Powiedzcie, wyslalem patrol za pomocą numeru 112 do osoby która w zasadzie dała mi znać że s---------o jest na rzeczy a potem przestała się odzywać. Co teraz? Wziąłem antydepresanty ale się trzęsę. Co teraz? Mogę coś zrobić? Ta osoba mieszka 350 km ode mnie. #pomocy #samobojstwo
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pierwiastekzminusjeden: i bardzo k---a dobrze, jak sie p------i w necie duperele fo trzeba brac za to odpowiedzialnosc. A jesli to bylo na serio, to coz moze faktycznie uratowales komus zycie.

Dzbanow powyzej nie sluchaj, bo to k---a typowy przykład hurr durr sambojca odwazny, jego wybor i decyzja, chyle czoła i cale to gowno o tagu gimbusyzdepresja. A potem kurea wychwalanie typa, ktory zabiajac sie spadl na drugiego i jeszcze mu
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: nie chce odejsc srajac pod siebie i byc karmiony ze słomki, jak juz bede czul ze to nie to to bede duzo bardziej ryzykowal, typu ćpał albo z---------ł autem
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Czy są tutaj może osoby, które naprawdę nie chcą żyć?
Nie chodzi mi o użalanie się nad sobą i próbę szukania atencji tylko chciałabym porozmawiać z kimś, kto myślał/planował na poważnie.

Bardzo proszę osoby z radami typu:"udaj się do specjalisty, masz depresję, przejdzie ci, wszyscy w życiu mają problemy, ja też przez to przechodziłem i teraz jest super"
o nie pisanie takich komentarzy, bo są one dla mnie kompletnie bez znaczenia.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak #w---------e #n-----------------e mojego znajomego
Administruje stroną internetową kumpla, basic na #wordpress i k---a pruje się że nie ma avatara bo hurr durr hejty. No to pluginem zategowane, i dałem zrzut ekranu z instrukcją że musi wejść w ustawienia użytkownika i jest zakładka Avatars. A on że mam mu rozpisać instrukcja #w---w #gownowpis
To ja nie wiem, czy zategować pluginem, lub pisać wersję angielską strony #adminstracja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@lazer Fakt, masz rację. Midazolam wchodzi też w skład koktajlu podawanego skazanym w czasie egzekucji. Przypięty do łóżka więzień najpierw dostaje go dożylnie, następnie podaje mu się środek wstrzymujący oddychanie, a na końcu - dawkę chlorku potasu zatrzymującą pracę serca. Ciekawi mnie najbardziej czy egzekucję można teoretycznie wykonać przy pomocy samych benzodiazepiny w bardzo dużych dawkach.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plusuj ten komentarz, jeśli chcesz, abym dodał Cię do listy i uwzględnił przy wołaniu do przyszłych znalezisk
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
https://www.wykop.pl/link/5178767
Szambo konserw znowu wybiło w komentarzach, gdyby w Polsce byłaby możliwość cywilizowanego odebrania sobie życia i większe środki na psychiatyke, do takiej sytuacji mogłoby nie dojść, ale niech lepiej dalej samobójcy się rzucają z okien i wpadają pod pojazdy, bo przecież s---------o to grzech przeciwko Jahwe. Nie wspominam też o tym że taka osoba która chciałby popełnić s---------o i zgłosiłaby się do poddania eutanazji, można by spróbować zniechęcić do takiej decyzji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby w Polsce byłaby możliwość cywilizowanego odebrania sobie życia


@Kkk15: Przecież jest... wystarczy poświęcić kilka dni na research. Naprawdę, nie jest tak trudno znaleźć informacje, jakie stosuje się w tej sytuacji środki, w jakiej kolejności itp. Wyjdzie około stukrotnie taniej niż kasują za to w Szwajcarii, a przebieg oraz efekt ten sam.
  • Odpowiedz
Większość ludzi osadzonych w więzieniach - mężczyźni. Większość ludzi ginących przez wojny i inne konflikty - mężczyźni. Większość bezdomnych - mężczyźni. Większość samobójców (nie ludzi PRÓBUJĄCYCH się powiesić, tylko ludzie których przyczyną ŚMIERCI jest s---------o) - mężczyźni. Większość ludzi z depresją - mężczyźni. Większość ludzi mających problemy seksualne - mężczyźni. Większość ludzi mających wady genetyczne (takie jak np. jąkanie się; swoją drogą ciekawa analogia do chorobliwej śmiechoty Jokera) - mężczyźni. Większość ludzi
M.....o - Większość ludzi osadzonych w więzieniach - mężczyźni. Większość ludzi ginąc...

źródło: comment_egUEpU3ADeSkKESe5lCAgETgoAgXlqkC.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy jaki samochód. Od nowego Hyundaia nic się nie stanie. A od passata to nawet na otwartym można się zatruć.
  • Odpowiedz