via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mentari: Może nie była to gra wybitna, ale wiąże się z wieloma moimi dobrymi wspomnieniami. Szkoda że nigdy nie była na tyle popularna, żeby komuś chciało się ją naprawić, bo w obecnym stanie nie da się jej przejść.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pamiętam frustrujące poziomy w "bazie" na koniec systemu...

@mentari: U mnie na pierwszym kompie do bazy nie dało się wejść i gra crashowała. Dopiero po przesiadce na mocniejszy sprzęt mogłem grać dalej.

Nie da się jej przejść?

O ile pamiętam, gdzieś w drugim układzie pojawiał się krytyczny błąd i wywalał grę, co uniemożliwiało jej ukończenie - patche nic nie pomagały. Ponoć w angielskiej wersji - Mission Humanity - było lepiej
  • Odpowiedz
Czy ktoś może polecić konkretny model przełączki/konwertera SCART->HDMI/D-Sub? Potrzebowałbym takiego do PS2, ale kupowanie "z palca" z allegro kończyło się u mnie tym, że różne kable musiałem wywalić do śmieci. Ktos ma jakiś setup, który działa?

#ps2 #playstation #gry #retrogaming
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niles: mam, i działają super, tylko poza starym telewizorem to nie mam gdzie ich wsadzić. a potrzebuję podpiąc PS2 do monitora komputerowego, który ma HDMI, D-Sub i Displayporta.
  • Odpowiedz
@chciwykrasnolud: takie mam plany, w tej części mam przygotowany sam system walki, stworzenie otwartego świata z questami itd. jest zbyt kosztowne na co nie mam niestety środków i mam nadzieję, że ta część pozwoli mi zdobyć jakieś fundusze, które pomogą mi zrealizować główny plan
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirabelki!

Jak tam święta? Brzuch zmalau, urus? Sorka, że dopiero teraz, ale sami wiecie, święta swieta i te sprawy. Międzyczasie na kanale nowe wideo. Tym razem unboxing dóbr, które mi się udało wychaczyć przez kilka ostatnich tygodni. Trochę się tego uzbierało, więc wideo jest spore, idealne na kaca i świąteczne niestrawności.

Klik - - - - > https://youtu.be/-6wUejbhXB0

#retrogierki #retrogaming #retrocomputing #retro
pszajnowski - Siema Mirki i Mirabelki! 

Jak tam święta? Brzuch zmalau, urus? Sorka, ...

źródło: comment_16176227803W6A4l3iZDHlMLO3I7EBEf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Święta, święta i dalej święta. Lany poniedziałek dopiero jutro, ale lać można się i dzisiaj. A jak lać, to wiadomo - najlepiej z mirkami i mirabelkami na najlepszym w galaktyce serwerze gry Unreal Tournament. Poniżej znajdziecie wideło, na którym zobaczycie kultowego Decka w świątecznej odsłonie! Czy można w lepszy sposób uczcić zmartwychwstanie Pana? Nie wiem, ale się domyślam.

Kiedy się widzimy? Już dzisiaj o godzinie dwudziestej!

Nie wiesz jak to zrobić? Zajrzyj na stronę
Muaarthinos - Święta, święta i dalej święta. Lany poniedziałek dopiero jutro, ale lać...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra to była gra ale trochę niedoceniona. Fajnie, że jakiś czas temu producent udostępnił ją całkowicie za darmo.
#retrogaming
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach