Wszystko skończone () Wszystko przetestowane, achivmenty działają, glitchy się wyzbyłem, tylko Steam polecił dodać wsparcie dla kontrolerów więc to na ten moment dodaje wsparcie częściowe (w Menu na ten moment trzeba posługiwać się myszką ale podczas gry można grać kontrolerem) W sumie bardzo się cieszę, że już niedługo premiera, teraz trzeba tak naprawdę porządnie skupić się na marketingu. Wishlista jest na ten moment satysfakcjonująca i
ChlebekPyszny - Wszystko skończone (。◕‿‿◕。) Wszystko przetestowane, achivmenty działa...

źródło: comment_1617441743p3N5uNEZ5Gn4IfTN8QQTbd.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chlebek_Pyszny: Super! Grę mam na wishliscie od jakiegoś czasu, trafiłem na Ciebie kiedyś jakoś na Instagramie. :) Powodzenia z premierą! Co do marketingu - chcesz może wpaść jako gość na rozmowę na żywo na moim kanale we wtorek 13.04 o 17:00? Zacząłem niedawno serię "O piątej nad graniem", w ramach której rozmawiam z różnymi ludźmi o grach i gamedevie. Nie mam jakichś mega zasięgów, ale może dotrzemy razem z Twoją
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krykoz: Podwójne S ma lepszy wydźwięk. Podobnie jak R w słowie kurrrrrwa!
Poza tym zapomniałeś Pan o kropce (°°
  • Odpowiedz
rok 2021 a w UK niedawno powstał magazyn dla fanów Amigi - "Amiga Addict". wydają numery w formie cyfrowej i papierowej. jeśli ktoś chce, to może sobie zamówić do Polski nawet prenumeratę.

https://www.amiga-addict.com/

#amiga #retrocomputing #retrogaming w częsci numerów jest kącik #demoscena
secret_passenger - rok 2021 a w UK niedawno powstał magazyn dla fanów Amigi - "Amiga ...

źródło: comment_1617381619hQqKbAIruaCbtfcUcVljfS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę kupić sobie #tablet #android jakiś 7-8" bo większe są już zbyt nieporęczne. Do oglądania netfliksa, jutuba, przeglądania internetu, ale też do grania. Głównie emulatory, czasem jakieś gry na Androida jak #pokemongo (dlatego 10 cali i więcej odpada).
#staregry #retrogaming tak do PS1, ale fajnie by było jakby gry z Nintendo DS też chodziły dobrze.

I właśnie mam problem, że tablety tej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja kolekcja gier z serii Pokemon. Jeszcze pare lat temu mialem wszystkie z pierwszej i drugiej generacji, czesc komplety, czesc same kartridze. Najbardziej chyba mi zal sprzedania LeafGreenow w pudelku, ale to FireRedy byly jakos mi zawsze blizsze.

Przez lata tez wyzbylem sie wszystkich Game Boyow, uznajac po kupnie New 3DS XL i Switcha, ze fatalnie zniosly probe czasu pod katem grywalnosci. Teraz FireRedy bym ogrywal na DS Lite, a HeartGoldy na
piotrveyner - Moja kolekcja gier z serii Pokemon. Jeszcze pare lat temu mialem wszyst...

źródło: comment_161720680244VaNGidFCJUozSdDFdpnJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shen: dzieki. Na plus jest to, ze jest to komplet i cena byla dobra - mialem dojscie do paru tanich sztuk po 150-200 zl kiedys, niestety ich stan byl losowy i czesto slaby :)
  • Odpowiedz
#gry #retrogaming #psx #nes

Chciałbym kupić jakiś zestaw do popykania w stare gierki, najbardziej zależy mi na NES oraz PSX. Czy jest jakiś gotowy zestaw z 2 kontrolerami, który można kupić, wgrać romy czy co tam się wgrywa, podłączyć do tv i grać? Wiem, że jest coś takiego jak recalbox, ale niespecjalnie mam czas na zabawy w DIY.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #gry #retrogaming #historia

Obecnie robię spory research na temat historii trolla Hugo i udało mi się znaleźć prawie wszystkie gry z telewizji oprócz Czarodziejskiego Zwierciadła (nie mylić z The Evil Mirror na PC/PS1) Orientujecie się może do jakiej gry została ta minigra dodana?
Yohokaru_96 - #kiciochpyta #gry #retrogaming #historia 

Obecnie robię spory resear...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

najbardziej w #retrogaming mi przeszkadza to ze zeby wogle zaczac to trzeba kupic dysk z 6TB na same gierki i to tylko gierki a najlepiej z 8TB. nie dosc ze tak czy siak trzeba miec jakis wiekszy dysk na swoje potrzeby i miec na co sciagac to dodatkowo jeszcze trzeba miec na co rozpakowac.

w sumie to prawda ze dysk kosztuje tyle ile jakas stara niepotrzebna amiga i kupuje sie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale nie trzeba ściągać torrentowych paczek po 2 TB. Można ściągać gry pojedynczo. Kwestia też czy grasz tylko w gry na PSX w górę, czy Amigowe które zajmowały po kilka dyskietek max. Czasem wystarczy 20 GB wolnego miejsca.
  • Odpowiedz
Szukam starego shoot'em upa z okolic 2005-2005 roku. Jedyne co pamiętam to

- czssy kosmiczne #pdk
- Widok z boku - była 2.5 (gra 2 2 wymiarach z grafiką trój wymiarową)
- było koło ratunkowe w postaci ataku o nazwie "panika", który przyzywał coś np dużą flotę statków, która niszczyła przeciwników na ekranie albo zadawała duże obrażenia boosowi

#szukamgry #retro #retrogaming
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@pisuardessa: Mew został dodany w sekrecie do gry i miałbyć Pokemonem, którego nie można złapać. Jednak zaczął się pojawiać u graczy. Niektórzy twierdzili, że ukrywa się pod ciężarówką, która zaparkowana jest w porcie. To tylko legendy.
By go zdobyć musimy manipulować wartościami hex i jest na to kilka sposobów, gdzie należy spełnić parę wymagań: nie można walczyć z dwoma trenerami, musisz posiadać Pokemona znającego FLY, a w innym przypadku potrzebny
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki. Pijcie ze mno kompot. Oto chyba wróciłem do retro grania i wreszcie przyszła do mnie prawdziwa amiga, a nie jakaś 500. Teraz tylko trzeba składać na coś dużego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następna będzie a4000 lub a3000.
#amiga #retrogaming #commodore #staregry #starekomputery #nostalgia #chwalesie
B.....k - Mirki i Mirabelki. Pijcie ze mno kompot. Oto chyba wróciłem do retro grania...

źródło: comment_1616945159o6N5A61FkiAu4FdUtXIUv1.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@detalite: Ja dwadzieścia lat temu pozbywałem się moich amig aby do zakupu laptopa sobie dorzucić. Dzisiaj za samą 1200 można laptopa kupić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tym lutowaniem, to mam kuzyna opcykanego w amigach to powinien ogarniać temat.
  • Odpowiedz