Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@khebf: w modelach opartych na Androidzie 11 (One UI 3) musisz wyłączyć całkowicie telefon, a następnie podłączyć go kablem USB-C do komputera lub laptopa i wtedy dopiero przytrzymujesz klawisze. Inaczej nie ruszy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KaluHeHe: iPhone zyskuje w przypadku posiadania ekosystemu, a tak pojedynczo nie robi większego szału imo. Nie mam innego sprzętu od Apple więc szybko się nudzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mireczki,
ma ktoś dłużej może LG OLED65G13LA? - to ten "LG OLED evo" co wygląda jak ramka

Od zawsze kupuje samsungi, ale te LCD QLED jakoś mnie nie przekonują, brak prawdziwej czerni trochę boli. LG jednak nie kojarzy mi się jakoś z dobrymi produktami.

Jak wygląda wypalanie ledów w oledach od LG? Mają jakieś inne większe problemy?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@suslogon-szczecinski: Mam OLEDa od LG jakieś 3 lata i nie zamieniłabym na żaden inny. Między OLEDami a LCD jest po prostu przepaść jakościowa. Czasem, gdy na dłuższy czas zostawiałam jakiś kanał, to było widać dosłownie delikatnie "wypalone" logo, ale szybko znikało. Dopóki nikt Ci nie zostawi włączonego gejowskiego zdjęcia na 2 tygodnie urlopu #pdk, to będzie wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale ta komóra to był dla mnie szok cywilizacyjny, tak naprawdę pierwszy ogarnięty smartfon od którego mogę uznać, że telefony te zaczęły działać jak należy, przed Galaxy S były gówna tnące się po tygodniu xD. telefon który wspominam najmilej obok sony ericssona #k800i

miałem go jakieś pół roku póki nie zaliczył upadku z 20 metrów xD. żeby odzyskać dane to z ali musiałem kupić wyświetlacz za 19$

Potem przesiadłem się na
yahoomlody - ale ta komóra to był dla mnie szok cywilizacyjny, tak naprawdę pierwszy ...

źródło: comment_1631787089scf2pIZbwFUMr529ICfg3f.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yahoomlody: dla mnie LG G2 był rewelacyjnym telefonem. Nawet po kilku latach był godny uwagi i na dzisiejsze czasy wygląda bardzo dobrze, do tej pory jest wspierany przez custom roomy. Wszystko było świetnie w tym telefonie zaczynając od wyglądu kończąc na podzespołach, bateria potrafiła wytrzymać nawet 4 dni bez ładowania.
  • Odpowiedz
@vikop_ru: dzielenie ekranu na dwie aplikacje miałem już w Galaxy Tab Pro z KitKatem 4.4.2. Natywnie w czystym Androidzie ta opcja pojawiła się chyba w Nougacie.

Okienka popup chyba też już miałem w Samsungch starszych od A52, ale nie korzystałem z tego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ratll: rapid wyłącz, ahci jest wymagane bo inaczej zamiast skakać d od razu do sektora to idzie po kolei.
50k iops brzmi spoko. Ile ma mieć według specyfikacji?
  • Odpowiedz
  • 0
Zastanawiam się właśnie nad wymiana #telewizor na większy. I wacham się nad tymi dwoma #samsung QE65Q80AAT lub #sony XR-65X90J. Jakby ktoś miał coś ciekawego w tej kwestii do powiedzenia to posłucha. Tv głównie do filmów codziennej telewizji, mało sportu. Myślałem o oledzie ale ceny na razie nie adekwatne. #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#xkom #smartfon #samsung
Któryś z kolei raz x-kom odwala manianę z sprzedażą towaru którego nie mają, tym razem akcja samsunga z zwrotem 800zł za zakup s20fe. 13.09 rano, telefon dostępny na stronie, klik klik kupione i opłacone blikiem, zazwyczaj mniej niż godzina do potwierdzenia zamówienia ale tym razem taki uj. Standardowy mail że im przykro ale towar niedostępny na magazynie, czy po akcjach z kartami nie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie, od dziś jestem w sieci Heyah, ale niestety nie działa u mnie VoLTE i VoWiFi. Czy ma ktoś z Was Samsunga S21 z oficjalne dystrybucji (bez brandu operatora) w sieci T-Mobile lub Heyah i może mi powiedzieć, czy działa u niego ta opcja i czy coś robił aby ją uruchomić?

S21 5G jest na liście obsługiwanych telefonów w T-Mobile, ale niestety zauważyłem też dopisek, że telefon powinien posiadać oprogramowanie od T-Mobile...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dziobnij2 to wiem, bo sam przeszedłem z Orange i miałem nadzieję, że po akcji reklamowej z uruchomieniem tych usług w Heyah 01, będzie to działać bez problemu
  • Odpowiedz
  • 0
Połączyłem tel z kompem. Telefon Samsung Galaxy M51 za pomocą aplikacji "Pomocnik aplikacji Twój telefon". Wszystko pięknie smsy mogę pisać ale czy ktoś ogarnia jak w wiadomościach można wstawić enter?
#kiciochpyta #microsoft #samsung
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Zauważyliście jak to wszystko się zmieniło parę lat wstecz każdy czekał co jaka firma pokaże, wykop na głównej #xiaomi #samsung #apple .
A teraz jakoś każdy ma to w dupie powoli xd wszystko jest na jedno kopyto. Ludzie przestają się tym interesować chyba
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach