Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-animacji-batman-ninja/
Batman Ninja jest próbą przełożenia klasycznego bohatera na język wschodniej stylistyki, bardzo udaną pod względem kreatywności wizualnej, lecz niezwykle marną od strony fabularnej. Być może był to w pewnym stopniu zabieg celowy, ponieważ twórcom zależało, aby widz kontemplował wyłącznie obraz, nie zawracając sobie głowy treścią. Sądzę, że komuś takie rozwiązanie będzie pasowało, ja jednak pozostaję nim mocno zawiedziony. Hołd wobec genezy Nietoperza jest tu niezwykle wyraźny, ale okazja na stworzenie filmu
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-animacji-batman-ninja/
Batman Nin...

źródło: comment_MksAEWE5HTHZag0NB2rSMaxpyvgP1ooU.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: wg mnie bardzo dobry film. Nie spodziewałem się "Ostatniego Samuraja" po tym filmie, a mam wrażenie że ludzie właśnie tego oczekiwali. Sam styl grafiki 3D stylizowanej na komiks i finalny pojedynek Batmana z Jokerem to coś pięknego. No i ogólnie projekty postaci są świetne.
  • Odpowiedz
@NieTylkoGry: imo z tamtej lokalizacji bardziej podobała mi się chata wiedźmy, ale tak czy siak szanuję, bo właściciel (chyba :v) jest bardzo zajarany escape'ami i świetnie się z nim rozmawiało
  • Odpowiedz
„Mainstream” to ekstremalny horror, który przeraża do szpiku kości. Zaczyna się dość niepozornie, ale ze strony na stronę robi się ciekawiej... Książka tylko dla dorosłych czytelników!

https://zaczytanywksiazkach.pl/2018/06/30/recenzja-mainstream-miroslav-pech/

#recenzja #ksiazka #ksiazki #zaczytanywksiazkach #horror #czytajzwykopem
zaczytanywksiazkach - „Mainstream” to ekstremalny horror, który przeraża do szpiku ko...

źródło: comment_J7brbKhqghqGlxCOh0kf69AmdEJHtTEu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-hellboy-tom-2-spetana-trumna-prawa-reka-zniszczenia/
Drugi tom przygód rogatego bohatera to kolejne małe arcydzieło. Tym razem bardziej nastawione na budowanie świata niż prezentację bohaterów, dzięki czemu nawet początkujący lub zupełnie nowi czytelnicy powinni się bez problemu odnaleźć we wszystkich wątkach i wydarzeniach. Drugi tom to rewelacyjny klimat oraz fantastyczna oprawa graficzna, dodatkowo wydana w tomiku o naprawdę wysokiej jakości. Zdecydowanie warto się zapoznać oraz mieć w swojej kolekcji. Gorąco polecam. Recenzja komiksu Hellboy. Tom 2. Spętana
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-hellboy-tom-2-spetana-trum...

źródło: comment_25ok7O9OVKLFGaR437rPnNhFuGYraJ6M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach