Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
khebf
- 0

CeZiK_
- 1
@khebf: w modelach opartych na Androidzie 11 (One UI 3) musisz wyłączyć całkowicie telefon, a następnie podłączyć go kablem USB-C do komputera lub laptopa i wtedy dopiero przytrzymujesz klawisze. Inaczej nie ruszy.
khebf
- 0
@CeZiK_: Niezły miałem zonk jak przeczytałem Twój komentarz w sklepie. Wróciłem do domu i...
2
Nowe smartfony od Samsunga będą miały znacznie mniejsze baterie. Będzie afera?

Z informacji ujawnionych przez leaksterów wynika, że nowe Samsungi Galaxy S22 nie tylko będą niemal identyczne jak S21, ale również będą miały znacznie mniejsze akumulatory. Z 5000 mAh zrobi się tylko 3700 mAh. Dlaczego taki regres?
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
@jedyny_wolny_login: nie wiem ile zarabia sluzba ale panie sprxatakace biora od 24 do 30 zl za 1h
- 0
roomba 605-tka ci w zupełności wystarczy na takim metrażu, z sierścią też sobie bez problemu poradzi.
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@KaluHeHe: iPhone zyskuje w przypadku posiadania ekosystemu, a tak pojedynczo nie robi większego szału imo. Nie mam innego sprzętu od Apple więc szybko się nudzi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@darkpassionplay: ok, daj znać, zastanawiam się nad używką jeśli atrakcyjna cena :)
@gennarosavastano: patrzą po Orange to ceny i tak są o 10-15%nizsze od sklepu Apple, samsunga nie porównywałem
@MasterOfShadows: Polecam etui Spigen, bardzo dobrze wykonane.
Zobacz coś takiego:
https://pancernik.eu/galaxy-s21-ultra/etui/spigen-thin-fit-czarne
Zobacz coś takiego:
https://pancernik.eu/galaxy-s21-ultra/etui/spigen-thin-fit-czarne
- 0
@MasterOfShadows: Nie wiem czy oficjalne to clear view, ale jest kozak, ten podgląd przy zamkniętym etui się przydaje.
Mireczki,
ma ktoś dłużej może LG OLED65G13LA? - to ten "LG OLED evo" co wygląda jak ramka
Od zawsze kupuje samsungi, ale te LCD QLED jakoś mnie nie przekonują, brak prawdziwej czerni trochę boli. LG jednak nie kojarzy mi się jakoś z dobrymi produktami.
Jak wygląda wypalanie ledów w oledach od LG? Mają jakieś inne większe problemy?
ma ktoś dłużej może LG OLED65G13LA? - to ten "LG OLED evo" co wygląda jak ramka
Od zawsze kupuje samsungi, ale te LCD QLED jakoś mnie nie przekonują, brak prawdziwej czerni trochę boli. LG jednak nie kojarzy mi się jakoś z dobrymi produktami.
Jak wygląda wypalanie ledów w oledach od LG? Mają jakieś inne większe problemy?
- 1
@suslogon-szczecinski: mam już dobre 2 lata oled55b7v, czasami był podłączony do kompa, głównie netflix czy inne filmy, nie widzę żadnych wypalonych pixeli.
@suslogon-szczecinski: Mam OLEDa od LG jakieś 3 lata i nie zamieniłabym na żaden inny. Między OLEDami a LCD jest po prostu przepaść jakościowa. Czasem, gdy na dłuższy czas zostawiałam jakiś kanał, to było widać dosłownie delikatnie "wypalone" logo, ale szybko znikało. Dopóki nikt Ci nie zostawi włączonego gejowskiego zdjęcia na 2 tygodnie urlopu #pdk, to będzie wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale ta komóra to był dla mnie szok cywilizacyjny, tak naprawdę pierwszy ogarnięty smartfon od którego mogę uznać, że telefony te zaczęły działać jak należy, przed Galaxy S były gówna tnące się po tygodniu xD. telefon który wspominam najmilej obok sony ericssona #k800i
miałem go jakieś pół roku póki nie zaliczył upadku z 20 metrów xD. żeby odzyskać dane to z ali musiałem kupić wyświetlacz za 19$
Potem przesiadłem się na
miałem go jakieś pół roku póki nie zaliczył upadku z 20 metrów xD. żeby odzyskać dane to z ali musiałem kupić wyświetlacz za 19$
Potem przesiadłem się na
źródło: comment_1631787089scf2pIZbwFUMr529ICfg3f.jpg
Pobierz@yahoomlody: dla mnie LG G2 był rewelacyjnym telefonem. Nawet po kilku latach był godny uwagi i na dzisiejsze czasy wygląda bardzo dobrze, do tej pory jest wspierany przez custom roomy. Wszystko było świetnie w tym telefonie zaczynając od wyglądu kończąc na podzespołach, bateria potrafiła wytrzymać nawet 4 dni bez ładowania.
