https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-bajka-na-koncu-swiata-tom-3/
Mamy tu ciekawą opowieść, sympatycznych bohaterów, dobrze pomyślany świat – bajkowy, pełen niebezpieczeństw, ale także i cudów. Nie brak tutaj także humoru i lekkości, gwarantujących, że całość pochłania się jednym tchem. Recenzja trzeciego tomu komiksu Bajka na końcu świata
#recenzja #komiksy #komiks
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-bajka-na-koncu-swiata-tom-...

źródło: comment_KVxFmFa4g9Axv5HqG73ECXJx2OHQbeaF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-zguba-zebielkow/
To po prostu dobrze opowiedziane historie, które pewnych rzeczy nauczyć potrafią także i dorosłych czytelników. Autor sięga bowiem po ciekawostki, jakie zaskoczą i zafascynują niejednego, ukazując nam, jak fascynującym miejscem mogą być nasze polskie lasy. Nie myślimy tak o nich, ale on udowadnia nam, jak bardzo się w tej kwestii mylimy. Recenzja komiksu Zguba zębiełków
#recenzja #komiks #komiksy
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-zguba-zebielkow/
To po pr...

źródło: comment_7LyivnZTycoAQvCBazCyflbHjCtZuvbH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

„Tajemniczy ogród” to książka zaliczana do klasyki literatury dziecięcej. Zawiera w sobie przepiękną historię z morałem. Idealnie nada się na jeden wieczór.

https://zaczytanywksiazkach.pl/2018/07/22/recenzja-tajemniczy-ogrod-frances-hodgson-burnett/

#recenzja #ksiazka #ksiazki #zaczytanywksiazkach #czytajzwykopem #klasyka #lektura
zaczytanywksiazkach - „Tajemniczy ogród” to książka zaliczana do klasyki literatury d...

źródło: comment_xbisdibqcJuLLnJUcPDJ1f8JdFychFdz.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xax92: Świetnie to opisałeś :) Czasami się zastanawiałem co się dzieje z wykopkiem, który miał zrobić test :D

Takiego rzetelnego testu oczekiwałem i teraz mogę być pewny jak to działa. Wielkie dzięki!
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-accell-volume-1-home-schooling/
Nie będę owijać w bawełnę – to najlżejszy Catalyst Prime i mój ulubiony. Podejrzewam, że Daniel DosSantos nie uniknie ciemniejszych tonów, jest elementem dość bezwzględnego uniwersum, jednak mam nadzieję, że nie straci przy tym energii. Póki co to także najbardziej samodzielna odsłona tej serii komiksowej, tak w zasadzie nie ma w niej odniesień do Zdarzenia, żadnej korporacji na horyzoncie. Co więcej, zamiast Loreny Payal nad Accellem wisi widmo strasznego teścia i
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-accell-volume-1-home-schoo...

źródło: comment_VKhSbfP73Sv0sldzVJ4txgK3Geyf3HT1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-karcianej-motto/
W ostatecznym rozrachunku – można zagrać od czasu do czasu, na imprezie, przy napojach i przekąskach, jeśli nie chcecie namyślać się przez godzinę nad strategią i po prostu zająć czymś ręce. Recenzja gry karcianej Motto
#recenzja #gry #grybezpradu #gryplanszowe #grajzwykopem
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-karcianej-motto/
W ostateczny...

źródło: comment_RtgApWcYApxAgzttQ3GedGHUZM2wsoWK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok przeszedłem w końcu tego słynnego half life 2 i jestem trochę zawiedziony.
Tyle lat się nasłuchałem jaka ta gra nie jest wybitna a w sumie dostałem średnią strzelanke z zajebistym początkiem i końcem. Fabuła to w zasadzie kilka dialogów i zzynka na maksa z Obcego.
Serio początek zapowiadał naprawdę dobrą grę ale jak zacząłem włóczyć się po kanałach itp. to całkowicie zwątpiłem.
Główna postac kompletnie bezpłciowa a strzelanie też jakieś super
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion: Ta gra w momencie swojej premiery naprawdę była czymś 'wow', szczególnie jeśli chodzi o fizykę i sposób prowadzenia gry. Weź pod uwagę że wyszła ona 14 lat temu i miała prawo się zestarzeć.
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-noble-volume-2-never-events/
O ile pierwszy tom Noble mnie nie zachwycił, nawet nie za bardzo zaintrygował, Never Events było wciągające i trzymało w napięciu. Są tu sceny walki, pojawiają się superosoby strzelające mocą z palców, ale istotą akcji tego komiksu jest relacja pomiędzy Loreną Payal i Astrid Powell, dwiema silnymi kobietami, dość bezwzględnymi, twardymi, połączonymi niewątpliwą (choć niełatwą) przyjaźnią. Znowu są w nim obrazki sielskiego życia rodzinnego, ale wcale nie mają tego banalnego różowego
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-noble-volume-2-never-event...

