W Japoni powstała książka o metodach na s---------o, jak mniemam wiele tam też tych bezbolesnych lub najmniej bolesnych przepisów. Gdybym miał taką książke pod ręką od kilku lat pewnie już by mnie nie było, bo osobiście w samobójstwie najbardziej przerażają mnie ostatnie minuty świadomości że umieram i ból który wiąże się z zwisaniem. Strzelić sobie w glowę to kiepska śmierć, w moim odczuciu. A połknięcie czegoś nie daje gwarancji osiągnięcia celu, natomiast
N.....y - W Japoni powstała książka o metodach na s---------o, jak mniemam wiele tam ...

źródło: comment_XmYEwFDf9ZdUbybEMGb7OHe5SPcvxhGi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki robię na moje studia coś w rodzaju prezentacji na wybrany przeze mnie mit psychologiczny. Wybrałem sobie temat "depresja nie istnieje, idź pobiegać". Z racji tego, że temat jest tu dość lubiany to mam prośbę, jeżeli macie jakieś memy z tym związane, artykuły czy screeny tego typu wypowiedzi to podrzućcie mi proszę, odwdzięczam się pluskiem.

#depresja #samobojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem skąd takie zdziwienie, że w wysoko rozwiniętych krajach jak Korea Południowa czy Japonia, średnio 30 tyś ludzi rocznie (90 % mężczyźni) popełnia s---------o.
Do k---y, przecież tam każdy facet wygląda praktycznie tak samo, ja tam im się nie dziwie wstając codziennie rano patrzeć w lustro i mówić do siebie "Ja p------e jestem w tym matrixie pixelem w pixelu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samobojstwo #
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#film #szukamfilmu #kino #depresja #samobojstwo
Poszukuję jednego filmu, na początku filmu główny bohater próbuje popełnić kilkukrotnie s---------o ale za każdym razem mu nie wychodzi, pamietam ze jedna z prób polegała na tym ze odkręcił gaz w mieszkaniu, i już tak prawie zasypiał ale zapukała sąsiadka ze mu gaz wyłączyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy kolejnej próbie stoi na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kolejny dzień, kolejny tydzień, kolejny miesiąc, kolejny rok. Cały dzień przeleżałem i tylko myślałem o tym że muszę znowu iść do pracy... Znowu będzie darcie mordy na mnie, bo coś zrobiłem źle. Każdy błąd zostanie wypomniany... Każdy, a im więcej będzie krzyku na mnie tym bardziej będą mi się trząść ręce. Stres, krzyki i wyczerpująca praca do wieczora że nie będę
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Garztam: wiem co czujesz. no moze nie zarabiam minimalnej ani nikt mnie nie j---e codziennie, ale tez pracuje fizycznie i zaczyna mnie to meczyc. i ten brak perspektyw... co ja moge zmienic za prace? j----e na j----e? ehh. rzygac sie chce.
  • Odpowiedz
Dlaczego samobójcy nie myślą o sportach ekstremalnych lub zajęciach? Jak umierać to chociaż w ostatnich chwilach się dobrze bawić. Typu skydiving
#samobojstwo
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FajnyTypek: Jak masz depresje, chcesz się zabić, jesteś smutny, nie masz ochoty wychodzić z łóżka a tymbardziej wykonywać codziennych regularnych czynności, nie chcesz gadać z ludźmi. To jakim cudem masz się zebrać do uprawiania sportów ekstremalnych? Nie rozumiem.
  • Odpowiedz
Kiedy Ci smutno kiedy Ci źle, statystyki samobójstw przeczytaj SEEEEE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"Zgodnie ze stanem na 2008/2009 r. na całym świecie s---------o było dziesiątą najczęstszą przyczyną śmierci stanowiąc przyczynę zgonu od ok. 800 000 do miliona osób rocznie"

#przegryw #depresja #samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach