@MadmanFool: Pokaż spód liścia. Ustaw w jednym miejscu na w miarę ale nie przesadnie słonecznym parapecie. Możesz nawet uciąć czubek. Podlewaj jak podłoże przeschnie i bądź cierpliwy :D
  • Odpowiedz
Hejka, mam na dwóch porzeczkach mszyce. Chcę je spryskać mospilanem, ale nie zużyje wszystkiego na te 3 krzaczki i tu pytanie, czy można mospilan przechowywać po otwarciu albo czy opłaca się spryskać pozostałe rośliny na całej działce prewencyjnie? (w tamtym roku prawie na wszystkim były w mniejszym lub większym stopniu)
#ogrodnictwo #rosliny
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy można mospilan przechowywać po otwarciu


@kluskizserem: Mam taki rozrobiony pod ręką zawsze i nawet po jakimś czasie działa. Czasem sobie rozrabiam świeży, ale tak czy siak w praktyce nawet po dłuższym okresie leżakowania wszystko ubija.
  • Odpowiedz
@BezkresnaNicosc: A czy aby przypadkiem nie kupiłeś rośliny w postaci emersyjnej, która właśnie przekształca się w submers? Zdjęcie jest słabe, ale ja obstawiam albo to albo plagę okrzemków na liściach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kizi: chyba nawet ktoś ma króliki na osiedlu! Wrzucę fotki na osiedlową grupę fb i zaproszę króliki do ogrodu i właścicieli na kawkę :)
  • Odpowiedz