źródło: comment_hp7AWLmdwwtb6lH3HuI79G1vIWB0THdA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-wojna-swiatow/
Choć Wojna światów na polskim rynku wydawniczym pojawiała się już parokrotnie, w moje ręce trafił wyjątkowy egzemplarz spod znaku Wydawnictwa Vesper, mający swą premierę w maju br. Twarda okładka, niska cena, doskonałe tłumaczenie Lesława Halińskiego oraz multum klimatycznych rysunków Henrique’a Alvimy Correi sprawiają, że książkę warto mieć na swojej półce. Jakby nie patrzeć, historia stworzona przez H.G.Wellsa to klasyka gatunku, obok której nie można przejść obojętnie. Recenzja książki Wojna światów
#
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-ksiazki-wojna-swiatow/
Choć Wojna...

źródło: comment_22NIN5eKdR4g0HfRzCvFLPRXmlEgebRO.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieTylkoGry: szczerze mówiąc ta książka bardzo mnie rozczarowała. Fakt, jest to stara powieść i pierwsza książka poruszająca temat odwiedzin przybyszów z innej planety, ale miałem większe oczekiwania. Jest to pozycja z XIX wieku, więc należy to mieć na uwadze, bo książka mocno się postarzała i nie przypomina współczesnych powieści. Narracja przypomina niekończący się, męczący monolog, w którym autor zawiera mnóstwo nieistotnych szczegółów.
  • Odpowiedz
Charlotte - Recenzja

Charlotte, anime emitowane latem 2015, nie przeszło bez echa. Ba, jest całkiem dobrze oceniane, a nawet zmieściło się w top 100 najbardziej popularnych serii na My Anime List.

I ja na nie spoglądałem, ale jakoś nie skuśiłem się na seans. Ułatwił mi to z kolei Netflix, który w swojej ofercie - obok innych, wartych uwagi pozycji - posiada również Charlotte. Nie spiesząc się, obejrzałem te anime w dwa dni.

Przyznam
szogu3 - Charlotte - Recenzja

Charlotte, anime emitowane latem 2015, nie przeszło ...

źródło: comment_7jmTgxqudE4TcMKbkaaLnHJxXmD92YiP.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@szogu3 jest 3:30 a ja czytam recenzje dawno już oglądanego anime ))¯(ツ)

A Wy co sądzicie o Charlotte?
Nie jest to anime wybitne, ale mimo wszystko, mnie się podobało.
To anime twórców angel beats, choć jednak mocno się różniące. Angel Beats to jedno z pierwszych obejrzanych przeze
  • Odpowiedz
@Clear: O tak, główny bohater w złym wydaniu to był mjut. W końcu ktoś wykorzystywał moce tak, jakby to prawdopodobnie robił zwykły człowiek - oczywiście po podobnych przeżyciach.

Nie do końca chodziło mi o to, że 6 odcinków zostało zmarnowane. Chociaż Twoja teoria o 25 odcinkach byłaby bardzo, bardzo sensowna - wtedy na wszystko wystarczyłoby miejsca
  • Odpowiedz
https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-tomie-tom-1/
kto lubi dobre horrory – i oczywiście jest w odpowiednim wieku, dzieciom bowiem dzieł Ito bym nie polecił – koniecznie powinien poznać twórczość Japończyka. Każdy z nich znajdzie tu coś dla siebie, każdy też będzie zadowolony, bo inaczej się nie da. Przede wszystkim jednak chyba nikt nie poprzestanie na jednym tomie, bo mangi Junjiego wciągają i uzależniają swoją dziwnością, nawet jeśli na początku czytelnik nie czuje się do nich przekonany. Recenzja
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-mangi-tomie-tom-1/
kto lubi dobre...

źródło: comment_aPd5GRXncm9wszeNEPJCtebBQRRo5jO3.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-planszowej-tempo/
Tempo! to wyjątkowo ciekawa i udana gra tak na imprezę, jak i na miłe spędzenie czasu z rodziną. W przypadku rozgrywki familijnej zapewnia sporo frajdy graczom w różnym wieku, a także uczy nowych wyrazów, poprawia szybkość myślenia oraz rozwija zasób słownictwa, co ma bardzo duże znaczenie w przypadku gry z młodszymi dziećmi. Zdecydowanie polecam Wam grę – spróbujcie i zobaczcie sami, jak dużym zasobem słów dysponujecie, jeśli goni was czas. Recenzja
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-gry-planszowej-tempo/
Tempo! to w...

źródło: comment_B4kFY2Qh9AAVszapigJgTniAneI7wjPn.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-deadpool-2/
Tu powinien być ambitny opis. Nie będzie go. Zamiast tego padnie stwierdzenie, że premiera drugiej części Deadpoola niewątpliwie była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych w naszej redakcji. Czy okazała się lepsza niż „jedynka”? A może oczekiwania były tak wygórowane, że najnowszy Reynolds i jego bohater w czerwonym stroju spadli z bardzo wysokiego konia? Przekonajcie się sami! Część naszych redaktorów już była w kinie. Redakcyjna recenzja filmu Deadpool 2
#recenzja
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-filmu-deadpool-2/
Tu powinien być...

źródło: comment_2QEMxIK2tTed2yzvndXcloFmZGagOpID.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach