Wpis z mikrobloga

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-the-elder-scrolls-online-tamriel-unlimited/
"Mając na uwadze, że jako gracz stroniący od gier sieciowych spędziłem przy The Elder Scrolls Online ponad 300 godzin, można chyba powiedzieć, że jest to MMO nadające się dla gracza singlowego. Owszem, cierpi ono na bolączki typowe dla tego gatunku, deweloperzy czasami dają ciała podczas wgrywania aktualizacji, a całość stworzona została tak, żeby co chwilę przypominać, że możesz coś kupić. Nie zmienia to jednak faktu, że gra oferuje dość interesującą i rozbudowaną fabułę, całą masę buildów i innych elementów, które pozwalają graczowi „wyrazić siebie” i zagrać tak, jak im się podoba. Próg wejścia dla nieobeznanych z MMO może być trochę wysoki, ale kiedy już nauczymy się podstaw, kontynuowanie przygody i poznawanie kolejnych, coraz bardziej zaawansowanych tajników tej gry może być przyjemne. Online można kupić na promocjach za około 40 zł, a taka wersja wystarczy na około 700 godzin – zawsze można chwilę pograć, kiedy akurat się człowiek nudzi." Recenzja gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
#recenzja #gry #mmorpg #teso #tesonline #fantastyka #fantasy #pcmasterrace #bethesda
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-the-elder-scrolls-online-tamri...

źródło: comment_2wrJwN6NtyR3gybhmOOmTl2XlIXeTrFu.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: możesz rozwinąć? bo jak dla mnie to typowe, a w niektórych miejscach aż zbyt mocno podpadające pod schematy mmo rpg. nie widzę np. diametralnych różnic między choćby guild wars 2, które każdy określa mmo
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: Electronic Arts z kolei mówi, że lootboksy to nie hazard, a paywalle służą wyłącznie temu, żeby gracz czuł „dumę i spełnienie” z bezmyślnego grindowania przez dziesiątki godzin. TESO to jest MMO, tyle że stojące w bardzo mocnym rozkroku pomiędzy MMO a produkcją dla jednego gracza. Gdyby nie model dystrybucji i inne bolączki typowe dla MMO (np. #!$%@? ekonomia), spokojnie mogli by to wydać jako The Elder Scrolls VI. Nie
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: to jakiś bezsens, a twórcy nawet w tym linku nie podają powodów dlaczego nie uważają swoją grę za mmo. jak dla mnie to typowe mmorpg, chyba, że mnie przekonasz, opdając konkretne argumenty, że jest inaczej. dzięki za link
  • Odpowiedz