Kupiłem w sobotę Aglaonemę i zanim przyjdzie czytam sobie o jej wymaganiach i dostaję sprzeczne informacje. Mianowicie, roślina jest opisywana jako stosunkowo łatwa w utrzymaniu, ale dużo źródeł podaje, że potrzebuje do życia wilgotności powietrza na poziomie 60-80%. To cholernie dużo, bo w tej chwili nawet używając nawilżacza powietrza (stojący ewaporacyjny, wiaderko takie), nie przekraczam 60%, poruszam się bardziej w zakresie 45-55%.
Czy ktoś z was ma jakieś





























#ogrodnictwo #kwiaty #rosliny #roslinydoniczkowe #chwalesie
źródło: comment_1621238639fLMBOamfi27W3hFHhg51mf.jpg
Pobierz