Pewnie nie upilnowany kaszojad ;(


@Tygrysia_Lilia: Owszem jest taka szansa i to nawet spora. Ale ja niewykuczalbym tak do konca rodzicow takowego.
Bys sie zdziwil jacy ludzie potrafia byc glupi. A sczegolnie w takich miejscach gdzie trzeba umiec sie zachowac (przy czym ta umiejetnosc nie jest niczym trudnym dla nikogo kto ma IQ>0)
  • Odpowiedz
  • 0
Wrzosce które kupiłem kiedyś padły gdy przyszły przymrozki. Zachowały jednak swój wygląd. Służyły mi długi czas jako bezobsługowe kwiaty na parapet. Teraz chciałbym zrobić to samo z wrzosami, tyle że te są bardziej odporne na mróz. Co jeżeli włożyć je do zamrażarki? Próbował ktoś?

#rosliny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam taki problem, mianowicie w ogrodzie posadziłem kilka limb (pinus cembra) ta która rośnie na najbardziej eksponowanym miejscu niestety ma dwa przewodniki i rośnie tak że będzie miała dwa konary, czy według was można tak zostawić, czy lepiej usunąć tą mniejsza cześć w całości czy może po prostu przyciąć paki na wierzchołku tak żeby zatrzymać jej wzrost w górę? Co o tym myślicie? Załączam zdjęcie tego konkretnego drzewka #rosliny #
dzordz1984 - Mam taki problem, mianowicie w ogrodzie posadziłem kilka limb (pinus cem...

źródło: comment_1622142303kWxQjWBXg2YtAqOXxZ3o2o.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki. Mam na sprzedaż sadzonki chili. Wysiane w lutym, zahartowane i zdrowe znajdują się w doniczce 7x7x7 cm. Szklarnie już mam na pełno obsadzoną i zostało mi troszkę, odbiór osobisty w Pruszkowie. Sadzonka =10 zł.

Odmiany:
Aji cochabamba x2
aji Cito x7
aji mango x3
Czajniska - Mirki i Mirabelki. Mam na sprzedaż sadzonki chili. Wysiane w lutym, zahar...

źródło: comment_1622113420VvIYrYntfoekoFKIo71OJt.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GnomuS: dlatego wyciąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) liści jest duzo, wystarczająco aby wyżywić rośline, a te dolne liści e tylko niepotrzebnie kradna energię. A chili to faktycznie nie carolina raczej :p
  • Odpowiedz
czy to normalne ze ficus gingseng gubi zółte liście na wiosnę? całą jesień i zimę naprawdę mocno rósł, pojawiało się dużo nowych listków, a parę tygodni temu część zaczęła żółknąć i spadać. czytałem też, że takie objawy wskazują na przesuszenie (żółkniecie i spadanie liści) i faktycznie w tym czasie rzadziej podlewałem roślinę
#rosliny #ogrodnictwo #botanika
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię #chwalipost.

Nic tak nie świadczy o zdrowej roślinie, jak to czego nie widać. Ostatnie przesadzanie miało miejsce rok temu, dostały doniczke rozmiar, dwa rozmiary większą. Żałuję, że nie robiłam zdjęć wszystkim.

Na zdjeciach: peperomie, syngonium, zielistka, senecio, kroton i zamio.

#rosliny #roslinydoniczkowe #kwiaty #ogrodnictwo #hobby
PachneImbirem - Robię #chwalipost.

Nic tak nie świadczy o zdrowej roślinie, jak to c...

źródło: comment_1622096703agApS2LzdwLTOsChrAo8h5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach