Gdzieś mi się obiło o uszy że roślina w zimie przechodzi w stan wegetatywny, więc może słońce jej obojętne?
#rosliny #ogrodnictwo
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_1668426047MrGmae7rst2QiA8mTz4PZB.jpg
Pobierz
źródło: comment_1668425452nm9dUrdzmcXXGp9mQq3fRV.jpg
Pobierz
źródło: comment_1668360151ToXhvVcRkIPXRAfd3QvbaU.jpg
Pobierz
źródło: comment_1668330592HalUGuQy8zbLW8W7WTzg41.jpg
Pobierz
źródło: comment_1668277029H1CYPl2ZXMeZWjI023rl1c.jpg
PobierzNigdy się w sumie nie zagłębiałem jakoś w temat dbania o rośliny, chociażby czym je podlewać?
źródło: comment_1668160782uxPJnSA2pG8GvtmJZRJAEA.jpg
Pobierz
źródło: comment_16681153494hyzXZXF7U4d6lad8c50oB.jpg
Pobierz
źródło: comment_16681095681XG21xHM7kPzmGVKYU3DpC.jpg
Pobierzkokosowe 50 cm kupowałem chyba po 8 zł w Castoramie
źródło: comment_1668011334yI9Z2aWYE54e1ZuLxVLHkX.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: comment_1668511664mQjZ7mtup0WrUgwbbzlFg4.jpg
Pobierz@Niewiemja też tak smaruje jak dobrze pamiętam, ja nie mam cierpliwości, wolę wydać paręnaście setek na nowe rośliny i ogrom pracy na wyrwanie starych niż patyczkiem smarować. xD