 25...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Facet może być niski, uczuciowy, brzydki, niezbyt bogaty, ale najgorszym i niewybaczalnym grzechem byłoby, gdyby był nudny.

Jakby 90% użytkowników wiadomych tagów była ciekawa, to nie narzekaliby na nieistniejące zakola, nie wiedzieliby co to norwood 1, nie znaliby blackpilla, mieliby w doopie, że jakaś blondynka z internetu chwali się związkiem z czarnym facetem, i by po prostu bzikali.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #s--s #
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #s--s Żeby p-----ć musisz się spuścić, ale nie musisz p-----ć, aby się spuścić. Należy jednak wziąć pod uwagę, że spust spowodowany stosunkiem daje większą satysfakcję.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@cebekk: To nie p-------z, bo jaja nadal pełne czyli stosunek nieudany. To sens ma taki tak samo jak walenie kutacha x czasu przed stosunkiem żeby nie skończyć szybko, bez sensu po co j---c skoro jaja puste i spermy samicy nie dasz?
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam już dość kolegi z roboty. Anonim, bo może mieć tutaj konto.

Otóż chłop po 30 całe życie sam. Nie liczę krótkich relacji. W poważnej relacji nigdy nie był.

Cały dzień siedzi na instagramie i innych oglądając te laski z filtrami, a później płacze, że żadna mu się nie podoba.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P_O_T_E_Z_N_Y__G_E_J: No jednak da się. Nie bierzesz pod uwagę że nie potrzebujesz całości w gotówce na raz -używasz małej części a reszta w tym czasie pracuje na siebie np na pewnych i bezobsługowych na obligacjach zyskując niemal w tempie wydawania.
Przeprowadź proste kalkulacje. Jak masz żyć jeszcze 50 lat to 10 milionów PLN daje ci jakieś 50k pln miesięcznie.
Natomiast 10 milionów PLN gdyby ich nie używać na obligacjach indeksowanych
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: nie, bo przecież męski odbyt jest tylko od srania, ale kobiecie będą męczyć, żeby się zgodziła na anal xD. Uważam, że każdy, kto namawia swoją kobietę powinien najpierw na sobie spróbować, podobno facetom jest przyjemniej jeśli chodzi o wkładanie rzeczy od d--y strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak kłoda to przejmujesz inicjatywę, kłoda to nie problem jak wiesz co robić, jeszcze się wyrobi :) chyba, że w łożku czekasz jak panisko aż ktoś cię łaskawie obsłuży.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 24 lata, od jakiegoś czasu odbierałem oznaki zainteresowania od młodszej koleżanki. Przez jakiś czas miałem dylemat czy robić cokolwiek w tym kierunku czy olać sprawę. Nie ukrywam że zależy mi na seksie, z racji że nadal jestem prawikiem. Nie przeszkadzam mi to mentalnie, w przeszłości olewałem tego typu relacje. Jednak w tym wieku ciśnienie na bliskość jest już na tyle duże, że awykonalnym jest je tłumić. Uznałem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Mnie uderzyło Twoje przedmiotowe podejście do seksu i do tej dziewczyny. Gdyby jakiś chłopak rozkminiał mnie w taki sposób, to bym się wkurzyła. Nie zależy Ci w ogóle na emocjonalnej stornie tego wydarzenia?
Po prostu jak byś chciał to odbębnić, bo stresuje Cię że masz tyle lat i nie masz doświadczenia. Rozumiem, że to nie musi być wielka miłość, ale naprawdę jest różnica między mechanicznym seksem, a takim z
  • Odpowiedz
Skąd on te szony bierze? Czy polskie dziewczyny tak nisko upadły że za parę srebników siedzą w wannie nago z prawie 40letnim ćpunem?
Jak on wyciągnął ten żel od durex i zaczął tą gadkę to się poczułem jak bym widział kolegów w podstawówce co kondona mieli w ręku pierwszy raz w życiu, jakiś nowy poziom zażenowania. Te polskie aktualne dziewczyny nie mają za grosz szacunku do siebie. Im by rzucić parę euro
karix98 - Skąd on te szony bierze? Czy polskie dziewczyny tak nisko upadły że za parę...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy polskie dziewczyny tak nisko upadły


@karix98: Takie mają wzorce. Jak 10 lat temu mówiłem, ze to co się promuje w kulturze sprowadzi młode pokolenie na dno, to ludzie pukali się czoło i mówili "debilu to tylko filmy". A jakoś się okazało, że po 10 latach filmów i seriali, gdzie białe szczupłe blondyny mają hebanowych facetów, laski nagle przestały widzieć w tym problem. Tak samo tutaj, te typiary od pasuta
  • Odpowiedz
#przegryw #studbaza #rozowepaski #s--s #zwiazki #niebieskiepaski Nie jestem gotowy do bycia dorosłym. W tym semestrze koniec studiów magisterskich. Najchętniej bym sobie potem posiedział na bezrobociu, ale wątpię że mame mi pozwoli. I co teraz mam być poważnym człowiekiem? Dom praca rodzina? Szukać żony w podobnym wieku? Mi sie nie podobają 25 latki. Ja chce b----ć co chwilę for fun 15-19 latki. Tak
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felixu: jeśli jesteś nieogarniętym facetem, co na garnuszku rodziców ciągnie magisterkę i nie ma większych planów zawodowych poza bezrobociem to nie dziwię się, że nie możesz przyciągnąć kobiety, większość w twoim wieku ma stałe zatrudnienie, a normalne małolatki są z rówieśnikami, takie które mogą się tobą zainteresować lecą na pieniądze, furę i prestiż, więc w praktyce nie pasujesz do żadnej grupy stąd mogą wynikać twoje problemy ;)
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego walczycie o #prawamezczyzn zamiast skupić się na #trans aktywizmie? Repost, ale ważny:

Spójrzmy uczciwie - historycznie, w dłuższej skali czasowej i wraz ze wrostem dobrostanu, wygrywa #lewica. #feminizm istnieje wiek lub dwa, i od tego czasu czyni stałe postępy, dziś jest uniwersalnie akceptowaną doktryną, stoi za nim akademia, media, instytucje, i wielomiliardowy biznes. Ruch praw mężczyzn miał swoje początki
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego walczycie o #prawamezczyzn zamiast s...

źródło: 91fa48fde686b1d65cb1b479c0b01b95

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieje jakikolwiek argument przeciwko oddaniu próbek #s----a do przechowania przez kilka banków (gdybym kiedyś chciał mieć #dziecko), a następnie poddaniu się #wazektomia? Wydaje mi się, że nie - to prawie pewna #antykoncepcja, praktycznie eliminuje problemy związane z nieuczciwością partnerki czy pechem przy stosowaniu innych metod.

#pytanie #s--s #zwiazki #medycyna #
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieje jakikolwiek argument przeciwko o...

źródło: 1dad357b-8a8e-40a7-a7fd-8d7365f628cc-Angry_Birds_2

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GregPelka: nie rozumiem co jest tu z d--y. Jeśli rozważasz w przyszłości wydanie setek tysięcy na wychowywanie dziecka, to wydanie kilkuset zł co roku za przechowywanie depozytu nasienia nie jest dużym wydatkiem. Nawet i bez tego 50-60 zł miesięcznie (bo takie są obecnie ceny) to nie jest dużo.
  • Odpowiedz
nie rozumiem co jest tu z d--y.


@Noniusz: Źle cię zrozumiałem. Myślałem, że sugerujesz, że zamrożenie nasienia jest tańszą alternatywną dla odchowania dziecka.
  • Odpowiedz