Mirasy
Wiecie moze czy da sie i jak zainstalowac dodac opcje dynamic photo do #xiaomi?
Mam mi 9t pro i nigdzie nie moge tego znalezc (,)
Widzalem podobna opcje na #iphone i #samsung ale na moim mi 9t pro juz nie
A czy jezeli ten #smartfon nie ma tego to czy macie jakas inna apke ktora to umozliwia? (
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Siemano, jest pytanie do ekspertów. Kupiłem Galaxy Buds Live i mam problem. Otóż gdy telefon jest w plecaku to słuchawki działają bez problemu.
Problem pojawia się gdy telefon wędruje do kieszeni. Słuchawki w losowych momentach zrywają dźwięk na jakąś chwilę i potem wracają do pełnej sprawności by po chwili znowu się zaciąć.

To problem jest słuchawek czy może telefonu?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@musztym: Folda 3 i już raz mi odrzucili zgłoszenie bo niby nie wysłałem potwierdzenia z datą zamówienia w przedsprzedaży (oczywiście wysłałem dowód zakupu który nie był dla nich jasny ze data na nim jest równoznaczna z datą wzięcia udziału w przedsprzedaży). Musiałem się telefonicznie prosić o naprawienie bubla w ich systemie. Aktualnie nadal mam status "W weryfikacji"
  • Odpowiedz
@mirekkomputronikel: Wybierałem między LTE a non LTE i zostałem bez. LTE moim zdaniem ma sens tylko i wyłącznie w momencie braku telefonu co w "tych" czasach raczej się nie zdarza.. no chyba, że jakaś specyficzna praca tego wymaga. Mogę potwierdzić, że bluetooth, wifi działa idealnie a połączenie z telefonem jest idealne.
  • Odpowiedz
Opłaca się jeszcze kupować galaxy s20? Do tej pory 2 lata kupowałem nowe xiaomi z serii redmi, teraz chciałem zakupić może coś z trochę wyższej półki ale jakoś mnie odrzucają te "chińskie" średniopółkowce typu realme gt master czy jakieś inne xiaomi poco. Od oneplusa też nie ma chyba już nic ciekawego. Widzę za to że właśnie do jakis 1500 można na spokojnie kupić używkę s20, ewentualnie chętnie posłucham propozycji jaki telefon do
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro pokażą mojego iPhone i 24.09 pójdę do sklepu go odebrać mojego czarnego iPhone 13 pro a wy co wykopki dalej xiaomi i samsungi? Nawet mi was nie żal, śliny mi brakuje do plucia na takich biedaków jak wy, trzaskanie waszych dup i tak nie usłyszę bo mam airpodsy pro w uszach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#apple #samsung #xiaomi #huawei
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Opłaca się wziąc ten telefon dla mamy, która ma budżet 1800 zł i zależy jej na wyraźnym wyświetlaczu oraz żeby się nic nie zacinało? Chciała nówkę, ale tu chyba stan idealny i na gwarancji. Niestety Xiaomi i inne Pocofony odpadają. Do Samsunga ma zaufanie czasami po prostu trudniej starszym osobom powiedzieć, żeby zaryzykowały z jakąś nową dla nich marką, ale jak to teraz z tą nakładką, nie będzie mulić? Niestety 1800 to
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pitaja: ja polecam Galaxy A52

Telefon jak na obecne standardy dość mały i lekki, ekran 90Hz OLED zapewnia fajną płynność. Aparat ze stabilizacją, więc zrobi dobre zdjęcia nawet z drżeniem rąk. W dodatku ma odporność na wodę, więc jak przypadkiem wyleje na niego herbatę to nic nie powinno się stać.
  • Odpowiedz
@SaulGoodmann: nie ma reguły - trzeba obserwować Peppera. Dzisiaj Samsung zrobił akcje ze zwrotem 800 zł na konto, to elektromarkety podniosły jego cenę do 2799 zł. xD Ogólnie S20 FE bywał w widełkach 1899 - 2099 zł. Ba, dwa dni temu można było kupić niebieskiego S20 FE 6/128 w Euro AGD za 1899 zł bez żadnych zabaw ze zwrotem gotówki - dodawało się do koszyka i cena sama się obniżała
  • Odpowiedz
czy jest jakaś opcja przeniesienie haseł, plików, danych aplikacji itd z Androida do iphone? czy jedyna opcja to pliki na dysk Google a reszta od nowa, hasła mam na tym czymś od Samsunga więc to pewnie też odpada?
#iphone #apple #android #samsung
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pacjent #samsung A50, przestał się ładować a użytkownik oczywiście rozładował go do zera albo bardziej. #telefon nie ładuje się w ogóle, sprawdzane na kilku ładowarkach w tym na oryginalnej, te ładowarki bez problemu ładują inne telefony. Czy jakiś inny sposób jeszcze przed oddaniem do serwisu? Port USB-C w telefonie wyczyszczony wykałaczką i każdy brud wyciągnięty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam straszny dylemat zepsuł mi się S21 Ultra i naprawa jest w zasadzie nieopłacalna, więc postanowiłem kupić sobie jakiegoś średniaka i poczekać może na przyszłoroczne flagowce, stąd dylemat między #realme GT lub GT Master, #samsung a52s oraz #oneplus Nord 2 im więcej o nich czytam tym bardziej głupi jestem, który z nich to najlepiej opłacalny model Waszym zdaniem? #android #kiciochpyta #telefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach