Mam taki problem z emulatorem Dolphin na androida. Chodzi on w miarę dobrze tylko nie wiem jak mam na telefonie obsłużyć sterowanie ruchowe jak np. trzęsienie Wiilotem,machanie w lewo/prawo. Pomoże ktoś?

#gry #retrogaming #android
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Olaboga! Jak mnie te Resident Evil 6 wymęczyło. Dawno nie grałem w taki paździerz. Pod koniec swojej "przygody" z produkcją Capcomu rushowałem grę byleby mieć już ten koszmarek za sobą. Jeżeli chcecie posłuchać jak biadole na ten tytuł to zapraszam na moje jułtuby: https://youtu.be/36W29aEmm2Q Fajnie jakbyście się wypowiedzieli co nieco o tej grze. Wiem, że ta produkcja ma wielu fanów więc nie chcąc się im narazić mówię: nie było aż tak tragicznie!
GRAnitowy_Wybawca - Olaboga! Jak mnie te Resident Evil 6 wymęczyło. Dawno nie grałem ...

źródło: comment_1618408930Q5ATThq1jRTGLAtLzIURsL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CLICK! - Numer 01/2006
Na dwóch płytach CD, trafił jeden z najlepszych zręcznościowych platformerów w jaki miałem kiedykolwiek przyjemność grać.
I- Ninja produkcja którą wydało w 2003 roku Bandai Namco, stawiała poprzeczkę bardzo wysoko, rewelacyjnie dozując poziom trudności, elementy zręcznościowe oraz hacknslashowe. Jej producentem był Don Bluth, człowiek odpowiedzialny za kultową serie gier Dragon's Lair.
Ale zacznijmy od początku, fabularnie nie było wodotrysków, gra stawiała na kreskówkowy feeling, i lekko groteskowe podejście
trejn - CLICK! - Numer 01/2006
Na dwóch płytach CD, trafił jeden z najlepszych zręcz...

źródło: comment_1618249743Ilxsr4u2AB5NKZxxfKjOIv.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Premiera coraz bliżej a postanowiłem dodać jeszcze specjalna ukrytą paletę kolorów, która da się odblokować po wpisaniu (a raczej przytrzymaniu) odpowiedniego kodu na ekranie tytułowym gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak ktoś jest zainteresowany to może sam dodać grę do wishlisty ( ) https://store.steampowered.com/app/1570650/The_Last_Order_Dungeons/

#gamedev #steam #gry #retrogaming #tworczoscwlasna #chwalesie
ChlebekPyszny - Premiera coraz bliżej a postanowiłem dodać jeszcze specjalna ukrytą p...

źródło: comment_1618055742utQxda5e9xm2ofz6NeDfAm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tarkaz: zbyt dużo gadania na ten temat. Mógłbym pewnie narobić kilkugodzinny filmik opowiadający o tych kontrowersjach ale czasami szkoda język strzępić bo gra sprzedała się świetnie na całym świecie co jak dla mnie rozwiązuje w pełni ten problem :D

@gry-sa-sztuka: a u Ciebie kolego czekam na nowy film i doczekać się nie mogę!
  • Odpowiedz