@vikop_ru: Nakładka Samsunga (OneUI), czysty Android ma to trochę bardziej schowane.
konto usunięte via iOS
- 0
@vikop_ru: dzielenie ekranu na dwie aplikacje miałem już w Galaxy Tab Pro z KitKatem 4.4.2. Natywnie w czystym Androidzie ta opcja pojawiła się chyba w Nougacie.
Okienka popup chyba też już miałem w Samsungch starszych od A52, ale nie korzystałem z tego.
Okienka popup chyba też już miałem w Samsungch starszych od A52, ale nie korzystałem z tego.
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Ratll: rapid wyłącz, ahci jest wymagane bo inaczej zamiast skakać d od razu do sektora to idzie po kolei.
50k iops brzmi spoko. Ile ma mieć według specyfikacji?
50k iops brzmi spoko. Ile ma mieć według specyfikacji?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Ratll: ja też czytałem I wuja warte
Zastanawiam się właśnie nad wymiana #telewizor na większy. I wacham się nad tymi dwoma #samsung QE65Q80AAT lub #sony XR-65X90J. Jakby ktoś miał coś ciekawego w tej kwestii do powiedzenia to posłucha. Tv głównie do filmów codziennej telewizji, mało sportu. Myślałem o oledzie ale ceny na razie nie adekwatne. #kiciochpyta
#xkom #smartfon #samsung
Któryś z kolei raz x-kom odwala manianę z sprzedażą towaru którego nie mają, tym razem akcja samsunga z zwrotem 800zł za zakup s20fe. 13.09 rano, telefon dostępny na stronie, klik klik kupione i opłacone blikiem, zazwyczaj mniej niż godzina do potwierdzenia zamówienia ale tym razem taki uj. Standardowy mail że im przykro ale towar niedostępny na magazynie, czy po akcjach z kartami nie
Któryś z kolei raz x-kom odwala manianę z sprzedażą towaru którego nie mają, tym razem akcja samsunga z zwrotem 800zł za zakup s20fe. 13.09 rano, telefon dostępny na stronie, klik klik kupione i opłacone blikiem, zazwyczaj mniej niż godzina do potwierdzenia zamówienia ale tym razem taki uj. Standardowy mail że im przykro ale towar niedostępny na magazynie, czy po akcjach z kartami nie
Eh, kusi żeby spróbować w końcu tego emejzingu, a i tak pewnie skończę z galaxy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#apple #samsung #problemypierwszegoswiata
#apple #samsung #problemypierwszegoswiata
Cześć Mirki,
Mam pytanie do was. Jaki smartfon byście polecili do 1000zl ? Odrazu mówię że nie interesują mnie chińskie firmy typu xiaomi poco redmi itp. Zależy mi głównie na aparacie i płynnym przeglądaniu Internetu. #elektronika #smartfon #samsung #telefony #gadzety
Mam pytanie do was. Jaki smartfon byście polecili do 1000zl ? Odrazu mówię że nie interesują mnie chińskie firmy typu xiaomi poco redmi itp. Zależy mi głównie na aparacie i płynnym przeglądaniu Internetu. #elektronika #smartfon #samsung #telefony #gadzety
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@xzxzz dla nie których kupowanie telefonu od dyktatury która torturuje ludzi nie jest przyjemne. Wolę mieć o ułamki sekundy wolniejszy telefon niż kupić ich produkt ¯_(ツ)_/¯
Słuchajcie, od dziś jestem w sieci Heyah, ale niestety nie działa u mnie VoLTE i VoWiFi. Czy ma ktoś z Was Samsunga S21 z oficjalne dystrybucji (bez brandu operatora) w sieci T-Mobile lub Heyah i może mi powiedzieć, czy działa u niego ta opcja i czy coś robił aby ją uruchomić?
S21 5G jest na liście obsługiwanych telefonów w T-Mobile, ale niestety zauważyłem też dopisek, że telefon powinien posiadać oprogramowanie od T-Mobile...
S21 5G jest na liście obsługiwanych telefonów w T-Mobile, ale niestety zauważyłem też dopisek, że telefon powinien posiadać oprogramowanie od T-Mobile...
@hochland: u siebie w OnePlus musiałem wysłać SMS.
źródło: comment_1631725512sjOo5DwL2aL8mrNqTEzZ85.jpg
Pobierz- 0
@dziobnij2 to wiem, bo sam przeszedłem z Orange i miałem nadzieję, że po akcji reklamowej z uruchomieniem tych usług w Heyah 01, będzie to działać bez problemu
Połączyłem tel z kompem. Telefon Samsung Galaxy M51 za pomocą aplikacji "Pomocnik aplikacji Twój telefon". Wszystko pięknie smsy mogę pisać ale czy ktoś ogarnia jak w wiadomościach można wstawić enter?
#kiciochpyta #microsoft #samsung
#kiciochpyta #microsoft #samsung
@fraciu No już nie ma takiego przeskoku technologicznego jak kiedyś czy chociażby przejścia z plastiku na szkło/metal.



























