@heniek_8: Zamio to się podlewa raz na 4 tygodnie :P To roślina, która rośnie na półpustyniach, ma w zasadzie zawsze sucho. Zabiłem tak kilka tych krzaczków ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bad_Sector: @Snaken dokładnie obejrzałam liście i nic tam nie widać, zero larw, wylinek oraz owadów. Poczytałam o skoczku melisowym i objawy pasują. Do tego oprócz ww. młodę pędy rosnące wewnątrz, usychają. Zamówię jakiś środek i ją spryskam. Większy problem, że kilka dni temu podarowałam teściowej trochę mniejszy krzaczek wyhodowany ze szczepek, który wyglądał na zdrowy, ale pewnie też to ma ;)
justypl - @Bad_Sector: @Snaken dokładnie obejrzałam liście i nic tam nie widać, zero ...

źródło: comment_1660664289z4uf33tT9uIPnhmvfUlIdT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yneb: z tego, co widzę, to wychodzą wszystkie z 1 pnia. Nie da się ich rozdzielić bez ucinania i ukorzeniania każdej odciętej, a cała roślina tylko z 1 łodygą może nie przetrwać. Nawet jak przeżyje, to i tak będzie wypuszczała boczne gałęzie.
  • Odpowiedz
Ktoś z was ma wisterie? Ponoć ma mało skl pokarmowych co widać po liściach (była nawozona ogólnym nawozem, potem biohumusem a nawet gnojówka ze skórek bananów) i podobno obornik lybi tylko ja nie wiem jak go zastosować żeby nie spalić rośliny, w zeszłym roku ja sadzilam..

#ogrodnictwo #ogrodkatarzyny #kwiaty #dzialka #rolnictwo bo może ktoś będzie wiedział.. #rosliny #nawozenie
cirilla1989 - Ktoś z was ma wisterie? Ponoć ma mało skl pokarmowych co widać po liści...

źródło: comment_16605924848Ml4etgEtC7ocYFX9jkTfL.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomilipin: Przy samodzielnym szczepieniu jest ryzyko ze pomidory będą zawierały tyle solaniny co surowe ziemniaki, a wtedy gorączka i wymioty murowane. Dlatego nie warto, poza tym zaraza ziemniaka murowana po sezonie.
  • Odpowiedz
@gobi12: Jasne a zawsze coś spadnie na ziemię, wlezie i rozmnoży się ponownie. Jak ktoś ma masę czasu to może i co dwa dni się w to bawić, ja wolę wytruć, niech zdychają w męczarniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zoyav a daj spokój xD
Kupisz paprotkę i p--------z się z podlewaniem, nawożeniem, nawilżaniem, odpowiednim kątem padania światła i umiera.
Babcia ma paprotkę co se stoi i coś tam czasem babcia podleje i wygląda jak z lasów Amazonii xD
  • Odpowiedz