#samsung #telewizory #hdr #komputery #pcmasterrace

Serwus. Mam nietypowy problem (a może jednak dość powszechny?).
Do kąkutera mam podpięty monitor i telewizor. Gdy przełączę na telewizor i włączę w Windowsie 10 HDR mode - to muszę zrobić restart PC bo inaczej HDR nie działa prawidłowo. Po czym to poznaję? Obraz jest ciemniejszy i nie da się ustawić w grze odpowiedniej jasności podczas kalibracji
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski potrzebuję #pomocy z #samsung
Mam Samsunga Galaxy Note20 Ultra w którym rozbiłem ekran, od 26.07 wisi w serwisie i oczekuje na części od Samsunga (wyświetlacz + szkło aparatu). Dostaw nie ma, części niedostępne. Wyłącznie w wybranych serwisach (obdzwoniłem ze 20 i nie trafiłem na taki, który ma).

Czy znacie jakiś serwis, pracujecie w jakimś albo wujek od strony przyrodniej siostry twojego szwagra może ma w piwnicy jakiś wyświetlacz
kryniu - Miraski potrzebuję #pomocy z #samsung 
Mam Samsunga Galaxy Note20 Ultra w k...

źródło: comment_1630569497HWPKdWPTtmhhQysVpbfRnJ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś oprócz mnie ma problem z tvn player na smart tv samsung? Na starszym modelu śmigał, a na kupionym tydzień temu nic nie da się kliknąć i odtworzyć :( pakiet wykupiony normalnie, internet działa

#tvnplayer #samsung #smarttv #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#samsung #problem #telefony #android #pytanie
Cześć. Przedwczoraj korzystając z okazji zamówiłem telefon Samsung Galaxy S20 FE w sklepie avans na allegro ze względu na raty. Dzisiaj dostałem urządzenie i zauważyłem że tak jak 2 tygodnie temu kiedy pierwszy raz zamówiłem ten telefon jest problem ze spasowaniem tylnej klapki. Otóż na lewej stronie jest szczelina przez całą długość na grubość kartki papieru. W
Matixs - #samsung #problem #telefony #android #pytanie 
Cześć. Przedwczoraj korzysta...

źródło: comment_1630522308zA7FixYzJpcFphnroZ4KLI.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Oshiko: poza tym mając tyle sprzętu apple (iPad, airpods, watch, Mac) to i tak pewnie byłaby tylko zabawka. Niestety walled garden Apple robi swoje..
  • Odpowiedz
@m4kb0l: co racja to racja. Ja sam miałem preorder na ten telefon ale jednak zrezygnowałem. Jak zobaczyłem na oficjalnym FB Samsunga, że komuś “pękł” ekran w tym Flipie 3 po czterech dniach używania to mi się odechciało :P. Nie chce kupić telefonu żeby go zaraz na gwarancje wysyłać.

Od Apple mam tylko iPhone 11 i Apple Watcha SE. Pierwszy iPhone i pierwszy AW. Pomimo, że mam tylko te dwa sprzęty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ewataewa: tak normalne, trzeba też pamiętać że dysk 32GB ma w rzeczywistości mniej miejsca, system ma też dwie partycje i jedna z nich jest kopią na wypadek nieudanej aktualizacji
  • Odpowiedz
@krry: Problemu z baterią nie zauwazyłem.

Zakładam rano naładowany w 100%, mam włączone ciągle mierzenie pulsu itp, AOD i jak wracam do domu koło 18 to mam 50% baterii.

Nie miałem okazji jeszcze rozmawiać przez zegarek, więc nie umiem powiedzieć.
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś się zastanawiał na ile wartościowy jest monitoring snu używając #smartband to byłbym bardzo sceptyczny.
Dziś z ciekawości założyłem dwie opaski, jedna Samsung galaxy fit2, druga Huawei band 4.
Rano sprawdziłem wyniki i były całkowicie inne. Samsung pokazywał 1h głębokiego snu, Huawei 1h50m. Samsung nie zarejestrował w ogóle senu REM, Huawei pokazał blisko godzinę. Huawei nie zarejestrował również mojego przebudzenia w nocy.
Podsumowując jestem negatywnie zaskoczony, domyślam się że
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caymort: też nie :) jeśli chcesz płacić zegarkiem to musisz mieć system od Googla ze względu na google pay, więc szukaj zegarka, który ma system Wear Os i zostaje ci jeszcze Apple czyli ich Apple watch oraz chyba Garminami się da płacić
  • Odpowiedz
Czesc, czy ktoś z was wie, co oznacza pełna nazwa telefonu Samsung s20 FE 5G SM-G781, a konkretnie chodzi mi o SM-G781. Znalazłem ten telefon nowy w podejrzanie niskiej cenie 2100 w jakimś sklepie internetowym z Poznania. Zastanawiam się tylko czy ta nazwa nie jest przypadkiem informacją, że telefon jest powypadkowy i naprawiany.

#smartfon #smartphone #telefony #komorki #samsung #galaxy #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bloodborn: Są generalnie dwa rodzaje przejściowek USB-C -> minijack: te z wbudowanym DAC (przetwornikiem, zazwyczaj droższe) i te bez. W wypadku tego drugiego rodzaju nie ma gwarancji kompatybilności pomiędzy producentami, modelami smartfonów, itp. W wypadku pierwszego rodzaju niestety nie wiem, jak wygląda ta kwestia. Musisz najpierw się dowiedzieć, jaką wersję przejściówki miałeś oryginalnie.
  • Odpowiedz