Wpis z mikrobloga

#samsunga40 vs #pixel4a

Chcę kupić telefon "kompaktowy" do 2k, jestem mało wymagającym użytkownikiem.
Mocno rozważam Google Pixel 4a (s10e nieco przekracza budżet), ale...
widząc "niewiele gorszy" parametrami Samsung Galaxy A40 w dużo niższej cenie (1900zł vs 900zł) nie wiem czy nie wybrać tańszego i po prostu szybciej go wymienić w razie czego.

Waham się i szukam porady czy może jest coś przeciwko A40 (typu gorsze wsparcie i aktualizacje) dla których nie warto iść po taniości?

Z góry dzięki za wszelkie komentarze.
#telefony #samsung #smartfon
  • 8
  • Odpowiedz
@dulux23: @darkpassionplay Szukam na fakturę w pełni nowego (dużo ofert to powystawowe/zwroty/refurby). Sprawdzam allegro + agregatory typu ceneo weryfikując oferty.

Bez faktury można znaleźć taniej, ale to często oferty z chin, podejrzane albo któraś ze wspomnianych już opcji. Swoją drogą mam wrażenie że ceny niektórych modeli nie dość że nie poszły w dół, to wręcz urosły.
  • Odpowiedz
@dulux23: rzeczywiście za taką cenę to bym się nawet nie zastanawiał. Robiąc przegląd natrafiałem na wspominanie ceny "1500zł".
Natomiast ostatecznie zdecydowałem się kupić A40, potrzymam 1-2 lata i wymienię, może akurat wejdzie coś fajnego na rynek "kompaktowych" smartfonów lub coś potanieje.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, w sumie pomogły podjąć decyzję.
  • Odpowiedz
@kylo1303: za swojego pixela płaciłem 1350 zł i to już razem z mailbox.de i etui jakieś 4 miesiące temu. Miałem też Galaxy A40 dopóki przypadkowo nie utopiłem go w kiblu. Serio, nie rób tego sobie i nie bierz tego zloma A40, szkoda nerwów.
  • Odpowiedz