@DanyDwaBanany: nie wiesz może ile jest w PL odmian słoneczników i jak się one nazywają? I dlaczego na targu nigdy nie sa podane te nazwy? Przecież ziemniaki czy jabłka jak się kupuje to zawsze wiedzą jakie to odmiany i czym sie różnią a słoneczniki to po prostu słoneczniki
  • Odpowiedz
via Android
  • 37
@Marsu335 Stosunek ceny do jakości? Chłopie, musiałbym na Sycylię lecieć, żeby niektóre z tych odmian pomidorów próbować, bo są nietowarowe (nie nadają się do handlu, bo np. za miekie są do transportu) i ich się nie da u nas kupić. Więc tutaj nawet nie ma co wyceniać.
  • Odpowiedz
Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po dłuższej przerwie wracamy do balkonowego ogródka.

Zaczyna wszystko pomału dojrzewać co cieszy oko, chorób nie wykryto, szkodników również. Od mrówek jest spokój ponad miesiąc.

Chyba źle poprowadziłem pomidory (po za koktajlem) ponieważ ich plon wcale mnie nie satysfakcjonuje, ale to jest opcja do nauki w przyszłym sezonie. Jak na pierwszy raz i tak jestem zadowolony, koktajlowka pompuje non stop nowe grona, które jak tylko dojrzeją to są pochłaniane na miejscu
picasssss1 - Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po dłuższej przerwie wracamy do balkonowego ogródka. ...

źródło: comment_1660988372sxnbQmuqZmoC6piJkP44oD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdy ktoś ma namioty koło sklepów z siedmiokropką, może kupić fajną rzecz.
Nazywa się to "prysznic ogrodowy ze statywem"
Jako prysznic też może służyć, ale najlepiej sprawdza się jako lanca do podlewania, szczególnie petunii w doniczkach zawieszonych wysoko.
Na allegro 70 dyszek, tutaj 25.

#rosliny #ogrodnictwo #ogrod
powsinogaszszlaja - Gdy ktoś ma namioty koło sklepów z siedmiokropką, może kupić fajn...

źródło: comment_1660938763fZSWWppQPaBiVcxGTHouNS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanie - monstera dziurawa rośnie mi jak wściekła, bambusowa podpora lada moment przestanie wystarczać (100cm). W obi czy castoramach widziałem bodaj max do 120cm. Robić samemu z tyczek bambusowych? Szczególnie, że chcę docelowo potwora na 2m albo i wyższą( ͡ ͜ʖ ͡)

#rosliny #roslinydoniczkowe
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach