Mireczki, stałem się posiadaczem #samsung #galaxy #s21 i w związku z tym chciałbym się Was podpytać, jakie akcesoria polecacie. Szukam następujących:
1) etui (wcześniej użytkowałem cały czas firmę Spigen i byłem zadowolony, iść dalej w to, czy macie coś lepszego do polecenia)
2) szkło hartowane czy folia? Co lepiej się sprawdzi w przypadku czytnika linii papilarnych wbudowanego w ekran?
3) adapter z USB C -> Mini Jack 3.5mm. Różne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamzil: Co do ładowarki weź oryginał, można dorwać za 89zł i jest chyba najlepsza.
Oryginalna folia jest już założona od kupna telefonu i jest całkiem spoko.
  • Odpowiedz
Pytanko do posiadaczy #smartwatch od #samsung
Mam galaxy watch 4 i dzisiaj zrobiłem 25 km marszu z odpaloną nawigacją. Czy jest gdzieś dostępny widok trasy? Bo nie widzę takiej opcji nawet w aplikacji samsung health.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@timek1119: pytanie za sto punktów. Czy uruchomiłeś trening chód, czy wykryl Ci automatycznie?
Mapka generuje się jeśli odpalisz chód samemu przed rozpoczęciem spaceru, ewentualnie jak zegarek wykryje to zapyta czy przejść w tryb treningu o większej dokładności, wtedy narysuje Ci mapkę :) i będzie ona dostępna i w zegarku i w SHM w historii treningu. Nie potrzeba żadnej innej zewnętrznej apki jak to mówi @Marek1991:

A jeśli tylko
  • Odpowiedz
Mam budżet około 5k, chciałabym firmowo kupić coś co robi dobre zdjęcia i filmy (nie będą to portrety, filmy też nie muszą być profesjonalne byleby dobrej jakości do internetu np na fanpage'a). Lepiej kupić aparat czy nowego np. iPhone'a albo Samsunga? #iphone #samsung #fotografia #lustrzanki #aparat
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oblesny_wujek:

iphonowe są dużo bardziej ciemne/smutne, androidowe jaśniejsze i weselsze

To kwestia algorytmów do korekcji kolorów/jasności. Iphone'y starają się trzymać bardziej naturalnej kolorystyki (oczywiście można to później w programie skorygować) a samsungi i większość producentów moim zdaniem podkręcają parametry by default bo to się chyba bardziej ludziom podoba.
  • Odpowiedz
Mireczki, doradźcie co zrobić. Mam możliwość kupić telefon #samsung #s21 w dobrej cenie (prawie 1000zł taniej niż obecnie w sklepie). Sprzedaż z drugiej ręki. Telefon obecny właściciel otrzymał na przedłużenie umowy w #tmobile i jest jeszcze nawet fabrycznie zapakowany. Po kilku minutowej rozmowie Pan wydawał się prawdomówny, z niczym się nie krył. Przesłał mi fakturę, gdzie są jego wszystkie dane, IMEI urządzenia itd. Telefon jest podpięty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamzil: Dzisiaj wszyscy operatorzy blokują niespłacone telefony. Jak koleś przestanie płacić raty, to będziesz miał cegłę. Chcesz telefon, to kup go w sklepie. Po co kombinujesz?
  • Odpowiedz
W dalszym ciągu szukam "małego" telefonu (max 152mm) nie chce kupować nowego bo ceny zabijają, a niezbyt szanuje telefon.
Zastanawiam się nad używką.
s10 za około 1400zł
s20 za około 1800zł
10 note za około 1550
p40 za około 1100 (jakoś przeżyje bez usług googla)

co byś wybral

  • huawei p40 15.4% (2)
  • s10 7.7% (1)
  • s20 46.2% (6)
  • samsung note 10 30.8% (4)

Oddanych głosów: 13

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Śmieszy mnie polityka #samsung z ładowarkami, o ile #apple zabrało kostkę ze swoich wszystkich #iphone to Samsung zrobił to jedynie u flagowcow a w budżetowych telefonach normalnie ją zostawił, przecież to jawne powodzenie klientowi w pysk że jak płacisz krocie za flagowca to weź dokup kostkę. Natomiast biedniejsi już mają ja w zestawie bo pewnie nie każdy kupił by wtedy telefon bez niej ¯_(ツ)_/¯

#android
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam sprawe, moj kolega biznesmen zrobil transakcje zycia i kupil na olx telefon ktory byl zablokowany samsung s21 ultra zaplacil za niego 900 zlotych, telefon do smieci czy da sie jakos to ogarnac bez zmieniania plyty glownej? XD
#informatyka #samsung #telefony #olx
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oskaros: zmienić imei można sobie nawet samemu w domu, wystarczy pogrzebać w necie. Z tym że to nielegalne, podobna sprawa jakbyś chciał zmienić numery nadwozia w kradzionej furze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski, jak to w końcu jest z foliami na telefony ze zginanymi ekranami? Można je zakładać czy nie? Samsung niby pisze żeby używać autoryzowanych folii, ale sam takich nie produkuje. W opcjach też jest funkcja zwiększenia czułości dotyku na folię. Już sam nie wiem czy kupować czy nie.
#android #samsung #galaxyz #galaxy #fold #flip
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej
Ile mniej więcej kosztuje wymiana lcd z dotykiem w samsung galaxy a10 np? Wymieniam tak "hobbistycznie" czasami rodzinie albo znajomym i teraz mam telefon od obcej osoby i zastanawiam się jak to wycenić. ;p

#telefony #samsung
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach