Jaka macie playlistę #iptv z #teleelevidenie na #samsung Smart IPTV? Żeby działało archiwum? Bo mam auto i seeking mam jak włączę jakiś program
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Insiders
- 0
Insiders
- 0
@eurolulu: na mpeg mi diala i nawet szybciej wczytuje.. zostawie na test
eurolulu
via iOS- 0
U mnie na mpeg niektore kanaly nie dzialaja. Nie wiem od czego to zalezy. Na pierwszej z gory dziala mi najlepiej, pomijajac to ze kanaly dlugo sie przelaczaja.
- 0
Mirki pomocy!
Od wczoraj lodówka mi tak napie…, znaczy się hałasuje, że pół nocy nie przespałem, normalnie czuje się jak na planie filmowym black hawk down, oczywiście gwarancja skończyła się 3 tygodnie temu (╥﹏╥) a serwis wola 300PLN za sam przyjazd na moje zadupie i określenie usterki, a ze cebula we mnie silna to ni chu chu nie dam tyle! Także potrzebuje service manualna albo jakiejś porady jak
Od wczoraj lodówka mi tak napie…, znaczy się hałasuje, że pół nocy nie przespałem, normalnie czuje się jak na planie filmowym black hawk down, oczywiście gwarancja skończyła się 3 tygodnie temu (╥﹏╥) a serwis wola 300PLN za sam przyjazd na moje zadupie i określenie usterki, a ze cebula we mnie silna to ni chu chu nie dam tyle! Także potrzebuje service manualna albo jakiejś porady jak
źródło: comment_1631005200ij6sGHoWqLV9ZRoyZIAnvW.jpg
Pobierz- 1
@do_abordazu: to se kup M51
- 0
@eXcore: po pierwsze ze juz ich nie ma po drugie jak juz sa to stoja po 3k na alegrze
- 0
Czy procesor w opisie jest prawidlowy? snapdragona ma chyba tylko wersja z 5g a tu w opisie stoi że 5g nie ma ale snapdragon jest https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-s20-fe-6-128gb-niebieski-sm-g780g . Myślałem że w wersję bez 5g ładują procek exynos
#s20 #samsung #telefony
#s20 #samsung #telefony
- 1
hej, czy ktoś mógłby mi doradzić, który telewizor lepszy i dlaczego? Waham się między Samsung QLED QE75Q77AAT a Telewizor Sony KE-75XH9096
#telewizory #telewizor #sony #samsung
#telewizory #telewizor #sony #samsung
- 0
@MrTofu: ja bym brał. Świadomie kupiłem pół roku temu mimo iż mogłem wziąć n20u czy s21+.
Ten telefon jest fantastyczny, działa bardzo dobrze, rysik mi ułatwia pracę.
Jak za 2600 masz faktycznie nówkę z elektromarketu to warto. Tych powystawowych czasami nie bierz, bo miałem taką niby nówkę z allegro i problemy były z nim
Ten telefon jest fantastyczny, działa bardzo dobrze, rysik mi ułatwia pracę.
Jak za 2600 masz faktycznie nówkę z elektromarketu to warto. Tych powystawowych czasami nie bierz, bo miałem taką niby nówkę z allegro i problemy były z nim
- 0
@irmscherqp: data factory reset?
https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-s10/bd-p/pl-galaxy-2019
https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-s10/bd-p/pl-galaxy-2019
- 0
@CeZiK_ czytałem, że pomoże ale nie chce mi się z tym bawić. Poczekam do następnej aktualizacji.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@JanushTDI gdzie kupowales, jakas dobra cena?
- 0
@Viarus_: Jak pisałem, brałem używanego. Kupiłem na allegro lokalnie. Czekałem aż pojawi się ciekawa oferta, bo zależało mi, żeby był z wolnej dystrybucji, nie od operatora. I wreszcie ktoś sprzedawał, kupiony w marcu tego roku, ale ponoć osoba nie mogła przestawić się z iOS na Andka. Dałem 3690, stan niemal idealny, bo na szkle aparatów zauważyłem dwie ryski, ale nie przeszkadzają przy robieniu zdjęć.
Czy cena dobra? Zależy, ja po
Czy cena dobra? Zależy, ja po
- 0
Mireczki,
czy ten telefon w tej cenie to dobra okazja czy lepiej czekać na S21 FE?
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-s20-fe-6-128gb-niebieski-sm-g780g
#android #samsung #telefony
czy ten telefon w tej cenie to dobra okazja czy lepiej czekać na S21 FE?
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-s20-fe-6-128gb-niebieski-sm-g780g
#android #samsung #telefony
@Rubajticos: dobra
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
W iPhonie nie podobają mi się zniekształcenia na krawędziach. Jest to bardzo widoczne w portretach. Robi z głowy jajo. Do tego chamska flara pod słońce. W Pixelu takich jaj nie było. A co do Samsunga to robi on piękne fotki, ale jak je oglądasz na ekranie smartfona. Na dużym ekranie wyglądają bardzo słabo.
R--------m telefon... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Upadł, ekran jebnął (Galaxy S20+) naprawa 1200pln. Sprzedaż w obecnym stanie jakieś 1000pln.
Stoję przed wyborem... Chyba kupię nowy tylko jaki?
Chcę żeby telefon miał dobry aparat bo robie sporo zdjęć a tak to
Upadł, ekran jebnął (Galaxy S20+) naprawa 1200pln. Sprzedaż w obecnym stanie jakieś 1000pln.
Stoję przed wyborem... Chyba kupię nowy tylko jaki?
Chcę żeby telefon miał dobry aparat bo robie sporo zdjęć a tak to
- 0
@CeZiK_ ta
konto usunięte via Android
- 0
@Barto_ poluj na Samsunga S21 ma wszystko czego oczekujesz super aparaty i do tego mały - idealny do obsługi jedną ręką. Swojego uplowałem na Allegro za 1700 zł niemiecka dystrybucja (używka idealna pod każdym względem). Jak nie masz obiekcji do używanego sprzętu to za 2-3 dni na Niemieckim Amazonie będzie wysprzedaż używek -30% i możesz upolować Samsunga i inne smartfony w extra cenach i super stanie. Ogólnie polecam S21 dla mnie
@MiklosFeher: OnePlus 9 Pro
konto usunięte via iOS
- 0
@MiklosFeher: uu, to szybko poszły.
- 0
@TheAdas: mnie by bardziej biały odpowiadał. I zastanawiam się czy X-Kom czasami nie ma błędu w opisie jaki procesor tam jest. Wg GSMArena siedzi tam Helio G80, a nie G85. W tym sklepie są spoko zwroty - zwracasz do paczkomatu bez drukowania i naklejania etykiety. Potrzebujesz tylko napisać na przesyłce numer paczki InPost oraz numer zwrotu RMA i przesyłka wraca do sklepu.
- 1
@darkpassionplay: kupiłem tego a22 4G, bo tańszy. No i na razie działa super płynnie, przynajmniej w porownaniu do tego starego. I bateria dlugo trzyma. Ale ja nie instaluje żadnych gierek, fb i innych syfów. Dzięki za rady.





















