Hello ludzie z tagu #rosliny #roslinydoniczkowe chciałem się zapytać o dobór rośliny do mojego pierwszego #laswsloiku - właściwie to nie do końca zamknięty ekosystem, bo słoik ma dziurę w boku, a więc jest wymiana powietrza. Chciałbym tam umieścić coś efektownego, cieniolubnego, ale zarazem mało obsługowego ze względu na wodę chociażby. Pierwsze co mi wpadło do głowy to szeroko rozumiane kaktusy, ale może jest jakaś grupa roślin
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka: Jeszcze naprostuję, żeby kogoś w błąd nie wprowadzić. :D
Bieda w sensie, że mało wystawców.
Polana u Barana - trochę doniczek, a z roślin takie raczej standardowe
Flytrap Factory - same rośliny - sporo owadożerów, sukulentów, całkiem duży wybór różnych kolekcjonerskich :)

Poza tym głównie rośliny ogrodowe, stoiska z żarciem, jakieś plecaki, torebki i takie tam.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak byłem w Chorwacji i dosłownie przy każdym domu rosły takie rośliny (krzewy albo wręcz drzewa), które były rozłożyste, fioletowe no piękne po prostu. Ktoś wie jak się moga nazywać?
#chorwacja #rosliny
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoJaAKto: tylko teraz mam wątpliwość czy chodziło ci o palenie z zaciąganiem, czy palenie w postaci kadzidła? Bo jak to drugie, to opcji jest ogrom. Kory drzew, zioła, żywice
  • Odpowiedz