Halo Halo!

Jest ktoś z was posiadaczem tego laptopa?
Chciałem zapytać o opinie.

ASUS GL552VW-CN019T
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@empe: ok teraz to widze zeto jest i5:P a wiec mozeszspokojnie brac.

Jesli wystepuje i7 w ukladzie bardzo czesto padagrafika (przegrzewa sie) ten sam problemjest w duzych rogach (gdzie chlodzenie gpu i cpu jest osobno)

Wiec mozesz smialo brac, ale pamietaj aby go nieprzegrzac :P
  • Odpowiedz